Leden 2013

Manekýnka číslo 5 už NEBUDE!

27. ledna 2013 v 18:53 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahojky! :-) Stále se nabízí otázka budoucích dní se založeným blogem pro design Srdce blogu. Tedy můj modrý zkušební bloček. Co s ním dál? :-? Pokud si vzpomínám před rokem a půl jsem řešila stejnou otázku u dnes čtvrté manekýnky. Ale zvládat pět už se mi fakt nechce. Takže s nejvyšší pravděpodobností blog zruším. Pokud se tedy časem neobjeví ještě nějaká jiná alternativa...Nemám tyhle situace nevyužitých blogů ráda, když jenom visí v prostoru, nic pořádného na nich není, ale přesto si nárokují určitý počet myšlenek a starostí mojí hlavy...8-O

Lay na přání - Lesní víla

27. ledna 2013 v 18:26 | Dincie
Ahoj! :-) A je tady druhý slibovaný lay aneb víl není nikdy dost. Kromě té Vodní se můžete podívat i na Lesní, která je na přání pro Taure. :-) Musela na něj chudák čekat hodně dlouho a tak doufám, že se jí alespoň bude líbit, aby to její čekání od loňského léta nepřišlo nazmar. Docela mě tento lay potrápil, tak jako i Vodní víla, než jsem dospěla do jejich aktuální podoby, s kterou jsem byla spokojená. :-) Chtěla jsem, aby výše zmíněná bytost vyzařovala jisté ezoterické kouzlo, kterým by prozářila celý les...a dodala mu elfský i vílí nádech tajemna. ;-) No...a jak to dopadlo už vidíte sami. Takže já přejdu dále k bonuskům, které jsou i tentokrát v podobě : 7 avatarů, 3 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 2 předělovaček, 3 popisků do komentářů, 10 popisků do menu...a konečně i 2 malých náhledů. Tímto se s vámi loučím, mějte se krásně, jako byste s věčností všech časů mohli spočinout odpočinkem nejen v přítomnosti lesní víly, ale i prozářeného stromoví a řádu lesa, jako takového. Ahoj! :-) :-D :-D
Tento lay je :

Lay na přání - Vodní víla

27. ledna 2013 v 13:34 | Dincie
Ahojky! :-) Po delší odmlce vám k dnešnímu dni představím dva nové laye, vzhledy na přání. Růže v trní musí ještě chvíli počkat, ale myslím, že vám to nebude až tak vadit. Tedy, tento lay jsem při jeho výrobě plánovala na přání pro Gilandhel, ale nevím, jestli se jí bude líbit. Pokud ne, bude volný a tím i k dispozici případnému zájemci. (...) :-) ;-) ;-)
Ta slečna, kterou jsem pasovala na vodní vílu, ač má křídla nebes, se mi moc líbila a tak jsem neodolala její přítomnosti. Zjistila jsem, že tyrkysovo-fialové laye dělám asi nejraději, a protože už žádný dlouho nebyl...Bonusky k němu jsou v podobě : 4 avatarů, 2 buttonů - klikaček, 1 propagace blogu, 2 předělovaček - 1 do menu a 1 do textu, 18 popisků do menu, 3 popisků do komentářů...no a celou sadu uzavírají 2 malé náhledy na vytvořený lay. Nevím, co konkrétního ještě dodat, takže se s vámi loučím. :-) Mějte se krásně, jako byste stáli ukrytí za stromovím s oblohou úchvatných barev a obklopení zurčící poetikou zpěněných vod, pozorovali okřídlenou vodní vílu... :-) :-D Ahoj! ;-)
Tento lay je :

Lay na přání - volný - Čajový králíček

12. ledna 2013 v 17:01 | Dincie
Ahojky! :-D Tak jsem konečně dostála svým předchozím varováním, že mám ještě 2 volné laye, které čekaly k zveřejnění...a které jsou vlastně mou poslední tvorbou z roku 2012. :-) Mimo aktuálního "Čajového králíčka" ještě v budoucnu příjde trošku temnější volné fantasy s názvem : "Růže v trní" ke kterému mi nyní chybí bonusky...uvažovala jsem, že zveřejním "nakouknutí", ale myslím, že už bude asi pro vás, případné zájemce, výhodnější, když si počkáte na celkový náhled i s nastavením na blogu. :-) Nebo se mýlím? :-D (...) Do obrázku králíčka v hrníčku jsem se zamilovala už na první pohled a jednoho dne neodolala a použila ho jako lay-téma. :-D Trošku mi teď připomíná Vikíska, ten je taky tak sladký, ačkoliv by se nám pro svou délku do hrníčku už nevlezl...škoda. :-D Přestože je tento lay typické cute, myslím, že jeho sladkost ještě nepřekračuje únosnou mez a mohl by tak být pro někoho příjemným pohlazením každodenního koukání...v takovém případě mě stačí o Čajového králíčka kontaktovat přes email. ;-) Další informace ZDE. ;-) (...) No...a kdyby někomu vadil nápis nahoře, pro všechny případy mám i univerzální verzi bez něj...ale já jsem se nemohla zdržet...). :-D :-D :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 3 avatarů, 2 buttonů - klikaček, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 11 popisků do menu, 2 malých náhledů a 2 předělovaček. To bude asi všechno, kdybych něco opomněla, kontrolu máte ve velkém náhledu. Mějte se krásně, jako byste vlastnili toho úžasného tvorečka v záhlaví a mohli se z jeho přízně kochat každý den! ;-) :-) :-)
Tento lay je :

Lay na přání - Poslední jednorožec

7. ledna 2013 v 17:14 | Dincie
Ahoj! :-) Od trošku tmavšího seriálového fantasy se zase vracíme k dalšímu pozitivnějšímu kouzlu přírody a něžnosti, které by měl zachycovat tento lay. :-) Poslední jednorožec, na přání pro Mnišku, by alespoň takový měl být. Chtěla jsem, aby vtáhl návštěvníka dovnitř, do světa snů a touhy po nich, aby vyjadřoval místo, kde by se chtěl určitě každý podívat, projít...a načerpat dobrou náladu i pozitivní energii. ;-) (...) Zda se mi to povedlo, už můžete posoudit sami a já můžu hrdě napsat, že se Mnišce líbí. Moc mě její pochvala těší, protože když udělám někomu radost, zpětně se ke mě zase odrazí a já se musím usmívat...takže to je vlastně i ten důvod proč pořád ještě layuju. (...) :-) Ale teď se zase vrátím k osnově programu a představím vám bonusky, které jsou zde už nastoupeny a netrpělivě čekají, až je uvedu...:-D...čili, bonusky jsou v podobě : 9 avatarů, 2 předělovaček, 4 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. A nyní má oblíbená věta : "To bude všechno." Mějte se krásně, jako byste měli tu čest spatřit a pobývat v blízkosti posledního jednorožce z elfí říše, kde i na tom sebenenápadnějším kamínku může sedět víla. A nebo elfka? :-D...Ahoj! ;-) :-D ;-)
Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter