Listopad 2013

Lay "do zásoby" - volný - Vánoční hvězdičky - Červená

30. listopadu 2013 v 18:32 | Dincie
Ahoj! :-D Mám pro vás menší (předčasný) dárek k Vánocům. 9 dílnou kolekci layů : "Vánoční hvězdičky", které si můžete od nynějška až po delší blíže neurčený čas užívat na jednotlivých manekýnkách. :-) (Budu vás informovat. ;-)) Jedná se vlastně o úplně první kolekci Ročního období. :-) A dneska bych vám chtěla představit verzi čtvrtou, tedy červenou. ;-) Lay je volný, takže si o něj můžete pochopitelně napsat, ačkoliv každý lay této kolekce bude mít pouze jednoho vlastníka...Jak si o něj napsat a více, už naleznete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 7 nebo 7 popisků do menu (můžete si vybrat ze dvou typů, pokud si nevyberete, přidělím. :-D), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste si už užívali první nejkrásnější třpyt sněhu a radost z Vánoc prostřednictvím něžných, pastelových hvězdiček...ahoj! :-) :-D :-DTento lay je :

Lay - Blue eyes se přesouvá do volných...

29. listopadu 2013 v 22:53 | Dincie
Lay Blue eyes se tímto slavnostně přesouvá do kategorie volných. :-) Pokud vás oslovil a líbí se vám, máte možnost si o něj samozřejmě napsat. ;-) Ještě nikdy nebyl na blogu nastaven, přestože je na to připravený. :-D Výhodou také je, že se jedná o úplně nový design...:-) ;-) ;-)
---------------------------

Tento lay je :

Lay na přání - Blue eyes

23. listopadu 2013 v 16:41 | Dincie
Ahoj! :-D Mám pro vás v rámci své mírnější layové expanze zase další lay. Tentokrát na přání pro Conspiracy s tématem počítačů a nemalého světa her i této techniky. ;-) Ačkoliv nevím, jestli se jí bude líbit. Kdyby ne, lay poputuje do volných a bude volně k dispozici jinému zájemci. Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 10 popisků do menu, 3 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 unikátních pásečků do článků, 3 popisků do komentářů a samozřejmě také 2 malých náhledů. ;-) To bude asi všechno, kdyby ne, znáte už velký náhled. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste ladně putovali po modrých vlnách her a zábavy, za prozíravého pohledů tajemných modrých očí a hvězd. Ahoj! :-) :-D ;-)Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný --- Vánoční hvězdičky - Zelená

22. listopadu 2013 v 20:41 | Dincie
Ahoj! :-D Mám pro vás menší (předčasný) dárek k Vánocům. 9 dílnou kolekci layů : "Vánoční hvězdičky", které si můžete od nynějška až po delší blíže neurčený čas užívat na jednotlivých manekýnkách. :-) (Budu vás informovat. ;-)) Jedná se vlastně o úplně první kolekci Ročního období. :-) A dneska bych vám chtěla představit verzi třetí, tedy zelenou. ;-) Lay je volný, takže si o něj můžete pochopitelně napsat, ačkoliv každý lay této kolekce bude mít pouze jednoho vlastníka...Jak si o něj napsat a více, už naleznete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 7 nebo 7 popisků do menu (můžete si vybrat ze dvou typů, pokud si nevyberete, přidělím. :-D), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste si už užívali první nejkrásnější třpyt sněhu a radost z Vánoc prostřednictvím něžných, pastelových hvězdiček...ahoj! :-) :-D :-DTento lay je :

Kolekce : Vánoční hvězdičky

22. listopadu 2013 v 17:01 | Dincie
KOLEKCE : VÁNOČNÍ HVĚZDIČKY

Krátce o kolekci : Vzešla jako unikátní svědectví "Vánoční nálady" z roku 2012, ale svého dokončení se laye dočkaly až o rok později. Tato kolekce vlastní celkem 9 různobarevných layů se stejným motivem i provedením. Přesto právě široká paleta barev dělá tuto kolekci jedinečnou a stejně tak hojná pestrost neodmyslitelně k Vánocům patří. Laye této sbírky jsou jednoduché, jemné a zimní.
...

V této kolekci :
...

Lay "do zásoby" - volný --- Vánoční hvězdičky - Světle modrá

22. listopadu 2013 v 16:15 | Dincie
Ahoj! :-D Mám pro vás menší (předčasný) dárek k Vánocům. 9 dílnou kolekci layů : "Vánoční hvězdičky", které si můžete od nynějška až po delší blíže neurčený čas užívat na jednotlivých manekýnkách. :-) (Budu vás informovat. ;-)) Jedná se vlastně o úplně první kolekci Ročního období. :-) A dneska bych vám chtěla představit verzi první, tedy světle modrou. ;-) Lay je volný, takže si o něj můžete pochopitelně napsat, ačkoliv každý lay této kolekce bude mít pouze jednoho vlastníka...Jak si o něj napsat a více, už naleznete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 8 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 7 nebo 7 popisků do menu (můžete si vybrat ze dvou typů, pokud si nevyberete, přidělím. :-D), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste si už užívali první nejkrásnější třpyt sněhu a radost z Vánoc prostřednictvím něžných, pastelových hvězdiček...ahoj! :-) :-D :-DTento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Vánoční hvězdičky - Fialková

22. listopadu 2013 v 16:06 | Dincie
Ahoj! :-D Mám pro vás menší (předčasný) dárek k Vánocům. 9 dílnou kolekci layů : "Vánoční hvězdičky", které si můžete od nynějška až po delší blíže neurčený čas užívat na jednotlivých manekýnkách. :-) (Budu vás informovat. ;-)) Jedná se vlastně o úplně první kolekci Ročního období. :-) A dneska bych vám chtěla představituž verzi druhou, tedy fialkovou. ;-) (První verzi naleznete ZDE.) Lay je volný, takže si o něj můžete pochopitelně napsat, ačkoliv každý lay této kolekce bude mít pouze jednoho vlastníka...Jak si o něj napsat a více, už naleznete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 7 nebo 7 popisků do menu (můžete si vybrat ze dvou typů, pokud si nevyberete, přidělím. :-D), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste si už užívali první nejkrásnější třpyt sněhu a radost z Vánoc prostřednictvím něžných, pastelových hvězdiček...ahoj! :-) :-D :-DTento lay je :


Lay na přání - Jitřenka západu

10. listopadu 2013 v 14:30 | Dincie
Ahoj! :-) Po delší odmlce tuto manekýnku prosvěcuje zase nový lay. :-D Samozřejmě na přání a konečně také pro Kariol, která na něj čeká už snad rok...a tak už jenom doufám, že se jí bude líbit a že se mi povedlo splnit tu atmosféru, kterou na něm chtěla mít, včetně barev. :-) Kariol si přála západ/východ slunce nad kouzelnou přírodní krajinou a dívku ozářenou slunečním světlem...:-) Bonusky k tomuto layi jsou nastoupeny v podobě : 7 avatarů, 13 popisků do menu, 4 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. ;-) To bude asi všechno. :-) Kdybych něco zapomněla zmínit, víte, že všechny bonusky naleznete ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně, jako kdybyste ještě na chvíli mohli prodloužit to nejkrásnější z léta, nabili se pozitivní energií a čekali, až vám na připravenou dlaň dosedne malá holubička splněného přání...;-) Ahoj! :-D :-) :-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Listopad

3. listopadu 2013 v 15:06 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) V rámci právě začínajícího nového měsíce bych vám v projektu "Volného laye MĚSÍCE" chtěla představit lay trošku staršího data, který byl ve své době zlomový svým umístěním stránky a poměrně krátkým záhlavím... :-D Možná jste už poznali Houslistku, která pro své tmavé a chladnější barvy zastupuje listopad...;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter