Únor 2013

Lay - Čajový králíček - verze B

27. února 2013 v 14:16 | Dincie
Ahojky! :-) Já vím, říkala jsem, že manekýnka číslo 5 nebude :-D, ale stejně tady ten blog visel...nic na něm nebylo a tudíž sloužil jen jedinému účelu - zabíral zbytečně paměť. :-( No...a protože rušit se mi ho opravdu nechtělo a zrovna jsem neměla na 1.-4. manekýnce místo, tak se blog hodil...a já tímto slavnostně otevírám kulatou, 5. manekýnku layem jménem "Čajový králíček - verze B", která je už na první pohled trošku širší a možná i nepatrně tmavší, než originál...:-) Je to docela vtipné, protože lay, který byl původně volný, jsem tímto na přání upravila do větší šířky a vznikla tím verze B původního Králíčka. Úplně jednoduché, já vím. :-D Každopádně úprava je pro Momo-chan a já doufám, že se jí bude verze B líbit, bude vyhovovat její představě a tak dojdeme obě ke spokojenosti...:-D :-) :-) Také jsem vyrobila 6 popisků navíc, přímo pro Momo-chan. Ostatní bonusky vypisovat nebudu, ty si můžete prohlédnout u původního Králíčka, neboť jsou, až na komentářovky, stejné. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-)
Tento lay je :

Manekýnka číslo 5...BUDE! Slavnostní otevření už V. manekýnky...aneb nikdy neříkejte nikdy...:D

27. února 2013 v 14:15 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahoj! :-D Tak nějak jsem se dopracovala ke skutečnosti, že budu i pátou manekýnku potřebovat. :-D Chtěla jsem někam nastavit nový lay (mimochodem už mám zase 2 nové, které se zde brzy objeví) a nechtělo se mi rušit některý ze současně nastavených, protože jejich specifickou kombinaci nastavení budu ještě potřebovat. :-) No...a Modrý návrh pro Srdce blogu dál chátral...a chátral...a každý den mi tiše a trpělivě říkal : "Co se mnou uděláš?" A tak jsem se slitovala (jsem nenapravitelný idiot) a řekla mu : "Tak dobře, můžeš si vzít pro začátek Králíka..." :-D A ejhle! Pátá manekýnka je na světě...asi bychom to měli nějak oslavit...protože doufám, že další kulaté číslo mého počtu manekýnek už opravdu nenadejde! :-D :-D :-D Ale už se bojím cokoliv říkat, popřípadě napsat, protože předtím jsem něco v tomto smyslu tvrdila taky...:-D :-D :D


Layové kolekce

25. února 2013 v 15:31 | Dincie

Kolekce : Diamant a jezero

25. února 2013 v 15:31 | Dincie
KOLEKCE : DIAMANT A JEZERO

Krátce o kolekci : Vznikla jako úplně první a inspirovala všechny budoucí podstatou tohoto nápadu. Jedná se o typicky zasněný styl fantasy obrázků, které jsou všechny od jednoho autora. Klasickým prvkem, který je společný všem layům této kolekce, je dívka a její větší (ale ne celý) obraz v zrcadlech a rámečcích různých tónů. I název zde hraje příznačnou roli, protože každý lay je v barvách určitého drahého kamene a v jeho pozadí je za slečnou naznačeno jezero...V současné době je tato kolekce nejpočetnější.
...

V této kolekci :
...

Lay "do zásoby" - volný lay - Smaragdové jezero

24. února 2013 v 18:42 | Dincie
Ahojky! :-) Tak...a je tady nový volný lay z kolekce Diamant a jezero, :-D odkud můžete znát třeba Křišťálové jezero (malý náhled zde)...:-D A nebo nyní aktuální Smaragdové jezero, které je jeho jemným pokračováním...měla jsem silnou psychickou potřebu nějakého něžnějšího, jarního laye...který by byl alespoň malým pokusem to pravé přivolat...:-) Nu, takže pokud se vám lay líbí, máte možnost si o něj napsat buď do zprávy autorovi (ale tam na sebe prosím zanechte emailový kontakt nebo blog, kde vám můžu odpovědět) no a nebo rovnou přes email, co a jak už si můžete přečíst ZDE. :-) ;-) ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 2 předělovaček - 1 do menu a 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 18 popisků do menu a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se moc krásně...jako byste na své tváři vychutnávali první jarní větřík, který sebou přináší něžnou vůni květin, všeočišťující déšť a současně i první paprsky probuzeného slunce...ahoj! ;-) :-) :-)

Tento lay byl :

Lay na přání - Tajemství knihovny

24. února 2013 v 18:30 | Dincie
Ahojte! ;-) A...máme tady další lay na přání. :-) Tentokrát je pro Sisi s krásnou a poutavou tématikou knihovny a se světem za ní...v oříškové barvě. :-) Při tvorbě laye jsem přemýšlela, jaký by ten svět měl vlastně být...a kam až sahat, vzniklo hned několik možností, ale tahle spojila všechny mé představy a myšlenky, takže se jako jediná dopracovala dokončení...:-) Záhady a tajemné světy...to je moje oblíbené téma na které mě snad nikdy nepřestane bavit layovat...:-D Ale zpátky k bonuskům a tomuto layi, než začnu odbíhat někam úplně jinam...Čili, bonusky jsou v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 2 předělovaček - 1 do textu a 1 do menu, 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 1 propagace blogu a 2 malých náhledů. No...a to už bude všechno...:-) Mějte se krásně, jako byste nejen objevili průchod do vlastní fantazie skrze (ne)obyčejnou knihovnu, ale měli ještě možnost prožít v ní tolik času, kolik byste jen chtěli...Ahoj! ;-) :-D :-)

Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný lay - Rubínová temnota, verze A + B

13. února 2013 v 20:03 | Dincie
Ahojte! ;-) Díky požehnaným jarním prázdninám jsem se pustila ve velkém do layování...a mám pro vás 2 volné laye (+ jako 3. jsou ve hře stále nedokončené Růže v trní) a také laye na přání, z nichž jeden už čeká jen na dotvoření bonusků. :-) Tento unikátní lay, který je volný, jsem měla v polotovaru už delší čas a pořád jsem nevěděla, jaký obrázek použít do pozadí, aby ladil se září vzadu. Jenomže, pak mi připadalo, že onen svit zase moc zaniká...a tak vznikly dvě verze laye, které jsem měla hotové za rekordní čas zatím vytvořených 2 layů. :-D Právě se díváte na verzi A, verzi B naleznete zde a docela by mě zajímalo, která se vám líbí víc? :-D Pokud máte o lay zájem, napište mi a nezapomeňte připojit informaci, kterou verzi chcete. ;-) Jak si o něj napsat naleznete zde. Většina bonusků je společná a jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 5 předělovaček - 3 do menu a 2 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 17 popisků do menu a 1 unikátní (pro obě verze jiná) propagace blogu. Tak. Mějte se krásně, jako byste pozorovali záři slunce obklopenou letem mořských ptáků a seděli poblíž teplých vlnek s věčností všeho času takovou krásu pozorovat. Ahoj! ;-) :-D :-)
Verze A

Verze B
Oba a tedy každý
z nich je :

Jak je to už dlouho...?

9. února 2013 v 21:30 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahojte! :-) V úterý, 5 února, uběhly přesně tři roky od mého prvního laye na přání. :-D Je to neuvěřitelné, že už od prvního laye uteklo tolik času...a přestože jsem původně plánovala větší oslavu, bonusové výhody a zveřejnění tohoto článku v úterý...můžu být nakonec ráda, že vůbec dneska dopíšu článek...:-( Ale máme prázdniny, takže, hurá, hurá, hurá a jdeme dál. :-) Historicky první lay, kterým začala veškerá má současná layovací činnost, vlastnila Ewelyn Dark a jen díky tomu, že mě 5. února 2010 přemluvila, abych do celkem riskantní akce šla, máte dnes poměrně široký výběr volných layů a ti šťastnější i nějaký na přání. :-) (...) Začala jsem sice s prvními pokusy (Vodní víla, Jaro, Jil...) už dříve, ale zpětně musím uznat, že byly, ať nejsem macecha, minimálně moc velké. :-D Připadá mi to jako včera, ale na druhou stranu si uvědomuju, kolik lidí jsem za tu dlouhou dobu poznala, s kolika blogy si povídala, byla svědkem tolika konců bezvadných blogů i blogerů...a vždycky mě napadne, jak neúprosně jde čas prostě dál, neptá se, nečeká a nikdy neprohraje...(...) Tak snad se tady za rok zase sejdeme, nejlépe i za dva...:-D a snad se vám moje laye budou pořád líbit, i když vím, že se objevují i takoví, kterým připadají jiné, ale myslím si, že to je snaha každého - diferencovat se, takže pokud se mi to daří, pokládám to za pochvalu. Obecně je pro mě z laye nejdůležitejší záhlaví a takovým mým cílem je spojit obrázky tak, aby nebylo poznat, kde jeden končí a druhý začíná, aby splynuly v souvislý celek. Pokud ovšem kritizuje někdo, komu připadá za vrchol modernosti a půvabu, nasekat přes sebe dvacet sov, pak se není čemu divit. Taková kritika mě nutí pouze k myšlence politování jejího autora, ale každý má právo na svůj názor, že ano. :-) A rozhodně se svým layováním po takovém názoru nemíním přestat, takže i nadále bude Portál plnit svou funkci a představovat vám nově vytvořené laye...:-) Děkuju vám, vám všem, kteří občas nebo pravidelně, zajdete a potěší vás pohled na mé snažení, neboť to je oč tu běží a co mě motivuje jít dál. :-) Mějte se moc krásně, přeju vám jen to nejlepší, ahoj! :-) ;-) ;-)


Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter