Únor 2014

Lay "do zásoby" - volný - Vánoční hvězdičky -- Tmavě modrá

16. února 2014 v 18:54 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahoj! :-D Je sice už po Vánocích, ale i tak bych ráda dopředstavovala 9 dílnou kolekci layů : "Vánoční hvězdičky", které jste si mohli před Vánoci užívat na jednotlivých manekýnkách. :-) A dneska bych vám chtěla představit verzi šestou, tedy tmavě modrou. ;-) Lay je volný, takže si o něj můžete pochopitelně napsat, ačkoliv každý lay této kolekce bude mít pouze jednoho vlastníka...Jak si o něj napsat a více, už naleznete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 7 nebo 7 popisků do menu (můžete si vybrat ze dvou typů, pokud si nevyberete, přidělím. :-D), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste si už užívali první nejkrásnější třpyt sněhu a radost z Vánoc prostřednictvím něžných, pastelových hvězdiček...ahoj! :-) :-D :-DTento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Vánoční hvězdičky - Stříbrná

16. února 2014 v 13:05 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahoj! :-D Je sice už po Vánocích, ale i tak bych ráda dopředstavovala 9 dílnou kolekci layů : "Vánoční hvězdičky", které jste si mohli před Vánoci užívat na jednotlivých manekýnkách. :-) A dneska bych vám chtěla představit verzi pátou, tedy stříbrnou. ;-) Lay je volný, takže si o něj můžete pochopitelně napsat, ačkoliv každý lay této kolekce bude mít pouze jednoho vlastníka...Jak si o něj napsat a více, už naleznete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 7 nebo 7 popisků do menu (můžete si vybrat ze dvou typů, pokud si nevyberete, přidělím. :-D), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste si už užívali první nejkrásnější třpyt sněhu a radost z Vánoc prostřednictvím něžných, pastelových hvězdiček...ahoj! :-) :-D :-DTento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Čtenářův koutek

16. února 2014 v 11:07 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahoj! :-D Na počest menšího layového výročí bych vám chtěla představit další lay z kolekce "Trojí pohled noci", který byl vyroben "do zásoby" a tedy jako volný. :-) Pokud se vám zalíbil a máte o něj zájem, můžete si o něj samozřejmě napsat ZDE a získat jej. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 8 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, 10 popisků do menu, 4 předělovaček - 2 do menu + 2 do textu...a to bude asi všechno. Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste si četli tu nejnapínavější knihu za povlávání poetického větříku...ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Menší Portálové výročí...

8. února 2014 v 19:32 | Dincie |  Ohledně blogu

Ahoj! :-) Tento týden, ve středu, proběhlo celkem důležité datum. :-) Ve středu to byly totiž přesně čtyři roky od chvíle, kdy mě Ewelyn Dark přemluvila k tvorbě prvního laye na přání. :-D A já to, jako už tradičně, neslavím tak úplně přesně, ale tak, jak výjde volný čas a chuť vás zasvětit. :-D Každopádně bych chtěla tímto článkem moc poděkovat všem, kteří mě na mé "layové cestě" někam posunuli a naučili tak něco nového. ;-) A těm, kteří mi dávali naději, novou inspiraci a chuť pokračovat. Vážím si toho a moc vám děkuji. Je to krásné, moct slavit menší, ale pro mě významné výročí. Asi se neubráním zadoufání, že se tady sejdeme i příští rok u toho zaobleného. Doufám. :-D

Volný lay MĚSÍCE - Únor

2. února 2014 v 17:53 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tentokrát se projekt "Volného laye MĚSÍCE", souhrn celého projektu naleznete mimochodem ZDE, zaměřil na celkem starší lay, přestože porazil vážné kandidáty - Šepot lesního smutku, Zasněžený svět nebo čerstvě hotový Čtenářův koutek. :-) Stalo se tak také proto, že jsem si uvědomila, připomněla cíl celého projektu. :-) Měl by zviditelňovat starší laye a ne dávat další upoutávku na nové. :-D Nové se prosadí samy a pokud ne, pak si své místo v projektu stejně jednou vydobudou. :-D A co že jsem vám to tedy nachystala na únor? Dámy a pánové, přichází Andělé...;-) :-D :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay na přání - Večernice

2. února 2014 v 15:40 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-) Manekýnka si v poměrně ještě krátké době oblékla nové šatičky, které jsou současně i layem na přání pro Erin. ;-) Erin už sice viděla rozdělanou verzi, tak jenom můžu doufat, že i hotový lay se jí bude líbit. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 10 popisků do menu, 3 popisků motta, 4 předělovaček - 3 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. Kdybych něco vynechala, víte, kde si můžete ještě bonusky prohlédnout. ;-) Mějte se moc krásně, jako byste při fascinovaném pozorování večerního nebe, spatřili nadevše krásnou Večernici...Ahoj! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Smirkú

1. února 2014 v 18:38 | Dincie
Ahoj! :-) II. manekýnka se právě převlékla a nyní nosí lay na přání pro Smirkú. :-) Ačkoliv netuším, jestli se jí bude líbit a jestli o něj bude pořád stát...musela chudák čekat hodně dlouhou dobu, takže bych se ani nedivila. :-( Nu, uvidíme, co na něj řekne. :-) Pokud se jí líbit nebude, výjimečně nepoputuje do volných, protože obsahuje tvorbu samotné Smirkú, a je proto autorským. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 5 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 4 předělovaček - 1 do textu + 3 do menu, 2 malých náhledů, 4 popisků do komentářů (2 varianty pro admina) a 10 popisků do menu. To bude asi všechno, snad. :-D Pokud jsem něco vynechala, najdete bonusky i ve velkém náhledu. ;-)Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste zabloudili do krajiny krásných jedinečných tvorů, ozářených měsícem pod záštitou třpytivých vod...ahoj! :-D ;-) :-DTento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter