Květen 2011

Lay na přání - Havran a růže

23. května 2011 v 17:49 | Dincie
Ahojky! A...vypadá to, tváří se to, že jsem vás zasypala layema...:-D
Je to možné...:-D...Zase po dlouhé době něco pro první manekýnku, že? :-D
Tento lay je zase z pořadníku na přání a je pro Leanu Kailien s krásným tématem temného fantasy. Že bych přesídlila temná témata na první manekýnku? Je to možné...:-D V barvách jsem se držela Leanina přání - fialková a modrá. A tématem měl být hřbitov, mlha a spíše tmavší než světlý. V bonuskách jsem si vedla takto : 4 buttonky, 1 propagace blogu, 2 předělovačky, 3 popisky do komentářů, 10 popisků do menu, 8 avatarů, malý náhled...a to už bude všechno. Jsem pro dnešek poněkud vypsaná...ještě mě snad napadá, že se mi líbí barva vlasů oné houpající se slečny...:-) Mějte se krásně, ahojky!Tento lay je :


Lay "do zásoby" - Ve víru barev

23. května 2011 v 14:30 | Dincie
Ahojky! Tak. Koukáte, že jsem si oblíbila laye do zásoby, že? Ale ono to není tak jednoznačné...:-D
Lay na který teď koukáte, byl původně vyroben pro Lexi, aby si mohla vybrat, který se jí více líbí. Jestli tento nebo Cesta snů...jak to dopadlo už víte. Takže...tento zůstal volný. Díky probíhajícím maturitám jsem si mohla časově dovolit vyrobit dva kousky... :-D Předělala jsem popisky do neutrálu, takže až si ho někdo vybere, je připraven jít...Téma týdne, budoucnost, snad bude příznivé i pro tento lay...Bonusky : 7 avatarů, 1 propagace blogu (pro vlastníka pak přímo s jeho jménem, vyrobená dodatečně), 7 popisků do menu, 3 popisky do textu, 2 předělovačky, 4 buttonky a malý náhled...:-) A...to už bude všechno...Snad ještě můžu dodat, že lay je hodně specifický, docela dost složitý na nastavení, pokud si ho budete chtít nastavit teda sami...Nejvhodnější by byl možná pro ty, kteří píšou povídky...:-)


Tento lay byl :


Nyní je :
- Shrnutí -

- Lay byl volný
- Specificky barevný
- Vhodný a ideální pro povídkáře
- Těžký na nastavení, pokud nastavujete sami

Lay na přání - Květinová víla

23. května 2011 v 14:20 | Dincie
Ahojky! Tak jsem zase layovala a snažila se plnit poslibované objednávky a přání...:-D Lay, který jsem před chvílí nastavila a před větší chvílí vyrobila je pro Pauli...
Obrázek si vybrala sama a já musím s jejím výběrem nadšeně souhlasit! A to už vůbec nemluvím o barvě, která je žlutá, přátelé, žlutá! :-D ;-) :-D Tak si jistě dovedete představit, že jsem si toto layování opravdu užila. Zpočátku se mi to sice nedařilo podle mých představ, ale pak jsem se k tomu s odstupem vrátila a šlo to jako po másle...tak se jí snad bude líbit...Porušuji tímto layem jednotu temných layů, které až doposud vládly třetí manekýnce. Ale občas je taky třeba sluníčko pustit do tmavých koutů...a vyhnat šváby a pavouky, aby se pak mohli s větší chutí vrátit...:-D :-D :-D Přeju vám krásný večer, dobrou noc a milé pondělkové ráno! ;-) V bonuskách jsem si u tohoto laye vedla takto : 10 popisků do menu, 3 popisky do komentářů, 2 předělovačky, 1 propagace blogu, 5 popisků do rychlého menu, 7 avatarů, 3 buttonky a malý náhled. To bude všechno, pokud jsem něco neopomněla...ale to ostatně můžete jako vždycky vidět ve velkém náhledu...;-)Tento lay je :


Lay "do zásoby" - Úplněk

17. května 2011 v 16:25 | Dincie
Ahojky! To je překvapení, že? :-D První lay do zásoby, tak asi po sto letech....kdybych ovšem už tak dlouho layovala...:-D A co z toho plyne pro Vás? Jestliže se vám Úplněk líbí, může být váš...stačí si o něj napsat - třeba do komentářů...Kdyby jste ho zpětně hledali, bude samozřejmě na Portálu zařazen mezi volné laye a bude k mání i tam, dokud si ho někdo nevybere...pak lay z nabídky, jak jste již určitě zjistili, stahuji. Ale nemusíte nikdy zoufat, až se nebude "vlastníkovi" líbit, zase se vrátí k volným layům. Tak. Teď jsem vám tady vylíčila celý můj layový koloběh...A zase zpátky k Úplňku. Layi i tomu dnešnímu...Možná můžu dodat, že je poněkud obtížnější na nastavení, pokud chcete boxík, ale zase si myslím, že s ním to stojí za to! Bonusky jsou v podobě : 5 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 7 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovačky, 1 propagace blogu a malý náhled. Až se objeví vlastník lze dotvořit samozřejmě avatary a propagaci s jeho jménem. Měla jsem chuť si zalayovat s tématem temného fantasy, ale zrovna nikdo nebyl v nabídce...a ještě k tomu je dneska úplněk...no nic...mějte se krásně. Co krásně? Nádherně! Ahoj! ;-)


- Shrnutí -

. Lay už NENÍ volný, byl volný
. Těžší na nastavení
. Žánr je temné fantasyTento lay byl :

Nyní je :

Nic není nemožné...

16. května 2011 v 13:13 | Dincie

Tak. Rozhodla jsem se, že více méně zase otevřu objednávky, ale neradujte se - pouze pro některé! Přidala jsem jistou podmínku i do Stop - stavu, kde si můžete přečíst, že pokud mě váš způsob objednávky přesvědčí nebo zaujme, lay vám ráda udělám...takže je to jen a pouze na vás! ;-) Nic není nemožné a nemusíte se mě bát...i když...:-D Tak jenom, ať o tom víte, že tady jistá možnost a velká možnost, je...;-)


Lay na přání - Cesta snů

16. května 2011 v 12:46 | Dincie

Ahojky! Já vím, byla jsem teď dlouho tak nějak mimo provoz a nemůžu vám slíbit, že se to zlepší. :-(...Ale tak úplně neaktivní jsem taky nebyla...Mám hotové 3 laye a 2 rozdělané...to není špatný, ne? :-D A právě jeden z těch hotových bych vám teď ráda představila. Je pro Lexi, s tématem snů, fantasy a té nejjemnější fantazie...Zjistila jsem, že mám v poslední době ráda modré laye...fajn se vytvářejí...i když...takový žlutý...:-DV bonuskách, které mi už lehce hrají na nervy (a to u jakéhokoliv laye), protože zdržují :-D, jsem se rozhodla takto : 3 buttonky - klikačky, 7 popisků do menu, 3 popisky do komentářů, 7 avatarů, 2 předělovačky, 1 propagace blogu a malého náhledu...:-D ;-) ;-)Tento lay je :

Lay na přání - J - B - M

6. května 2011 v 17:17 | Dincie

Ahojky! Hojky! Tak jsem konečně našla nějakou chvilku na nastavení laye pro Katie. :-) Tématem byl, jak vidíte, Jean Baptiste Maunier, tedy zkráceně J-B-M. V barvách jsem se rozhodla uchýlit trošku do tmavších odstínů...a jelikož mě již nic jiného nenapadá, tak vám představím bonusky : 7 avatarů, 6 buttonků-klikaček, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 10 popisků do menu, 2 předělovaček a malého náhledu. To bude všechno, jenom tak stručně a jemně. Mějte se krásně, ahojky!


Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter