Leden 2014

Kolekce : Dvojčata protikladů

20. ledna 2014 v 20:26 | Dincie
KOLEKCE : DVOJČATA PROTIKLADŮ

Krátce o kolekci : Za jejím vznikem stojí dlouholetá tendence vytvářet k obrázkům jejich kopii, která je ale současně i opakem, nebo kombinovat dva obrázky stejné série tak, aby působily co nejvíce jinak. Kolekce nabízí na jeden prvek dva různé a protikladné pohledy, u nichž je těžkou otázkou, který zvolit. Dovedli byste určit, kdo je pravda/lež, dobro/zlo...? S tím se také většinově pojí tématika temného fantasy, kde dvojčata této kolekce nejlépe vyniknou. Můžete si vybrat...
...

V této kolekci :
...


Lay "do zásoby" - volný - Šepot lesního smutku

20. ledna 2014 v 15:19 | Dincie
Ahoj! :-) Po ledových a modrých barvách manekýnku střídá zase poněkud temnější lay, který byl vytvořen na přání, ale bohužel pro dnes již neexistující uživatelku. :-( Před krátkou dobou zrušila z časových důvodů blog a tak, i když se omluvila, mně zůstal lay na krku. :-( Hm. Co s ním? :D Co by. :-) Přesouvá se tímto do volných, takže kdo by měl o něj zájem, může si o něj napsat ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 10 avatarů, 13 popisků do menu, 4 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 1 bonusku lístků a 2 malých náhledů. To bude všechno. Mějte se krásně, ahoj, jako byste si pohrávali s tajemstvím lesa, který vás svým šepotem provází na každém kroku! :D :-D ;-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Leden

3. ledna 2014 v 14:26 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tentokrát se projekt "Volného laye MĚSÍCE", souhrn celého projektu naleznete mimochodem ZDE, zaměřil na neznámý, úplně nový lay, který vznikl nedávno a tedy ještě v posledních dnech roku 2013. :-) Jedná se o Zimní strom, který i přes svou tématiku klouže mírně do duhových barev. Snad právě proto mu připadl těžký úkol zastupovat první měsíc nového roku, leden.;-) :-D :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay "do zásoby" - volný - Zimní strom

3. ledna 2014 v 14:04 | Dincie
Ahoj! ;-) Po kratší odmlce je zde nový volný lay alias lay "do zásoby". :-) Chtěla jsem trošku využít zimní tématiku a protože jenom bílá s černou je poněkud fádní, neodolala jsem a vytvořila něco jako duhovou zimu. :-D No nebyla by taková přinejmenším zajímavá? :-D Dobře. Takže...pokud se vám lay líbí, máte možnost jej vlastnit! ;-) Stačí, když si o něj napíšete. Jak a kterak už se dočtete ZDE. ;-) A já jenom připojím menší výčet bonusků : 7 avatarů, 7 buttonků - klikaček, 3 propagace blogu, 3 popisky do komentářů, 7 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, jako byste se procházeli duhovou plání poněkud originální zimy...Ahoj! ;-) ;-) :-DTento lay je :

Lay na přání - Království polární záře

1. ledna 2014 v 20:15 | Dincie
Ahoj! :-) A je tady další lay na přání. Tentokrát pro Luné s tématikou zasněžené krajiny a jemných tónů barev. Alespoň doufám, že se mi povedlo udržet tu jemnost a že se jí tedy bude lay líbit. :-) Pokud ne, nic se neděje a poputuje do volných...:-) Bonusky k němu jsou v podobě : 4 propagací blogu, 6 buttonků - klikaček, 7 avatarů, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, jako byste procházeli něžnou polární říší tichých tónů, oslnivých září hvězd a jemných barev...a při této příležitosti bych ještě chtěla všem, kteří zavítají na (některý) můj blog, popřát šťastné a co nejlepší vykročení do nového roku! ;-) ahoj! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter