Duben 2012

Pavučinka

15. dubna 2012 v 22:36 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahoj! Konečně se změny výchozího laye dočkal i Portál...:-) Už tu změnu potřeboval, jen doufám, že k lepšímu...Snažila jsem se trochu zpřehlednit menu, ale trošku se mi to zvrhlo...ale to nevadí. :-DSnad...Zase jsem zavedla nové boxíčky na aktuálnější informace přímo o Portálu nebo do čeho se pouštím, co mám v plánu, na čem pracuju, atd...tak doufám, že to bude alespoň trošku lepší. :-D Ta slečna na pavučince se mi strašně moc líbila a tak jsem neodolala...je to vlastně první letní lay, který na Portálu kdy byl. Mimo něj už mu chybí pouze podzim...:-) Takže někdy v daleké budoucnosti bude Portál zdobit zase lay z tohoto ročního období, ale to až za hodně dlouho. Jarní kvítek tady byl od 24. února 2011, takže více, než rok...to už je myslím celkem slušný výkon na jeden lay..., ale je zase pravda, že byl můj oblíbený...:-) :-D :-)


Lay - Fialinka Šeříková

8. dubna 2012 v 12:38 | Dincie
Ahojky! :-) Po delší odmlce pro tuto manekýnku jsem udělala zase nějaký ten lay na přání. Je pro poetickou blogovou duši s nádherným jménem Šeříková. Miluju šeříky a už se moc těším, až zase budou kvést a svou specifickou a nádhernou vůní provoní lehký jarní vzduch...:-)...do té doby...se můžeme alespoň těšit ze dnů, které celé neproprší...:-D ale zpátky k layi. Doufám, že se bude Šeříkové líbit a že se mi podařilo vystihnout to snění a kouzlo, které v layi chtěla mít. :-) A samozřejmě k němu jsou i bonusky v podobě : 4 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, malého náhledu, 3 předělovaček - jedné do textu a dvou do menu, 9 popisků do menu, které jsem tentokrát udělala trošku netradičně, ale tenhle styl mi k tomu layi prostě šel, 3 popisků do komentářů...a to bude všechno. Mějte se nádherně, jako když procházíte alejí plnou kvetoucích šeříků a ve společnosti jemné víly Fialinky!!! Ahoj! A veselé, bezúrazové Velikonoce! ;-) ;-) :-D

Tento lay je :


Lay na přání - Čaroděj

5. dubna 2012 v 15:28 | Dincie
Ahoj! :-) Mám zase konečně hotový nějaký ten lay na přání. Tentokrát pro začínajícího spisovatele jménem Filipskh, tak teď jenom doufám, že se mu lay bude líbit. :-) Měli jsme teď nějaké problémy s kompíkem, ale už by mělo být všechno zase OK, tak uvidíme...Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 2 propagací blogu, 4 buttonků - klikaček, 12 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, malého náhledu a 4 předělovaček. A to bude všechno, mějte se krásně, nejlépe s nádechem magie, nebo se vám možná podaří potkat okouzlujícího čaroděje...:-)Tento lay je :


Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter