Duben 2011

Lay na přání - Cesta zvonků

22. dubna 2011 v 16:57 | Dincie
Ahojky! :-) Jak se máte? Já jsem dneska dodělala lay na přání pro AMYnku. :-D Zvonky od Kagayi se jí líbily a chtěla je mít na layi. Taky je mám ráda. Jsou v nádherných barvách...:-)Hm...tak jsem se celý lay snažila k tomu barevně pospojovat...a vznikla z toho cesta zvonků...Musí být krásné se po nějaké takové procházet. Tak se to stane mým dnešním přáním pro Vás. Nechť se procházíte po takové cestě a v orchestr vám zpívá slavíček...A když už jsme u toho, přeju Vám taky nádherné, bohaté (na sluníčko i zážitky) a radostné Velikonoce s pořádnou pomlázkou, co nejvíce rozbitých vajíček a s kupou vykoledovaných dobrot!!! :-D Bonusky jsou v podobě : 7 avatarů, 3 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 2 předělovaček, 3 popisků do komentářů, 15 popisků do komentářů a malého náhledu. Mějte se krásně, achojky! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Úpravy a informace...

8. dubna 2011 v 20:00 | Dincie

Všimli jste si, že jsem Vám, respektive pro každého náhodného i nenáhodného návštěvníka upravila informace? :-D Takže jestli máte nějaký dotaz, připomínku nebo nejistotu, v informacích...;-) Hm...pak bych Vám také ráda představila oficiální ikonku Portálu, tak jak ji možná znáte z menu...a také, kdyby náááhodou, ještě aktuální ikonka hlavního blogu. Samozřejmě to berte s ohledem na datum článku...A mějte se krásně a ať se Vám daří, ať už děláte cokoliv! ;-)
- Portál -


- Hlavní blog -


Lay na přání - Fotbal

8. dubna 2011 v 19:41 | Dincie

A...druhý lay je pro Toma. Chtěla jsem mu ho udělat už dříve, ale nějak se mi to nedařilo. Tak snad se mu bude líbit...kdyby ne, tak se nic neděje a zkusila bych pro něj něco jiného...;-) Součástí laye jsou také bonusky v podobě : 5 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 2 předělovaček, malého náhledu, 3 popisků do komentářů, 10 popisků do menu a 9 avatarů...To bude asi všechno. Myšlenky mi nějak utíkají...jak fotbalisti po hřišti...:-D Ještě snad dodám, že doufám v to, že se Tomovi bude alespoň trošku líbit a třeba mu i spraví náladu...:-) :-) :-)

Tento lay je :

Lay na přání - Dancing angels

8. dubna 2011 v 19:38 | Dincie
Ahojky! Tak mi prolétává hlavou, proč tyto úvodní články k layům píšu, když je nikdo nečte...:-D ...Ale to nevadí...stejně je budu psát dál a dál a dál a výš...:-D ! No...tak tenhle lay je, věřte-nevěřte na přání, pro Theryska...dlouho jsem uvažovala co jí na lay pořídím, až nakonec mě ona sama přivedla na myšlenku andělů. Píše totiž své vlastní povídky a jedna z nich je i na toto téma, ale protože měla po sobě dva tmavší laye, které si sama vyrobila, chtěla jsem pro ni změnu . něco trochu optimističtějšího...:-D Thery mi poslala samostatný obrázek, kterým bych se mohla inspirovat, ale protože byl zase laděný spíše k černé a zdál se mi příliš smutný, vybrala jsem pro ni jiný, který se lépe hodil do mých představ. A tak z toho vznikl Dancing angels, kterého už si můžete prohlédnout sami. Tak snad se jí bude líbit i tak...Součástí laye jsou také bonusky v podobě : 3 buttonků - klikaček, 7 avatarů, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček, propagace blogu, malého náhledu, 11 popisků + jednoho nepopsaného a pokud všechno půjde dobře, zbývajících 6 popisků ještě dodělám...a to bude všechno...přeju vám vitalitu, optimismus a báječnou náladu ve víru andělského tance! ;-) ;-) ;-)

Tento lay je :

Lay na přání - Jarní konvička

2. dubna 2011 v 18:29 | Dincie
A...konečně nasazuji na zkušební manekýnku nový jarní lay v duchu crazy pro Sisi a LG...:-) Snažila jsem se, aby byl v jarním duchu a s oběma Crazynkama - adminkama...:-D...můžou si vybrat, která chce být která...jestli ta za stomem nebo na houpačce...No nic...Součástí laye jsou také bonusky v podobě : 5 avatarů, 5 buttonků-klikaček, 14 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 1 propagace blogu, 2 předělovaček a malého náhledu...To bude všehno, mějte se krásně...jako by jste vlastnili nějakou konvičku, která má v sobě místo vody jaro!!! ;-) ;-) ;-)


Tento blog je :

Lay na přání - Bifidus

2. dubna 2011 v 14:12 | Dincie
Aneb zase něco v jiném stylu...pro Bifiduse...:-) chtěl v layi onoho tvora ve Steampunkovém stylu a tak jsem se snažila, aby v tom bylo všechno ladící k sobě a vyzařující nějakou tu nadčasovou energii a svobodu...jako let sokola - krysáka...:-D :-D :-D ...A protože už mě nic nenapadá a mé myšlenky se pozvolna ubírají k zítřejší písemce,...tak přihodím ještě bonusky a loučím se...mějte se krásně! ;-) Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 3 buttonků-klikaček, 8 avatarů, 2 předělovaček, 1 propagace blogu, malého náhledu, 3 popisků do komentářů a 9 popisků do menu...:-)Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter