Červenec 2011

Lay - Královna temnoty

26. července 2011 v 16:45 | Dincie
Ahojky...:-) Dneska Vám představuju lay na přání proEwelyn Dark, který už splňuje onu temnost, upírku a snažila jsem se, aby až strašidelnost. Tohle je asi první lay, který vznikl až po básničce k němu. Měla jsem takovou celkem poetickou chvíli, takže jsem napsala pár veršíků a včera podle nich udělala lay. :-) Chtěla jsem, aby upírka na layi byla krásná, na první pohled "zlá" až děsivá...tak doufám, že se mi to povedlo a že se lay bude Ewelyn líbit. Temněji už to nejde...:-D Jinak, Prsten pro čarodějku se odsouvá do volných layů, takže kdyby měl někdo zájem, je k dispozici...(napsat si o něj můžete na email nebo klidně do komentářů). :-) Bonusky jsou v podobě : 4 buttonků - klikaček, 13 popisků do menu, 6 avatarů, 2 předělovaček, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a propagace blogu. To bude všechno. Mějte se krásně, poeticky a ať raději nepotkáte královnu temnoty! :-D ;-) :-D

Tento lay je :


Lay - Prsten pro Čarodějku

15. července 2011 v 23:49 | Dincie
Ahojky! Ták...a teď je tady dilema. Ne, že bych teda nevěděla komu dříve
vytvořit lay, to ne...popravdě řečeno si myslím, že asi hodně brzo skončím s layema na přání. Doopravdy. :-( :-( :-( A mám tolik důvodů, že by nestačily prsty...:-D Když se za tím totiž otočíte, vidíte, jak zbytečné to ve výsledku je a jak nešťastné...no...ještě nic neříkám definitivně, jenom mám zase pocit, že bych podle některých měla celé prázdniny strávit u počítače...:-( Vím, že jsem to tady už psala, ale pro ty, kteří to nečetli zopakuju, že vytvoření nového laye mi zhruba trvá tři dny (1-2 dny vytvoření, 1 den nastavení) poctivé práce. Tak to jen pro představu...:-( Ono se taky dost často stává, že tomu věnuju celé dny a výsledek není, protože to prostě nejde...a objednávek mám opravdu hodně, takže bych znovu chtěla poprosit, aby jste mě neuháněli a byli si jistí, že na Vás pamatuju...:-) Takže...ve zkratce řečeno, kdo chce lay ode mě, musí si počkat a kdo si počká...ten se snad i dočká...:-D :-D :-DNo nic. Teď už KONEČNĚ k tomuto layi, protože právě tento lay jsem úplně první větou myslela. Je to dilema. Není ani na přání, ani není volný. Když jsem ho vytvářela, myslela jsem na Ewelyn Dark, ale nejsem si úplně tak jistá, jestli se jí bude líbit, protože na něm není žádná typická upírka, laděná do rudé. Takže jsou dvě možnosti. Buď se Ewelyn bude líbit a já jí k němu dodělám bonusky (se jménem) a nebo lay pěkně poputuje do kolonky volné - temné fantasy. :-) Současné bonusky jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 8 popisků do menu, 2 předělovaček a malého náhledu...:-) To bude všechno...mějte se krásně a dobrou noc...tohle si stejně přečtou jenom Ti, kteří věrně čekají a neuhánějí mě...tak těm bych chtěla poděkovat, že takoví jsou a že vůbec jsou!!! ;-) :-D ;-)Tento lay je :


Lay na přání - Paříž

12. července 2011 v 13:28 | Dincie
Ahoj! Ahoj! Ahoj! ;-) Tak mám konečně hotový lay na přání pro Míšu a její kreativní svět plný fantazie...;-) Tématem byla Paříž - na to jsem se těšila a tak doufám, že se jí lay bude líbit. Mám ještě i druhou barevnou verzi (tmavší, spíše do fialové než růžové, viz horní menu), takže je jen a jen na Míši, jestli lay bude chtít a který...:-D Dále je zde několik bonusků k layi (k jeho růžové verzi, kdyby si Míša vybrala tu tmavší, bonusky dodělám i k fialové), v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků, 1 propagace blogu, 2 předělovaček, 3 popisků do komentářů (tzv. komentářovek :-D), 9 popisků do menu (přímo na přání Míši) a malého náhledu...Tak...to bude asi všechno. Mějte se krásně a já jdu pracovat na další objednávce...:-D (Ale ne hned, jsem taky jenom člověk a musím si nechat nějaký čas na badminton, že? :D ) Papá! :-D :D :D
Tento lay je :


Lay - Nádech léta

9. července 2011 v 17:16 | Dincie
Ahojky! Tak je tady druhá verze laye pro Elise, se kterou jsem už spokojená, protože je více veselá, plná energie a také...motýlků! :-D Neodolala jsem! Možná si vzpomenete na obrázek, který jsem kdysi do laye použila, ale nikoliv do laye na přání. Ti, kdo si vzpomenou jistě ocení, jak se slečna na houpačce změnila, konkrétně převlékla! :-D A...pampelišky. Ty nesmí k lehkému letnímu layi chybět. Můžou být koncem jara i koncem léta...takže asi tolik k nové verzi laye. Doufám, že se bude Elise líbit...:-) Bonusky jsou v podobě : 7 avatarů, 2 propagací, 4 buttonků - klikaček, malého náhledu, 4 předělovaček ( 3 do menu a 1 do textu), 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů...a to bude všechno! Mějte se...jako by jste byli ve víru letní nálady a houpali se na houpačce s motýlky...;-)Tento lay je :


Lay - Královna víl a motýlů

2. července 2011 v 17:06 | Dincie
Ahojky! :-) A...aby jste si nemysleli, že dělám laye jenom do zásoby, tak je tady i na přání...a to pod názvem Královna víl a motýlů. Básničku k němu zatím nemám a možná asi ani mít nebudu...to by musela přijít ta správná inspirace...a té se většinou moc nechce...:-D No jo...a tento lay je pro Elise /Elien, která měla v tématu vílu, tyrkysovou a motýlky...motýlky ty já taky miluju! :-D Tak jenom doufám, že se jí bude líbit. Kdyby ne, tak se nic neděje a já zkusím motýlkovou vílu číslo 2...Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 12 avatarů, 5 buttonků, 4 propagace blogu, 3 předělovačky, 3 popisků do komentářů, 9 popisků do menu a malého náhledu...:-) :-) :-)
Tento lay je :Lay - Příběh vílí lásky

1. července 2011 v 16:53 | Dincie

Ahojky! Takže má už každá manekýnka alespoň jeden "volný" lay.:-) Jak dlouho bude volný je jenom na Vás a nyní dovolte, abych Vám představila Příběh vílí lásky, současně první lay, který mě inspiroval k básničkování...na téma laye...:-D Zatím nemá ještě kompletní bonusky, protože mi příjde celkem zbytečné dělat buttonky, propagaci a nebo více avatarů, když neznám jméno budoucího vlastníka. Ale více méně jsem ty ostatní, které obvykle dělávám už vytvořila a to v podobě : 3 popisků do komentářů, 3 předělovaček (=2 do textu a 1 do menu), 9 popisků do menu a...malého náhledu...:-) ...Kdbyby jste měli o tento lay zájem, napište mi na email : Dincie@seznam.cz, Předmět : Příběh vílí lásky, dále budu ráda, když mi zanecháte odkaz na svůj blog. Větší výběr, nabídku layů podobného stylu fantasy najdete zde, včetně tohoto laye. Mějte se krásně, ahojky! ;-) ;-) ;-)
Tento lay je :Shrnutí :

- Lay je volný, zatím
- Opět si rozmyslím, než ho někomu přenechám :)
- Ideální pro stránky laděné do fantasy, snů či knížek...
- Obtížnost nastavení : 2.5 / 5, čili střední
- Žánr : Fantasy


Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter