Březen 2014

Lay na přání - Riker Lynch

29. března 2014 v 21:59 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-) Po delší odmlce jsem vytvořila další lay na přání - pro Katie s tématikou zpěváka Rikera Lynche. :-D Šla mi k němu nejlépe modrá a fialová, takže jsem lay sladila převážně do těchto odstínů. :-) A nyní už můžu jenom doufat, že se bude Katie líbit. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 3 předělovaček - 2 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 17 popisků do menu. Snad jsem nic nevynechala. :-D A kdyby ano, víte, že všechny bonusky si můžete prohlédnout ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně, ahoj, jako by tento sympatický mladý slavík zpíval jenom pro vás...:-D Ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Toulky Vesmírem

2. března 2014 v 11:17 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-) IV. manekýnka se zase převlékla a tak nyní nosí lay na přání pro Verču V., který jsem pojmenovala Toulky Vesmírem. Jak už jméno napovídá, jde především o Vesmírnou tématiku, laděnou do převažující modré s podtóny fialové barvy. ;-) Vesmírné laye dělám ráda a tak jsem se snažila, aby byl zase trošku jiný. :-) A nyní můžu už jenom doufat, že se jí bude líbit. :-D Bonusky k němu jsou v podobě : 5 buttonků - klikaček, 13 avatarů, 20 popisků do menu, 3 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Už mě nic jiného nenapadá a kompletní přehled stejně víte, že najdete ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste se mohli jenom tak vydat na fascinující toulky a putování nekonečnými krásami Vesmíru...ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Březen

2. března 2014 v 0:02 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tento měsíc se projekt "Volného laye MĚSÍCE", souhrn celého projektu naleznete mimochodem ZDE, zaměřil na poměrně ještě mladý, ale zase trošku jiný lay, který zastupuje kategorii Osobnosti a je tímpádem i prvním layem této kategorie v projektu volných layů měsíce. :-D Vznikl ve dvou verzích, které se od sebe ale příliš neliší, jen mírně barevně. :-) Po celou dobu se jednalo o Emmu Watson (III. + IV.), která musí nyní převzít tu těžkou úlohu a zastupovat březen...:-D :-) ;-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter