Prosinec 2013

Lay na přání - Emma Watson - IV.

12. prosince 2013 v 16:07 | Dincie
Ahoj! :-) Právě se koukáte na jednoznačnou sestřičku laye Emma Watson III., jen v trošku jiné barevné nianci. :-D Již při zveřejnění Emmy III. jsem psala, že design existuje ve dvou verzích, takže bylo jen otázkou času, než vám poodhalím i tu druhou, která je ale nyní volná, takže pokud by měl někdo zájem... :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 4 avatarů, 1 portrétku, 5 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 12 popisků do menu a 3 popisků do komentářů. :-D To bude asi všechno, doufám. :-) Mějte se moc krásně, jako byste si zašli na pohodové, příjemné interview s Emmou Watson a mohli se jí zeptat na cokoliv...Ahoj! :-D :-D :-)Tento lay je :

Volné - "Živé" laye (pohyblivé)

12. prosince 2013 v 15:59 | Dincie
-----------------------------------------------------------------------------------------
Jak to funguje : Vyberte si volný lay a napište mi email! O volný lay se dá napsat pouze prostřednictvím emailu. ;-)
------------------------------------------------------------------------------------


Zasněžený svět 1+1

(BONUS : 2 různá pohyblivá záhlaví, která se dají střídat!)

(1)(2)Chcete tento design?
Email : Dincie@seznam.cz
Předmět : Zasněžený svět
Nastavení : Chci ho nastavit/nastavím si ho sám(a)
(Pokud chcete lay nastavit, můžete zároveň uvést, které záhlaví si přejete jako první)
+ uveďte prosím i Váš blog. ;)

Sen - předělovačka 3

"Živé" laye (pohyblivé)

12. prosince 2013 v 15:46 | Dincie


(Líbí se vám? Najdete ho i ve volných a může být váš...)

Lay "do zásoby" - volný - Zasněžený svět 1+1

12. prosince 2013 v 15:39 | Dincie
Ahoj! :-) Mám pro vás další volný lay, docela rychlo-lay, ale přesto je unikátní tím, že je to "animačka", s pohyblivým obrázkem v záhlaví. :-D Navíc obrovskou výhodou tohoto laye je, že máte 1+1, protože horní obrázek lze vyměnit ještě za jeden animovaný a tak mít stejný lay dvakrát jinak! ;-) Jestli se vám lay líbí, můžete si o něj napsat, co a jak už si můžete přečíst ZDE. Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 2 záhlaví (1+1), 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 4 malých náhledů. :-D A...to bude asi tak vše. Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste si prohlíželi nějakou krásnou zimní pohlednici, ve které by náhle ožil padající sníh...ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Prosinec

1. prosince 2013 v 18:09 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tentokrát se projekt "Volného laye MĚSÍCE", souhrn celého projektu naleznete mimochodem ZDE, zaměřil na modrý, příjemný lay s počítačovou tématikou, přestože mezi adepty byla i početná kolekce Vánočních hvězdiček, zvítězil Blue eyes. :-D Snad proto, aby v kolekci nenastaly spory, že jeden z ní byl vyvolený...:-D Lay Blue eyes, který převzal nyní těžkou úlohu prosince, se vás bude snažit zaujmout tento měsíc...;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay na přání - Emma Watson - III.

1. prosince 2013 v 18:04 | Dincie
Ahoj! :-) A je tady další lay na přání, tentokrát pro Claire, s tématikou Potterovské Hermiony, krásné a nadané herečky - Emmy Watson. ;-) Jedná se vlastně už o třetí Emmu, kterou jsem dosud vytvořila a navíc tento lay existuje ve dvou verzích. :-D Bonusky k němu jsou v podobě : 4 avatarů, 1 portrétku, 5 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 12 popisků do menu a 3 popisků do komentářů. :-D To bude asi všechno, doufám. :-) Mějte se moc krásně, jako byste si zašli na pohodové, příjemné interview s Emmou Watson a mohli se jí zeptat na cokoliv...Ahoj! :-D :-D :-)Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter