Lay na přání - Jitřenka západu

10. listopadu 2013 v 14:30 | Dincie
Ahoj! :-) Po delší odmlce tuto manekýnku prosvěcuje zase nový lay. :-D Samozřejmě na přání a konečně také pro Kariol, která na něj čeká už snad rok...a tak už jenom doufám, že se jí bude líbit a že se mi povedlo splnit tu atmosféru, kterou na něm chtěla mít, včetně barev. :-) Kariol si přála západ/východ slunce nad kouzelnou přírodní krajinou a dívku ozářenou slunečním světlem...:-) Bonusky k tomuto layi jsou nastoupeny v podobě : 7 avatarů, 13 popisků do menu, 4 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. ;-) To bude asi všechno. :-) Kdybych něco zapomněla zmínit, víte, že všechny bonusky naleznete ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně, jako kdybyste ještě na chvíli mohli prodloužit to nejkrásnější z léta, nabili se pozitivní energií a čekali, až vám na připravenou dlaň dosedne malá holubička splněného přání...;-) Ahoj! :-D :-) :-)Tento lay je :
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kariol Kariol | Web | 10. listopadu 2013 v 14:57 | Reagovat

Oh, Din, ty jsi ta nejmiliónovější víla layů, kterou znám! :-) Jitřenka západu je úchvatná, líbí se mi moc. A čekala jsem jen půl roku a vyplatilo se si počkat na takový skvost ;-)
Děkuju moc!!! :-)

2 Beatricia Beatricia | Web | 11. listopadu 2013 v 16:15 | Reagovat

Viděla jsem už tvůj kouzelný layout u blogerky Kariol a jsem nadšená. Tvůj rukopis jsem ihned identifikovala. Tvůj styl je jedinečný a originální.
Opravdu grafický skvost.☼☼:-)☼☼

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter