Květen 2014

Volný lay MĚSÍCE - Květen

26. května 2014 v 22:38 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tento měsíc se projekt "Volného laye MĚSÍCE", souhrn celého projektu naleznete mimochodem ZDE, zaměřil na poměrně nový lay, čímž mírně porušil tradici celého projektu. :-)Jenomže Berušky v trávě, které pro projekt zastupují květen, oplývají svěžestí a lehkostí jara přecházejícího v léto, právě tak, jak to umí jen tento měsíc...a také jsou oslavou zelené a znovu probuzené přírody... :-D :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay "do zásoby" - volný - Orlí let

26. května 2014 v 22:37 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahoj! :-) Bohužel tady máme další lay, který byl vytvořen jako na přání, ale jeho budoucí majitelka si ho nevyzvedla, takže skončil ve volných. Tak to potom dopadá, když se člověk snaží...no jo. :-( ...Takže pokud by měl o něj někdo zájem, můžete si o něj napsat ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 8 avatarů, 8 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 11 popisků do menu. Pokud jsem na něco zapomněla najdete to ve velkém náhledu, který jsem kvůli neúnavným "kopírákům" musela trochu upravit. Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste se mohli na křídlech orla rozletět do říše snů a právě vycházejícího slunce...ahoj! ;-) :-D :-)Tento lay je :

Dincie je zase zpátky!

26. května 2014 v 22:36 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahoj! :-D Ahoj všem, kteří mě ještě stále občas čtete a trpělivě na mě čekáte! :-D Konečně jsem zpátky a doufám, že to také brzy na layích pocítíte, neboť hodlám dohnat, co jsem zameškala. ;-) Byla jsem teď časově velice vytížena - maturovala jsem. :-D A musím se vám pochlubit, že s vyznamenáním. :-D Jsem strašně šťastná. :-) Teď ještě troje příjmačky na VŠ a mám určitou náročnost tohoto roku za sebou. :-) Mějte se moc krásně, ahoj! ;-)


Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter