Srpen 2012

Lay na přání - Čtení ve hvězdách

31. srpna 2012 v 23:44 | Dincie
Ahoj! :-) Zase po delší době přicházím s layem na přání, tedy s layem pro NikuRoovy, který byl na téma fantasy, dívky v knížkou a neodolal mé myšlence přechodu reality v svět snů. :-) Nebudu hodnotit, jestli se mi to povedlo nebo ne, to už nechám na Nik a na vás...jen ještě dodám pár detailů k layi, když už jste na tento článek museli tak dlouho čekat...Bonusky k němu jsou v podobě : 4 avatarů, 2 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu (kterou dodám dodatečně), 3 popisků do komentářů, 4 předělovaček, 20 popisků do menu a 2 malých náhledů...a to už je nejspíše všechno, co by mohlo případného čtenáře zajímat...:-D :-) ;-) Stejně mě už ani nic nenapadá...:-D Mějte se krásně, jako byste odplouvali po loďce snů přes realitu dnů, až do země vlastní fantazie s přáním nekonečnosti...Ahoj! ;-) :-) ;-)


Tento lay je :


Ikonky pro Nalouwi aneb jak na ikonky...

20. srpna 2012 v 0:32 | Dincie
Konečně někdo využil možnosti informací a tak prostřednictvím tohoto článku odpovídám Nalouwi na její dotaz ohledně ikonek. :-) Doufám tedy, že měla na mysli avatary a buttonky svého blogu. Není to vůbec těžké a při troše času je to i velká zábava. A je to rychle. Stačí si vybrat obrázek (nebo obrázky), ze kterých chcete budoucí klikačku mít a pak ji přizpůsobit velikosti, aby seděla na blogu. Ideální rozměry jsou třeba 120 x 45, ale záleží na vkusu. :-) K tomu patří i rámeček v barvě a případný nápis, který chcete na ikonce mít a vůbec si ji můžete dozdobit... ;-) Pokud na to máte program, uděláte si několik obrázků najednou, hodíte je do programu a máte měnící se klikačku - animovanou, tzv. animačku. :-D Ikonku zvládne udělat každý program od malování přes PhotoFiltre až ke Gimpu a složitějším programům...A pokud z toho chcete mít klikačku jde to buď přes tuto formulku : <a href="adresa tvého blogu"><img src="adresa ikonky nebo obrázku" alt="" title=""></a> kterou pak stačí vložit vyplněnou do html kódu. ;-) :-D ;-) Jak se dá zjistit adresa ikonky nebo obrázku? Je to ta, která je nahoře, včetně http, když si obrázek otevřete samostatně v galerii. A nebo stačí na obrázek v galerii kliknout pravou myškou a dát : "kopírovat adresu obrázku".
...Vložit odkaz do ikonky, tedy vytvořit tzv. klikačku se dá nově i přes panel nástrojů blogu, takovou tu sponku, druhou ve druhém řádku - "vložit/upravit odkaz"
Omlouvám se, pokud to působí příliš stupidně jednoduše, ale vím podle sebe, jak lehce se člověk ztratí v něčem, co se po delší aplikaci stane samozřejmou rutinou. Ale poprvé je poprvé...;-)

Co je to projekt KLK?

13. srpna 2012 v 15:00 | Dincie |  Ohledně blogu
Jedná se o možnost získat přednostně vyrobený lay mou rukou na přání až ho budete chtít udělat - využít kartu. :-) Žádné meze vaší fantazii. Jak kartu s cenou 1 laye získat? Stačí k tomu málo i hodně. :-) Musíte vyhrát v mnou vyhlášené soutěži, například uhodnout jako první o co přesně se jedná v aktuálním Hádejte copak to je? (Tady se dostanete na kompletní přehled, abyste vždycky viděli, které je aktuální. ;-) Pochopitelně se musíte zapojit ještě před vyhodnocením. Pokud uhodnete jako druzí a nebo x-tí, získáte alespoň diplomek s klikačkou). Když se vám to podaří náhodou a výhru v podobě kreditní layové karty nechcete nebo z nějakého důvodu nemůžete uplatnit, můžete ji darovat. ;-) Dobře si to ale rozmyslete, protože darovat lze jen jednou. (Aby stále nelétala od blogu k blogu...:-D ) Téma a styl provedení laye bude zcela na přání výherce...;-) Možnost se zapojit budete mít s každým novým hádáním vlastně až do odvolání...:-) Po té, co přibudou další soutěže, budu vás informovat...;-)
Výherci projektu KLK :

3. ?

(Projekt byl zatím realizován pouze dvakrát)


Lay "do zásoby" - volný - Spící krasavice

13. srpna 2012 v 13:28 | Dincie
Ahojky! :-) A jsem tady s dalším "volným" layem (i když nemám ten termín ráda, jak už jsem se rozepisovala v předchozím článku.) "do zásoby"...Zjistila jsem, že mám poněkud zálibu ve fialové a dodělávání volných layů. Momentálně jich mám v archivu 12 nedokončených, které myslím, že by stály za to dostat se do nabídky volných layů...Tak nevím, kde poberu tolik času, aby se všechny dostaly až do stádia článku na manekýnkách...8-O Ale to jsem už trošku odbočila. Nyní si vám dovoluji představit Purple Lily alias Spící krasavici. Možná jste postřehli, že jsem měla celkem nedávno Fialinku Šeříkovou a tak teď došla řada na Růženku...Neodolala jsem totiž inspirovat se ve slavném baletu, který je mimochodem naprosto úžasný a to zatím v každém zpracování, které jsem měla tu možnost vidět! ;-) Lily je jednoduchý lay na nastavení a při jeho tvorbě jsem se řídila snahou o elegantní souhru. Kdo by měl o lay zájem, stačí si o něj napsat, nejlépe přes můj email. Co do něj připsat naleznete ZDE. ;-) A s tím se už pomalu loučím, snad jen mohu informovat o počtu bonusků, které jsou tentokrát nastoupeny v podobě : 5 avatarů, 3 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 16 popisků do menu, 3 popisků do komentářů - tzv. komentářovek, 2 malých náhledů a 2 předělovaček. No a to bude asi všechno. Mějte se krásně, jako byste usnuli na okvětním plátku něžně vonící květiny a vychutnávali si pohled na odraz hvězd v kapkách rosy...Ahoj! ;-) :-D ;-)

Tento lay je :


Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter