Květen 2013

Lay na přání - Harry Potter

31. května 2013 v 20:28 | Dincie
Ahojky! A je zde nastoupený další lay na přání. :-) V. manekýnka se nám trošku rozjela...:-D ale myslím si, že vám to nevadí. Snad. :-D Tento lay je vytvořený na přání pro Claire s tématikou, jak už vidíte, Harryho Pottera. :-) Nemohla jsem odolat a nevybrat do něj i menší sadu postranních obrázků, zvláště Ronův výraz nad zlomenou hůlkou doufám, že oceníte...:-D Dále jsou k layi samozřejmě i nějaké bonusky v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 10 popisků do menu, 3 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. :-) To bude celé, pokud jsem něco opomněla, můžete si všechno prohlédnout ve velkém náhledu níže. ;-) Mějte se krásně, jako byste měli možnost na víkend zavítat do kouzlami protkané říše Harryho Pottera...Ahoj! ;-)


Tento lay je :


Pozor na Informace...:D

28. května 2013 v 22:14 | Dincie
Ahojky! :-) Možná jste si toho všimli, možná ne, ale vzhledem k dalším zkušenostem a změnám na Portálu i v layích obecně, jsem provedla další úpravu Informací. Kdyby vám nebylo cokoliv jasné, samozřejmě se ptejte, jsem tady pro vás. Čekáte-li na nastavení volného laye, ty nejakutnější z vás (Cesta zvonků, Rubínová temnota a další...) mám brzy v plánu vyřešit a nastavit. ;-) Mějte se moc krásně, ačkoliv se nám venku pěkně ochladilo, to se mi moc nelíbí, ale na druhou stranu je to mnohem lepší, než extrém na jednu, či druhou stranu. Ahoj! :-) ;-) ;-)

Kolekce : Kouzla květin - Dinciin herbář

27. května 2013 v 22:05 | Dincie
KOLEKCE : KOUZLA KVĚTIN - Dinciin Herbář

Krátce o kolekci : Vznikla jako jedna z prvních kombinací webovějšího stylu a přírodních témat. Je typická velkým množstvím rubrik v horním i bočním menu, jehož styl mají také všechny laye této kolekce společný. Zároveň je patrná jednoduchost obrázku v záhlaví, který je utlumen právě proto, aby vynikla již výše zmíněná nabídka odkazů. Větší strohost ale stále neustupuje jisté poetice a něžnosti, kterou jsem chtěla, aby tyto přírodní, nejčastěji květinové laye měly...
...

V této kolekci :
...

Lay "do zásoby" - volný - Ametystové jezero

21. května 2013 v 16:40 | Dincie
Ahoj! :-) A je tady další volný lay k mání z kolekce Diamant a jezero. :-D Měla jsem chuť kolekci rozšířit o další exemplář a mám dost materiálu, aby v budoucnu ještě vzrostla, alespoň o další 3 laye. :-D Ale to má čas. :-) Tento jsem pojmenovala Ametystové jezero a pokud se vám líbí a máte o něj zájem, napište si o něj na můj email, více ZDE. ;-) Bonusky jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků, 16 popisků do menu, 2 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a to bude všechno. :-) Mějte se krásně, jako byste zavítali do krajin svěžesti, něžných barev a malebných tónů. Ahoj! :-) :-D ;-)


Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Jaro v kyblíku

21. května 2013 v 14:59 | Dincie
Ahojky! :-) Mám pro vás, po delší době "volný lay". :-) Ano, nemohla jsem to vydržet a neudělat si něco jarního. Je to také mimochodem lay, který mi zabral nejméně času. :-D Výroba bez bonusků, a teď se držte, pouhých 30 minut. On byl asi "layovací den" a nebo to způsobila má nezměrná láska k tomuto ročnímu období, ještě umocněná tak dlouhou zimou. :-D Pokud se vám lay líbí a máte o něj zájem, ozvěte se mi na email. ;-) Co a jak si už můžete přečíst ZDE a já mezitím přestoupím k bonuskům. :-) Jsou opět vzorně nastoupeny a to v podobě : 9 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 14 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. To bude celé. :-) Mějte se moc krásně, jako byste měli možnost užívat si prosluněného jara uprostřed rozkvetlé zahrádky a nebo prostřednictvím velké zářící naděje v malém kyblíku na městském balkóně...Ahoj! :-) :-D :-D


Tento lay je :

Lay na přání - Hp-Emily

15. května 2013 v 20:54 | Dincie
Ahojky! :-) A je tady další lay na přání. Pro Emily, která na něj musela čekat neuvěřitelně dlouhou dobu a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby o něj teď už nestála. Naprosto bych to pochopila, protože je to opravdu dlouho. :-( Bohužel se tak stalo díky několika sérií nedorozumnění, kdy se mi její emailová objednávka ztratila, po aktualizaci emailu jsem si ji tak nemohla zaevidovat do svého soukromého seznamu layů na přání a já ji tak objevila až nedávno a to docela velkou náhodou, když jsem hledala zase něco úplně jiného. Moc mě to mrzí a nechápu, ale bohužel už se stalo. :-( Přesto nebo právě proto jsem se rozhodla, že jí lay udělám a teď můžu jenom doufat, že se jí bude líbit a to neuvěřitelně dlouhé čekání tak nebylo marné...:-) Bonusky jsou v podobě : 12 avatarů, 7 buttonků - klikaček, 15 popisků do menu, 4 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do textu + a do menu, 2 malých náhledů a to bude všechno. :-) Mějte se krásně, jako s jarním optimistickým a něžným nádechem všeho, co vám udělá radost. :-) Ahoj! :-) :-) :-)


Tento lay je :

Lay na přání - Vlčí noc

15. května 2013 v 19:24 | Dincie
Ahojky! :-D Mám pro vás na koukání další lay na přání. :-) Tentokrát je pro DeeDee-Respiru, s tématem lesa, dívky s vlkem a úplňku s hvězdami. :-) Mám pocit, že je to jeden z mála layů, který se mi povedlo splnit přesně i včetně barev. :-D Tak teď jenom doufám, že se jí bude i líbit. :-)Doufám...Bonusky jsou v podobě : 9 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 14 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu, 1 do textu a 2 malých náhledů. To bude asi závěr všech bonusků...Mějte se krásně, jako byste v duchu přátelství a dobrodružství kráčeli lesní půlnocí a spočinuli u tajemné lesní tůňky, která zrcadlí ty nejkrásnější hvězdy...ahojky! :-) :-D :-)


Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter