Září 2013

Lay na přání - Svět duhy

22. září 2013 v 21:18 | Dincie
Ahoj! :-) A je tady další lay na přání, tentokrát pro Lesoslavu s krásným tématem obrázků Josephine Wall, fantazie a ladné nálady kouzel. :-) Co se týče Portálu - už jsem zmínila všechno, co jsem sdělit chtěla, takže k předchozímu článku už se nehodlám dále vyjadřovat, unavuje mě to. :-) Takže...přejdu rovnou k mým obavám, ohledně tohoto laye, protože jsem se bála, že bude nemožné skloubit obrázky této autorky tak, aby jich více pohromadě vypadalo dobře, protože každý jeden samotný je unikát se 100% využitým místem...:-D Bonusky k layi jsou v podobě : 2 malých náhledů, 4 buttonků - klikaček, 7 avatarů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 propagací blogu, 10 popisků do menu a 3 popisků do komentářů. :-) To bude všechno, mějte se krásně, ahoj, jako byste zavítali do čarovného světa barev a něžných tónů...a mohli se tak kochat vší nádherou...ahoj! :-) ;-) :-)Tento lay je :

Občasné monology s Dincií - VI.

15. září 2013 v 21:21 | Dincie
...
Opět vás po delší době vítám v monologu. :-) Z důvodu poněkud neočekávané situace se dostáváme skokem rovnou k šestému bodu, s ožehavým, docela specifickým tématem, na které má většinou každý layař jiný názor. :-) Někteří považují za kopírování už samotné stažení a použití obrázku do laye, což ale mě osobně připadá jako zbytečná jednosměrka.

Kdyby se tím totiž každý na blogu řídil, kolovalo by na celé síti jenom pár smutných designů...a vytratilo by se jisté kouzlo a možnost volby. :-) Takže já se vám pokusím v dnešním monologu nastínit právě mé cítění ohledně kopírovacího a inspirovacího tématu...jen tak pro zajímavost a třeba inspiraci...? :-D :-D :-) Logika napovídá, že to, do čeho vložíme kousek sebe, svůj čas a svou práci, je našim majetkem. Proč by měly být laye výjimkou? No jo, jenomže tady vzniká menší problém. :-) Jedná se o vykrádání nápadů a sprosté kopírování nebo o nevinnou a příjemnou inspiraci, která autorovi vlastně lichotí svým zájmem? ;-)
...

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter