Březen 2011

Lay na přání - Naruto II - Sakura

20. března 2011 v 17:48 | Dincie
Ahojky! Konečně jsem dokončila (zvláštní slovní spojení :D ), lay na přání pro Ady - Chan...a to Naruto II - Sakura. Měla jsem ho rozpracovaný, ale nějak to nebylo ono, až teď jsem ho dotáhla do konce a k mé spokojenosti, tak doufám, že také ke spokojenosti Ady. Tak snad...Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 4 buttonků - klikaček, 9 avatarů, 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů (tzv. komentářovek), 2 propagací blogu, 2 předělovaček a malého náhledu...:-) ;-) :-)Tento lay je :


Lay na přání - Zlatý anděl

20. března 2011 v 17:46 | Dincie
Ahojky! Ahojky! Hojky! :-) Také jsem dokončila lay na přání pro Stáničku a její krásný svět, kterému jsem lay už dávno slíbila a tak na ni konečně přišla taky řada. :-) Hm...přála si právě tenhle obrázek anděla, ovšem, laděný do žluté a oranžové barvy. Tyhle barvy jsou nádherné a já osobně žlutou miluju ze všech nejvíce, tak doufám, že jsem jakž-takž naplnila její očekávání a představy. A doufám, že se jí bude lay páčit! ;-) Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 3 buttonků-klikaček, 2 propagací blogu, 9 avatarů, 6 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 4 předělovaček a malého náhledu. Doufám, že jsem na nic nezapomněla...ale i kdyby ano, tak jsou tady přece větší náhledy, že? :-D :-) :-)Tento lay je :


Lay na přání - Svíce naděje

15. března 2011 v 16:49 | Dincie
Ahojky - hojky! Dneska jsem se konečně dostala k tomu, abych nastavila lay na přání pro Calistku...měla jsem ho hotový už nějakou tu dobu, ale zdržely mě bonusky - hlavně popisky a avatary, kde jsem měla špatné jméno...:-) Ale...teď už ho mám konečně hotový...tak snad se bude líbit...:-) Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 3 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 5 avatarů, 15 popisků do menu (to musíte uznat, že je opravdu dost), 4 popisků do komentářů, 2 předělovaček a malého náhledu...Mějte se krásně a tajemně...jako by jste se procházeli se svící naděje...:-) ;-) ;-)


Tento lay je :

Lay na přání - Princezna Pampeliška

15. března 2011 v 16:44 | Dincie
Ahojky! Hm...protože Moon přesídlila na jiné stránky, trošku se příjem (odběr) jejího laye zkoplikoval...a protože tam taky platí úplně jiná pravidla, postupy při nastavování a postupy při řezání laye, tak jsem udělala ještě jeden, kde by to mohlo jít lépe...Ještě je v základní formě s osekanými bonusky. Moon se koukne, jestli by se jí nelíbila Pampelajda více, než ten jarní a nebo klidně může chtít oba...je to na ní...nejdůležitejší je, aby to vyzkoušela a zkusila nastavit k sobě...;-) ;-) ;-)

Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter