Leden 2011

Lay na přání - Poštovní schránka

31. ledna 2011 v 18:19 | Dincie

Ahoj, ahoj! Dnešní lay, pojmenovaný mou maličkostí jako Poštovní schránka, je pro Kiqu a to s tématem neurčitým. Měla jsem v tématu, barvách i ostatních detailech komplet volnou ruku. To je fajn, ale také poněkud zavádějící ba dokonce svazující...:D Proto jsem se snažila lay sladit do něčeho pohodového, milého a optimistického. Co z toho vzniklo už vidíte sami...a já doufám, že se jí moje představa nového kloboučku pro blog bude líbit! :-) Temné laye zase na malou chvilinku došly...8-O A...součástí laye jsou také bonusky v podobě : 5 buttonků, 11 popisků do menu, 7 avatarů, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček a malého náhledu...Tento lay je :

The winter time - popisky do menu - ¨zadaný

Lay na přání - Melancholie noci

27. ledna 2011 v 19:01 | Dincie

Hola! :-) A...tady je ten druhý slíbený layík...trošku temnější a trošku méně optimistický...:-D A tento lay s krásnou temnou tématikou je pro LiLith!
:-) Tak zase a opět jenom doufám, že se jí bude líbit a že splnil tu temnou a napínavou atmosféru...:-) A...to už mi tak pomalu docházejí nápady, co mám k tomuto layi dodat...takže...Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 10 popisků, 2 předělovaček, 3 popisky do komentářů a malý náhled...:-) Mějte se...optimisticky a tajemně! ;-)


Tento lay je :

The winter time - popisky do menu - ¨zadaný


Lay na přání - Britney Spears

27. ledna 2011 v 18:58 | Dincie

Ahojky! :-) Já vím, já vím...vypadá, tváří se to, že jsem dlouho u layů nebo na blogu nebyla, ale já jsem pilně sbírala každou volnou chvilku a mám hotové dva další laye na přání a jeden rozdělaný! Ono to bylo kvůli pololetí složitější...:-D Ale teď bych vám chtěla na této manekýnce představit Britney Spears...americkou zpěvačku téměř do nedávna známou skandály, ale nyní se opět ladně vyhoupla do žebříčku slavných-úspěšných...:-D Lay na přání s ní je pro Britnusku a já doufám, že se jí bude líbit! :-) Součástí laye jsou taky samozřejmě bonusky v podobě : 8 avatarů, 4 buttonků, 2 předělovaček, 1 propagace blogu, 7 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a malého náhledu...:-) Mějte se...fialkově! ;-)


Tento lay je :

The winter time - popisky do menu - ¨zadaný

Lay na přání - Vesmír

9. ledna 2011 v 14:40 | Dincie

Achojky! :-) Včera jsem se snažila zase trochu layovat a vznikl z toho lay na přání pro Toma...:-) Tématem byl Vesmír...a jinak mi dal Tom krásně volnou ruku, což, doufám, nebylo moc na škodu...8-O A...jinak...mě už nenapadá nic, co bych mohla k layi dodat...8-O Snad jen, že bonusky jsou v podobě : 4 buttonků, 8 avatarů, 1 propagace blogu, 2 předělovačky, 6 popisků do menu, 3 popisky do komentářů a malý náhled...8-O...Ahoj! 8-O

Tento lay je :

The winter time - popisky do menu - ¨zadaný

Lay na přání - 4 roční období v jednom

8. ledna 2011 v 13:04 | Dincie
Hola! :-) Došel čas na lay na přání pro Alici. Chtěla, aby byla tématem všechna roční období v jednom...:-) Tak jenom doufám, že se jí bude líbit...vytvářela jsem ho ještě poslední den roku 2010...:-D No...a součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků-klikaček, 1 propagace blogu, 7 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček a malého náhledu...:-) To bude všechno, mějte se krásně...:-) Achoj! :-)


Tento lay je :

The winter time - popisky do menu - ¨zadaný

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter