Říjen 2009

Jil

31. října 2009 v 16:45 | Dincie |  Moje bývalé laye

...Jil...


Vytvořila jsem ho : 25. dubna 2009

- K Jil se kdykoliv ráda vracím, považuji ho za jeden ze svých nejkrásnějších... Možná, že už jenom proto, že je na něm zvěčněná vládkyně Severní poloviny říše Katautovy...Záhlaví nechávám tak, jenom jsem dotvořila motýlky, jinak je ve své původní podobě. Okraje jsem obohatila o pohled do krajiny...(31.10.2009). Odkaz na článek o ní v Říši Jil je tady.


Co je na Jil zajímavé?

Už nějakou dobu jsem chtěla mít na layi také vládkyni Jil, ale až do tohoto laye se mi to moc nedařilo...Jil je také složená z více než tří obrázků a dost jsem si s ní vyhrála...
Na mém hlavním blogu byla původně pod jménem : "Jil jako vyšitá", pak jsem to zkrátila na "Jil".


Jil v malém náhledu...

Jil v rámečku...


Jil s rámečkem

Já a laye...

5. října 2009 v 14:41 | Dincie |  Ohledně blogu

...Vždycky se mi líbily takové ty nádherné designy, nebo krásně pospojované obrázky......A toužila jsem něco tak nádherného umět taky vytvářet... Až když si moje kamarádka Hannah založila blog, kde vytvářela božsky krásný design jsem se dozvěděla, že jsou to vlastně layouty, nebo zkráceně laye... ...A tak jsem ji poprosila, jestli by mě layování nenaučila. Vytvořila pro mě dva úžasné laye a já jsem jen úžasle přihlížela (Lesní snění, Vánek u okna), ale pořád jsem moc nechápala co a jak...A tak přijela k nám domů, kde mi to všechno, včetně programu vysvětlila. Následující den jsem si zkusila vytvořit svůj první lay - Vodní vílu... Byla jsem z layování naprosto nadšená. U Vodní víly jsem strávila celý den a pořád jsem něco zkoušela...když se na to dívám zpětně, dělala jsem to možná zbytečně moc složitě a zdlouhavě, ale jedno bylo a je jisté - vytváření layů jsem si zamilovala!


Jaro

4. října 2009 v 20:16 | Dincie |  Moje bývalé laye

...Jaro...


Vytvořila jsem ho : 9. dubna 2009


- Jaro mám moc ráda a ikdyž teď zrovna není, bylo by fajn už konec Podzimu a Zimu přeskočit...a hurá bude Jaro! Do původního Jara jsem dotvořila motýlky a trochu zmenšila menu (4.10.2009), jinak je v původní formě... Odkaz na Jaro v Říši Jil je tady.

- Co je na Jaru zajímavé?

- Ikdyž ho uvádím jako druhý lay, nebyl vytvořený jako druhý. Předběhla ho Veronika a Podzim, které se ale v říši Jil objevily až mnohem později...
- Jaro je jeden z mých nejoblíbenějších layů a jsem na něj pyšná... Myslím, že i vystihuje to pravé Jaro...
Jaro v malém náhledu...


...A Jaro s rámečkem...


Jaro s rámečkem

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter