Září 2014

Velký přesun! Dincie a layů do volných...

19. září 2014 v 17:23 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahojky! :-) Mám pro vás pár zpráv. Předně vás prosím o novou várku trpělivosti s mou osobou, protože v neděli odjíždím na kolej a v pondělí mě čeká moje nová vysněná škola. :-) Tudíž mi začíná zase trochu jiný svět, kterému bych se chtěla samozřejmě maximálně věnovat, a proto se jako Dincie moc projevovat nebudu, já vím, opět. :-( Neříkám, že skončím, nebo, že zase usnu svým typickým spánkem, ale budu tady zase jenom občas, takže ať s tím, prosím, počítáte. ;-) Děkuju.

Druhou novinkou-nenovinkou je fakt, že všechny laye (návrhy), které jsem vytvořila pro soutěž blogu, přesunuju do volných. Patrně založím novou kategorii. ;-) Takže pokud máte o nějaký zájem, stačí mi napsat na email. Mějte se moc krásně, žíjte blaze. ;-) :-D ;-)


Volný lay MĚSÍCE - Září

19. září 2014 v 17:02 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tento měsíc se projekt "Volného laye MĚSÍCE", souhrn celého projektu naleznete mimochodem ZDE, zaměřil na lay, který byl původně vytvořený na přání a dlouho tudíž mimo kategorii "volných" layů. :-D Patří také do temné kolekce layů s názvem : "Trojí pohled noci", která právě tímto designem odstartovala své působení a vznik obecně. Tímto mám tu čest vám představit Hvězdný déšť, který v projektu zastupuje náladové září...:-D ;-) ;-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter