Duben 2013

Lay na přání - Hvězdný déšť

30. dubna 2013 v 19:45 | Dincie
Ahojky! :-) Čáry máry...a je tady další lay na přání. :-D Pro Kate s tématem měsíce, jezera a tmavších tónů. Chtěla jsem zkusit zase něco trošku jiného, ale nevím, jestli se jí tedy bude lay líbit. Pokud ne, přesunula bych ho do volných - a byl by případně k dispozici zájemcům. :-) Ale prvotní volba je na Kate. :-) Jinak...hrozně mě bavilo hrát si s barvami a světly. Je to vlastně po kratší-delší odmlce tmavý fantasy lay s pozitivní tématikou, nikoli depresivního temného fantasy. :-D (...) Bonusky jsou v podobě : 7 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 5 předělovaček - 3 do menu a 2 do textu, 3 propagace blogu, 2 malých náhledů, 3 popisky do komentářů a 19 popisků do menu. A tím asi bonusky končí...pokud jsem na nic nezapomněla, ale to už můžete zjistit sami z velkého náhledu. :-) Mějte se moc krásně, medově, jako byste procházeli za vlahé jarní noci přístavem snů a za přítomnosti deštníku bytí si užívali hvězdný déšť...déšť, kdy padají hvězdy. Déšť, kdy padají přání. ;-) Ahoj! ;-) :-D :-)


Tento lay je :

Lay na přání - Glee

24. dubna 2013 v 15:51 | Dincie
Ahoj! ;-) :-D :-) A mám pro vás další lay na přání se specifickým tématem Glee pro Káťuli, která si na něj musela hodně dlouho počkat, tak snad to stálo za to a lay se jí bude líbit. :-) Chtěla jsem to téma zpracovat trošku nevšedně, víte, že jsem psala o tom, jak pokládám laye s celebritami za jedny z nejtěžších na provedení, takže jsem se o to více snažila, aby byl výsledek příjemný a sympatický už na první pohled...:-D Bonusky jsou k layi jsou v podobě : 4 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 3 předělovaček - 2 do textu a 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, 17 popisků do menu, 2 propagací blogu...a tím bonusky končí. Mějte se krásně, jako byste v příjemném odpoledním slunci vedli rozhovor se svými oblíbenými postavami z Glee - Kurtem Hummelem a Blainem Andersonem. Ahojky! :-D ;-) ;-)


Tento lay je :

Mezinárodní den layařů

20. dubna 2013 v 11:47 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahojky! :-) Jestlipak víte, že právě dneska je slavný mezinárodní den všech layařů! Neboť právě a pouze datum 20. dubna patří k příležitostnému oslavení celoroční snahy, vytvořených děl a také radosti z nich! Mezinárodní den layařů má ale i další výhody. Například právě a pouze v tento den vám dávám unikátní možnost. Ne, zatím nemluvím o objednávce, ale spíše o menší akci z mé strany. ;-) :-) :-) Příští rok budou možná ještě jiné a lepší výhody nebo třeba žádné...těžko říct... :-D :-D :-D

Letošní výhoda :

Diplom pro Beu za KLK

13. dubna 2013 v 19:07 | Dincie
Diplom (kromě laye) za KLK pro Beatricii. :-)

Lay na přání - Pražské kočky

13. dubna 2013 v 18:44 | Dincie
Ahojky! :-) A mám pro vás další lay, jehož výroba mi právě díky nesnadnému tématu dlouho trvala a docela mě i potrápila...Je na přání za KLK pro Beatricii, lay si sice nenastaví, ale kromě diplomové odměny má právo rozhodovat o tomto layi právě ona. ;-) Takže ano, tento lay je volný, ale případní zájemci se musí obrátit na Beu, neboť je lay jejím a jen ona tedy rozhodne kdo design získá nebo ne. ;-) Více jak si o něj máte napsat a podobně naleznete ZDE. :-) Bonusky jsou v podobě : 9 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 3 předělovaček - 2 do menu a 1 do textu, 13 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. :-) To bude všechno, mějte se krásně, jako byste seděli na orlojovým sluníčkem vyhřívané střeše a na dlani měli celou ještě zasněnou Prahu...ahoj! :-) :-D :-)
Tento lay byl :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter