Červen 2014

Lay "do zásoby" - volný - Leknínové nebe

21. června 2014 v 13:44 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Mám pro vás už letně laděný lay "do zásoby" a tedy vyrobený jako volný! ;-) Patří do něžné kolekce "Jarní osvěžení", kterou hodlám v budoucí době ještě více rozšířit. Laye této kolekce jsou nevšední, jemné a vždy něčím neobvyklé, v tomto případě je to například soulad nebe a vody, kdy jedno přechází plynule v druhé. :-D Pokud se vám lay líbí a máte o něj zájem, můžete si o něj napsat ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 6 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 15 popisků do menu, 2 malých náhledů...a to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, jako byste mohli plout po nadoblačné vodě spolu s lekníny či na nich...:-D :-D ;-)


Tento lay je :

Lay na přání - Zahrada snů

20. června 2014 v 22:14 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-) Po řadě volných layů a layů do zásoby, si také konečně III. manekýnka oblékla lay na přání. :-D Je pro Pauli, s tématikou nádherných obrázků zahrad a květinových zátiší v doprovodných odstínech převažující světle zelené. ;-) Takže nyní už jen záleží na tom, zda se jí bude lay líbit. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 9 popisků do menu. To bude pravděpodobně všechno. :-D Doufám. :-D Mějte se moc krásně, jako byste se rozhodli odpočívat a čerpat inspirující atmosféru ze zahrad samotného snění...,ahoj! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Vlčí doupě

20. června 2014 v 22:08 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahoj! :-) Ráda bych vám představila další lay z nové kolekce "Hrdinové okamžiku", která je v mnoha ohledech jedinečná. ;-) Pokud se vám lay líbí, můžete si o něj napsat ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 5 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu...a to bude asi všechno. Mějte se moc krásně, jako kdybyste v šeru lesa nerušeně a v bezpečí pozorovali tajemného bílého vlka se žhnoucíma žlutýma očima..., ahoj! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Kolekce : Hrdinové okamžiku

20. června 2014 v 21:44 | Dincie
KOLEKCE : HRDINOVÉ OKAMŽIKU

Krátce o kolekci : Patří ke kolekcím s určitou "vyšší" tématikou, protože je celá prostoupená pocity a nádechy jejích hlavních témat. Ať už se jedná o nekonečnou svobodu orla a jeho nezměrné možnosti, které nabízí let. Nebo ať už layi dominují žluté vlčí oči, svědčící o vnitřní hrdosti, nevyzpytatelnosti a kouzle dravé šelmy. Či bolesti a hlubokém smutku ke kterému nemůže proniknout ani tak silné světlo, jako je to z majáku. "Postavy" této kolekce jsou soukromými hrdiny, jsou to hrdinové okamžiku, kteří jej silně prožívají a nabízí vám tak možnost se do nich vcítit. Kolekce je mimo jiné sjednocená i stylem stránky jednotlivých layů.
...

V této kolekci :
...

Lay na přání - Most pro hvězdy

18. června 2014 v 19:37 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-) A ještě jeden lay na přání pro Mnišku. :-D Vytvořila jsem podle jejích představ totiž hned dva, aby si mohla vybrat, který se jí líbí víc. :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 9 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagace blogu, 2 předělovačky - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 13 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, no, to bude asi už pomalu vše. Mějte se moc krásně, jako byste mohli přecházet po jedinečném mostě, po němž se trousí samotné hvězdy..., ahoj! :-D ;-) :-DTento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Červen

18. června 2014 v 14:34 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tento měsíc se projekt "Volného laye MĚSÍCE", souhrn celého projektu naleznete mimochodem ZDE, zaměřil na asi rok starý lay, který byl původně vytvořen na přání pro Dragell. Vytvořila jsem tehdy Zeleného draka a Závoj květů s tím, že si Dragell mohla vybrat. :-) Zvolila draka a Závoj květů se tím ocitl v očekávání, že bude nastaven na blogu potom. Nicméně už to vypadá, že z toho sešlo, takže vám nyní nabízím univerzální verzi tohoto laye, aby zastoupil v počasí rozporuplný měsíc červen...;-) :-D :-D

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay na přání - Útěk do ráje

18. června 2014 v 14:04 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-) I. manekýnka oblékla další lay na přání, tentokrát pro Mnišku s tématikou světel hvězd, svobody, odstínů bílé kávy a jednorožce. ;-) Lay měl být prodchnutý tajemnem, fantazií a něžným nekonečnem snění. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 8 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 13 popisků do menu, to bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste se mohli projet na tom vznešeném tvorovi vstříc snům a fantazii. Ahoj! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Volné - Laye s krátkým záhlavím...

18. června 2014 v 14:01 | Dincie
-----------------------------------------------------------------------------------------
Jak to funguje : Vyberte si volný lay a napište mi email! O volný lay se dá napsat pouze prostřednictvím emailu. ;-)
------------------------------------------------------------------------------------


Závoj květů

(je k dispozici i univerzální verze, viz malý náhled ↓)


Chcete tento design?
Email : Dincie@seznam.cz
Předmět : Závoj květů
! Uveďte prosím typ verze :
Nastavení : Chci ho nastavit/nastavím si ho sám(a)
+ uveďte prosím i Váš blog. ;)

Sen - předělovačka 3

Zelený drak

(je k dispozici i univerzální verze)


Chcete tento design?
Email : Dincie@seznam.cz
Předmět : Zelený drak
Nastavení : Chci ho nastavit/nastavím si ho sám(a)
+ uveďte prosím i Váš blog. ;)

Sen - předělovačka 3

Green dream

(je k dispozici i univerzální verze)


Chcete tento design?
Email : Dincie@seznam.cz
Předmět : Green dream
Nastavení : Chci ho nastavit/nastavím si ho sám(a)
+ uveďte prosím i Váš blog. ;)

Sen - předělovačka 3

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter