Listopad 2014

Volný lay MĚSÍCE - Listopad

28. listopadu 2014 v 13:33 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tak jsem po zhruba dvou měsících školy zase na Portálu. A musím se přiznat, že i když je to těžké a docela náročné, hrozně mě to baví a jsem šťastná. Každý den mě víc a víc utvrzuje v přesvědčení, že jsem si lepší školu a obor vybrat nemohla. :-) :-D :-) Ale zpátky k tématu článku - volnému layi měsíce. Souhrn celého projektu naleznete jako vždycky ZDE. Projekt se tentokrát zaměřil na lay, který v sobě ukrývá určitou poetiku a snovost, poměrně typickou pro předzimní a zimní období. Jedná se o Cestu snů, zastupující listopad...;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay na přání - Dotek anděla

28. listopadu 2014 v 13:00 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-) Po mé delší layovací nečinnosti je tady konečně zase jeden na přání s doslova andělským tématem. :-D Je pro Káťuli a já jenom doufám, že se jí bude líbit. Bonusky k němu zastávají podobu : 5 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentáře, 16 popisků do menu a 2 malých náhledů. :-) Snad jsem na nic nezapomněla - a i kdyby ano, všechny bonusky si můžete dle libosti a zájmu prohlédnout také ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Lay na přání - Soumrak

28. listopadu 2014 v 12:55 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Po poněkud dlouhé době je tady další lay. Na přání. :-D Pro Styxe, ačkoliv vůbec a absolutně netuším, zda se mu bude líbit. Pokud ne, tak lay poputuje do volných, však už to znáte...;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 6 propagací blogu, 2 předělovaček - 1do menu + 1 do textu, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Kdybych něco vynechala, všechny bonusky najdete ve velkém náhledu. Mějte se moc a moc krásně - a nezapomeňte si vybrat svou stranu, přidat se k jejím zástupcům a společně bojovat...Ahoj! ;-) ;-) :-)Tento lay je:

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter