Srpen 2014

Lay "do zásoby" - volný - Dopis na rozloučenou

25. srpna 2014 v 13:37 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) I. manekýnka už sloužila jako náhled pro Princeznu Pampelišku dost dlouho, takže jsem se ji rozhodla trošku protemnit dalším volným layem "do zásoby" :-D, který jsem pojmenovala Dopis na rozloučenou. Sice trochu depkařské jméno, ale na druhou stranu bych řekla, že tento lay celkem vystihuje...:-D A ještě jedna zajímavost. ;-) Právě se koukáte na úplně první lay z kolekce Hrdinové okamžiku, přestože ho zveřejňuji až teď. :-D Takže pokud o něj máte zájem, můžete si o něj napsat ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 11 popisků do menu, 3 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude asi všechno. Pokud jsem něco zapomněla, víte, kde kompletní bonusky najdete. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Domove, sladký domove!

21. srpna 2014 v 10:52 | Dincie |  Ohledně blogu
Mí drazí! :-) Jsem strašně ráda, že jsem se vrátila. :-D Už je to nějaký ten den, takže to možná už někteří z vás stihli zaregistrovat. :-) Byla jsem tak zničená a unavená, jako obvykle, ačkoliv bábi dokáže vždycky něčím ještě překvapit, bohužel. :-D No, musela jsem si něčím vylepšit náladu, takže jsem si udělala nový design na hlavní blog. Už to bylo fakt třeba. :-D Lesní Víluška se mi hodně líbila, ale už okoukala. Bylo to už prostě moc dlouho. Jak se vám líbí nový dess? ;-) :-) :-D


x

Nové návrhy + tady NEBUDU !!!

11. srpna 2014 v 22:28 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahoj! :-) Tak jsem opět neodolala a ještě dotvořila pár dalších návrhů do soutěže blog.cz. :-D Nevím proč, ale tak nějak jsem chtěla mít nějaký návrh ke každé pomyslné kategorii, které se na blogu objevují. :-D Ještě mi chybí hudební a deníčkovský, takže se možná ještě o něco takového pokusím, ale už si připadám trochu trapně, vzhledem k počtu blogů, které jsem musela vytvořit...takže nevím a rozhodně nic neslibuju. Ke konci článku vám ale hodím náhledy na své tři nové výtvory. ;-) :-) :-)

Teď ta další podstatná věc - zítra odjíždím a počítejte s tím, že tady MINIMÁLNĚ týden nebudu! :-( Pokud čekáte na nějakou odpověď/ vyřízení / lay, prostě na cokoliv, tak se předem omlouvám, ale tam, kam jedu, ještě pořádně nezavedli 21. století a tedy ani internet. :-( Bohužel. Nebudu na síti, nebudu dostupná a možná se ani nedožiju návratu, ale mějte se mnou prosím soucit. Jedu odevzdat svou "daň z prázdnin" a makat, makat a poslouchat blbé kecy. :-D Prostě pohodička...:-D :-D :-D
Prohlédněte si exluzivně : Pampelišku!

6. srpna 2014 v 16:11 | Dincie |  Prohlédněte si...!
Ahoj! :-D Pokud vás zaujal, nebo jste přemýšleli nad volbou předchozího laye z projektu "Volný lay MĚSÍCE - Červenec", kterým byla tedy Princezna Pampeliška, máte nyní zcela výjimečnou možnost si ji prohlédnout tak nějak "v praxi". :-D V rámci tohoto projektu jsem ji totiž s úpravou 2014 nastavila na I. manekýnku, kde určitý, blíže neurčený čas pobude, než ji vystřídá jiný lay (buď volný, nebo na přání). :-) Chcete-li ji tedy vidět, jak vypadá a co nabízí jako kompletně nastavená, máte právě nyní tu jedinečnou možnost...:-D ;-) :-)(Prohlédnutí ukončeno)
---
Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Srpen

6. srpna 2014 v 15:39 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tento měsíc se projekt "Volného laye MĚSÍCE", souhrn celého projektu naleznete mimochodem ZDE, zaměřil na lay, který byl původně před dlouhou dobou vytvořený jako na přání, chvíli si užíval nastavení na blogu, ale potom sešel z očí a mysli. :-) Přiřadila jsem ho na čas mezi laye volné, ale postupně mi na něm začalo hned několik prvků vadit - zejména už příliš dlouhé záhlaví, které omezuje. :-D Takže jsem se rozhodla provést menší úpravu a tyto nedostatky vyhladit. :-D Nebylo to tak jednoduché, vzhledem k tomu, že se mi nedochoval původní formát, ale nakonec jsem si poradila a mimo jiné zmenšila i původní dvojici tančících dívek - andělů. Představuji vám tedy zbrusu nové Dancing angels, které dostaly za úkol zastupovat měsíc srpen...:-D ;-) ;-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay na přání - Baletka

6. srpna 2014 v 13:41 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Protože čas kvapí, pustila jsem se mimo šablon blog.cz i do layů na přání. :-D A vzešla z toho Baletka pro Melanii, která je na přání inspirovaná a naskládaná z fotek Lidsey Stirling z tohoto klipu. Lay měl mít minimum růžové barvy, což se mi povedlo splnit tak asi na 50%...:-D, jelikož jiná barva k oné slečně moc nešla a působila tvrdě, tak jsem se alespoň snažila, aby to nebyla ta typická "barbie" růžová. :-D Takže teď už záleží jenom a pouze na Melanii, jestli se jí lay bude líbit a jestli ho bude chtít. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 5 avatarů, 4 buttonky - klikačky, 12 popisků do menu, 3 propagace blogu, 3 popisky do komentářů, 3 předělovačky - 2 do textu + 2 do menu a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! :-) ;-) :-)Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter