Březen 2013

Novinky na Portálu...

31. března 2013 v 11:34 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahojte! :-) Za nějaký ten čas, který nám zase stačil v podobě SNĚHOVÝ VLOČEK (To je strašné! 8-O ) proletět za oknem, jsem udělala na Portálu pár úprav. Předně jsem trošku poměnila Stop-stav, ale změny jsou v tomto ohledu minimální - stále platí, že jak vy na mě, tak já na vás. :-D A dále jsem v menu zavedla boxík na tzv. nejnovější lay v kolonce volné, kde se můžete dozvědět, který lay třeba nebyl a nyní už je volný, protože jak víte, volné lay se neustále přesouvají z jedné kolonky do druhé. :-D A pokud třeba čekáte na nějaký konkrétní, třeba vám tento boxík jednou přinese příjemnou zprávu...;-) Mějte se krásně, ahojte. :-) ;-) :-)


Lay "do zásoby" - volný - Jaspisové jezero

24. března 2013 v 19:41 | Dincie
Ahojte! :-) A...jak už vás Portál mohl informovat, dokončila jsem při příležitosti laye na přání (Poutník) i jeden volný - konkrétně třetí z kolekce Diamant a jezero. A jelikož je volný, je také jediným layem z kolekce o který si můžete aktuálně napsat! ;-) Jak jej můžete získat už se dozvíte TADY. :-) A já jenom doufám, že se vám líbí, protože je to po dlouhé době další lay v mé milované žluté...:-D A je tak unikátním spojením svěžího jara s prvními polibky léta...:-) Miluju kolekce, takže je téměř jisté, že se tady ještě nějaké to jezero s diamantem určitě objeví...i když už mám i další favority a adepty na kolekce...ale to je až daleká budoucnost. :-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 8 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 12 popisků do menu, 2 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. Tím bonusky končí a já vám přeju ať se máte krásně, jako kdyby vaše myšlenky putovaly s layem něžností jarních květů, návratem tažných ptáků, zurčením ladné vody a prvním vlahým větříkem budoucích prosluněných dní. Ahoj! ;-) :-) :-)
Tento lay je :

Lay na přání - Poutník

24. března 2013 v 17:42 | Dincie
Ahoj! :-) Je tady další lay na přání s tématem samotného Vesmíru a všeho, co je v něm záhadného i krásného...byl vytvořený na přání pro Poutníka 36, tak doufám, že se mu bude líbit...musel na něj chudák hodně dlouho čekat, tak snad to nebylo nadarmo...chtěla jsem, aby byl lay plný tajemna a jisté Vesmírné energie...:-) Bonusky jsou v podobě : 9 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 20 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. :-) To bude všechno, doufám - a pokud ne, tak si je můžete prohlédnout ve velkém náhledu. ;-) :-) :-) Mějte se krásně, jako byste mohli putovat nekonečnými dálkami neprobádaných končin Vesmíru a mohli sledovat putování světla i zrod nových hvězd...ahojky! ;-) :-D :-D

Tento lay je :

Lay na přání - Fairy house (Chaloupka)

18. března 2013 v 19:41 | Dincie
Ahojky! :-) A je tady další lay na přání. ;-) Zamýšlela jsem ho původně pro Luné, ale nevím, jestli a zda se jí bude líbit...:-) No a pokud ne, tak skončí ve volných a tedy k dispozici tomu, kdo si o něj napíše. ;-) Chtěla jsem, aby byl něžný, jemný a plný vůně šeříku, svěží jako jaro, které se nás stále zdráhá navštívit...ale nevím, jestli se mi to tak úplně povedlo, ostatně to už můžete posoudit sami. :-) Já k vašemu soudu už jenom přidám bonusky a nebudu vás rušit : 6 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 2 předělovačky - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 18 popisků do menu, 3 unikátních pásečků do textu a 2 malých náhledů. :-) To bude všechno, mějte se krásně, ahoj, jako byste zavítali do nitra začarovaného lesa a měli možnost navštívit chaloupku samotné víly...Ahoj! :-D :-) ;-)
Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Motýlí tanec

9. března 2013 v 20:56 | Dincie
Ahojky! :-) A je tady další lay, který má právo tato manekýnka nést...:-D Jedná se o úplně první volný lay s éterickým názvem - Motýlí tanec. :-) Měla jsem chuť na nějaký prosluněný, pozitivní a jarní lay, který by byl svěžím úvodem příjemného teplejšího období roku...:-) Budete-li mít o něj zájem, máte možnost si o něj napsat buď do komentářů nebo přes mail, což je lepší, ale více co a jak už si můžete přečíst zde. Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 12 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček a 2 malých náhledů...no a to bude všechno. Mějte se krásně, ;-) jako byste už mohli spolu s tou slečnou (nebo vílou) tančit samou radostí nad rozkvetlou krásou jarní přírody, která prostoupí každou myšlenkou, obklopí ji nadějí a vynese až do výšin absolutního štěstí. Ahojky! ;-) :-) :-)

Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter