Srpen 2011

Lay na přání - Český jazyk

30. srpna 2011 v 17:41 | Dincie
Ahojky, hojky! Tak jsem konečně udělala jeden z objednaných layů pro Xaviera Fendera na krásné téma - čeština a český jazyk obecně. Dostala jsem širokou volbu jednotlivých témat, od starobylých papírů a svíček až přes moderní technologii a tak jsem se snažila o zlatou střední cestu. Konec konců jsme se s Fenderem dohodli na spíše webové podobě laye...Takže...Jak a jestli se mi to povedlo už vidíte sami a já doufám, že se bude Fenderovi alespoň trošku líbit. Taky jsem chtěla nebo měla tu tendenci, aby byli v záhlaví vyjmenovaní autoři a admini, kteří na češtinářském blogu vystupují a pravidelně přispívají...a zároveň jsem nechala i malý pásek na případné novinky nebo aktuality celého blogu. Bonusky jsou v podobě : 3 předělovaček, 16 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, originálního loga přímo pro tento blog a když tak dodělám ještě i případné avatary, buttonky a propagaci blogu. To bude asi už všechno, mějte se krásně, ahojky!!! Ať žije čeština!Tento lay je :


Lay - Okno do fantazie

21. srpna 2011 v 21:10 | Dincie
Ahojky, hojky! A jsem tady zase - s dalším layem. To je myslím na poslední dobu docela slušný výkon. Za normálních okolností bych ho na tuto manekýnku nenastavovala, ale tohle nejsou normální okolnosti...no nic. Zase zpátky k tomuto layi. Je na přání pro Delly, s tématem temného fantasy, kde mělo být patrné psaní povídek barevnost do černé, tmavě modré a fialové...Chtěla jsem, aby lay vyjadřoval i kouzlo snů a snění...a bonusky k němu jsou v podobě : 5 avatarů, 3 buttonků - klikaček, 7 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 3 předělovaček, 2 malých náhledů a 1 propagace blogu...to bude asi všechno. Mějte se krásně...jako byste seděli u okna do své fantazie...:-) :-) :-)Tento lay je :


Lay - Anděl (Bigbiz)

20. srpna 2011 v 13:23 | Dincie
Ahojky! :-) Když už jsem byla v té layovací náladě, tak jsem udělala ještě lay na přání pro Bigbize. Nevím, jestli se mu ale bude líbit, chtěl Anděla, Anděla II., ale mě osobně k jeho blogu a tématickému zaměření jde spíše tento lay. Ty předtím se mi zdály více holčičí, na čemž jsme se shodli. :-) Nevím. Snažila jsem se do tohoto laye vložit naději, ale zároveň apokalypsu a smutek. Tak snad se mi to trošku povedlo...:-) Bonusky jsou v podobě : 5 avatarů, 3 buttonků-klikaček, 1 propagace blogu, 3 předělovaček, 3 popisků do komentářů, 10 popisků do menu a malého náhledu. To bude asi už všechno, mějte se krásně...ať vás nepotká apokalypsa v žádné podobě! :-) Ahojky!
Tento lay je :


Lay - Sunflower

19. srpna 2011 v 14:57 | Dincie
Ahojky! A...když už jsem se rozlayovala, mám tady další lay. Když jsem ho dělala, myslela jsem na Polgaru a snažila se do něho vetnout její přání a prvky její objednávky a přitom ho dělat i tak, aby to vyhovovalo mě. :-) Takže jsem si prosadila slunečnice, které taky miluju a není to jenom kvůli jejich žluté barvě..., no dobře, tak je. :-D :-D :-D Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 8 avatarů, 4 buttonků, 2 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 1 pásku do článků, 3 předělovaček, malého náhledu a 7 popisků do menu. To bude asi všechno, zatím se mějte krásně a usmívejte se, jako kdyby vám pod oknem kvetla slunečnice...;-)Tento lay je :


Končím nebo se zblázním! :(

18. srpna 2011 v 13:11 | Dincie |  Ohledně blogu
AKTUALIZACE

(18. srpna 2011)

Je mi to líto, ale končím s layema na přání. Definitivně. Dodělám ještě staré a slíbené objednávky a jsem ochotna příjímat nové pouze od těchto uživatelů : (například) Moon Lustre, Tom, Labanda, Polgara, Gilandhel, Ewelyn Dark, Fender, Káťule, Alice, Awali, Lucerna, Vipinka, Bedřichová, Vipicka, Míša, Stánička a u těch, s kterými mám dobré zkušenosti z předchozí spolupráce. Také těm, jejichž téma mě zaujme, čili mi můžete objednávku zkusit poslat, ale když mě nepřesvědčíte, máte smůlu...Nechci mít z layování povinnost, kterou se v poslední době bohužel stalo. Honil mě čas, nešlo mi to a z layů se vytratila veškerá radost, kterou jsem v nich měla. Chtěla bych je dělat zase pro zábavu...:-) Jinak, volné laye jsou samozřejmě platné a k použití a já je budu rozšiřovat, takže si můžete laye vybírat i z této nabídky. Ono jejich upravení taky není až taková legrace...Takže tolik, kdo chce mít lay ode mne, musí mít téma, které by mě zaujalo a musí mě přesvědčit, že má smysl, abych mu ho dělala nebo v případě volných layů, upravovala...:-)Lay - Labandina zahrádka

18. srpna 2011 v 12:07 | Dincie
Ahojky! :-) Tak jsem konečně po hodně dlouhé době, téměř nekonečné, udělala lay na přání pro Labandu, ale nevím. :-( Trvá pořád na stejných obrázcích i barvě a ono už se nedá nic nového vymyslet, takže prosím, Labi, příště, pokud budeš ještě chtít lay ode mne, moc a moc prosím o nějaké změny, nejlépe v barvě i obrázcích...:-) No...a co se týká tohoto laye, snažila jsem se, aby byl zase trošku jiný, ale jestli se bude Labandě líbit je už druhá věc. Bonusky jsou v podobě : 5 avatarů, 3 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, malého náhledu, 3 předělovaček, 3 popisků do komentářů a 18 popisků do menu. To bude asi všechno, mějte se krásně a ať vám na zahrádce jenom všechno kvete! :-D :-D :-DTento lay je :


Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter