Duben 2014

Lay na přání - Kočičí strážce

20. dubna 2014 v 20:19 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-) Aby toho pro dnešní den nebylo málo, mám pro vás i jeden lay na přání. :-D Zamýšlela jsem jej pro Leu, ale netuším, jestli se jí bude líbit a jestli ho tedy bude i chtít. :-) Kdyby ne, lay poputuje do volných. Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 3 propagací blogu, 4 buttonků - klikaček, 12 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, čímž nejspíše výčet bonusků končí. :-D Kdybych něco zapomněla...však to znáte. :-) Mějte se moc krásně, užívejte si Velikonoc a slavte, jako byste za měsičné noci kamenným výklenkem pozorovali skřehotajícího havrana, sedícího si na lebkách z pozice oné kočky...ahoj! :-D :-D :-)Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Jarní šerosvit

20. dubna 2014 v 17:25 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahoj! :-) A je tady druhý slibovaný lay z kolekce Jarní osvěžení se jménem Jarní šerosvit. :-) Já vím, trošku atypické barvy jara (proto to jméno), ale na druhou stranu je to právě proto zase trochu jiné...:-D Chtěla jsem něco jemného, neobvyklého, ale přitom pořád ještě něžného a jednoduchého, prostě Jarní šerosvit. :-D Jestli se vám líbí, můžete si o něj napsat ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, což bude asi vše. ;-) Doufám. :-D Mějte se moc krásně, jako byste si právě vychutnávali mihotavý let motýlů pod rozkvetlými stromy...ahoj! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Kolekce : Jarní osvěžení

20. dubna 2014 v 17:19 | Dincie
KOLEKCE : JARNÍ OSVĚŽENÍ

Krátce o kolekci : Představuje prvního zástupce s ryze jarní tématikou, vznikla v dubnu roku 2014 a nabízí tak pohled na různé motivy tohoto ročního období, které se snaží prezentovat "zase trochu jinak". Například kombinuje bílé květy stromů s tmavou oblohou a s křídly motýlů, nebo poodhaluje život v trávě berušek...Dalším výchozím stejným bodem je potom celkový styl a ladění stránky, které se snaží podtrhovat atypičnost této kolekce...
...

V této kolekci :
...

Lay "do zásoby" - volný - Berušky v trávě

20. dubna 2014 v 17:10 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahoj! :-D Po delší pauze je tady další lay "do zásoby", alias volný. :-) Patří do budoucí kolekce layů "Jarního osvěžení", které vám chci nyní představit. :-) Máte-li o něj zájem, můžete si o něj samozřejmě napsat. ;-) JAK už si přečtete ZDE. Bonusky k layi jsou v podobě : 9 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 15 popisků do menu a 3 popisků do komentářů. To bude asi všechno. ;-) Snad. :-D Mějte se moc krásně, jako byste v trávě pozorovali dvě drobné berušky a užívali si tak kouzlení jara...Ahoj! ;-)Tento lay je :

Zbytečně nastavené laye...

18. dubna 2014 v 23:05 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahoj! :-) Nedávno jsem upravovala Informace, ohledně podmínek nastavování layů, což mě inspirovalo k tomu si zase projít nastavené volné laye. :-) A i když jsem u některých vážně doufala, že svůj blog po novém layi rozjedou, nestalo se tak. Aneb proč asi nechci nastavovat laye na prázdné nové blogy...Takže to jenom tak, pro představu, jak může být někdy i dobrá vůle naprosto marná a zbytečná...:-)


Lay na přání - Báseň jara

13. dubna 2014 v 17:43 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-D Po menší odmlce se I. manekýnka rozhodla převléknout do trochu veselejších, jarních barev. :-D Zapříčinil to lay s poetickým názvem Báseň jara. :-) Plánovala jsem jej pro Kate, ale netuším, jestli se jí bude líbit. :-) Neměla jsem její konkrétnější představu, jenom, že chtěla světlejší v odstínech bílé kávy, takže jsem se snažila tuto představu splnit a zároveň dát do laye první jarní okouzlení. :-) No, tak uvidíme. :-) Pokud se jí lay líbit nebude, poputuje nejspíše do volných. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 5 předělovaček - 2 do textu + 3 do menu, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 propagací blogu, 4 buttonků - klikaček, 2 malých náhledů...a to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, jako byste seděli v rozkvetlé jarní zahradě a poslouchali, jak vám váš oblíbený hlas přednáší svou báseň..., ;-) ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Viktorie

13. dubna 2014 v 15:50 | Dincie |  Ohledně blogu
Krásný den! :-) Nadešla ta těžká a zároveň slavnostní chvíle, kdy jsem změnila výchozí design Portálu. Už jsem se o tom dlouho zmiňovala a neméně dlouhou dobu to plánovala, až se nyní konečně sešly všechny potřebné okolnosti a tak vznikla modro-fialová Viktorie. :-) Viktorie, lovkyně hvězd. :-D Proti jemné Arianně je to obrovský barevný skok, tak doufám, že ne k horšímu. Už se mi po modré, nejtypičtější barvě Portálu, trochu stýskalo. :-D Je to už skoro rok, kdy jsem vám představila bílo-kávovou slečnu se zrcadlem, ale musím přiznat, že se mi i tak skoro vůbec neokoukala a tak není vůbec vyloučený její budoucí návrat. ;-) Netuším, jak dlouho zde pobude Viktorie, lovkyně hvězd, rusovlasá slečna pojmenovaná opět podle jedné z mých vymyšlených postav, ale doufám, že minimálně stejnou dobu. :-) Ačkoliv je pravda, že výraznější barvy se omrzí dřív, jak už jsem si ověřila u Letního slunovratu. :-D Tak uvidíme. ;-) Snažila jsem se zachovat všechno praktické a přehledné, co vám Arianna nabízela a zároveň tomu dát trochu jiný pohled...jak se líbí Viktorie vám?

Volný lay MĚSÍCE - Duben

1. dubna 2014 v 16:31 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tento měsíc se projekt "Volného laye MĚSÍCE", souhrn celého projektu naleznete mimochodem ZDE, zaměřil na svěží lay, který představuje první přechod ročního období od jara k létu a tak poměrně vystihuje tento měsíc. Jedná se o lay, který zatím neměl na vlastníky mnoho štěstí a tak dosud teprve čeká na toho pravého...Duben je hravý a jemný, se svěžím povětřím, tak jako Motýlí tanec, který se ho rozhodl nyní zastupovat. :-D :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter