Březen 2015

Lay na přání - Dračí květ

22. března 2015 v 16:27 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) A je tady konečně další lay na přání! :-D Dragon's flower, nebo-li Dračí květ je vlastně takovou pomyslnou oslavou světlého pozitivního fantasy a všeho, co k tomu patří. Lay jsem zamýšlela na přání pro Hermi a Efi, ale netuším, jestli se jim bude líbit a jestli ho budou chtít..., ostatně, můžou si vybrat, jestli jim bude třeba více vyhovovat tento, nebo druhý pro ně zamýšlený lay. To už nechám na nich. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 6 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. :-D To bude asi všechno, mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Karneval květů

22. března 2015 v 14:35 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) V rámci mého menšího layového návratu jsem vyrobila ještě druhou možnost laye na přání pro Hermi a Efi, takže si můžou vybrat, který (pokud nějaký) se jim bude líbit. ;-) První pro ně zamýšlený lay najdete na V. manekýnce. ;-) Výběr už nechám na nich, pokud jim laye nebudou vyhovovat, přesunou se do volných... :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. :-D To bude asi všechno, mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Černý hrad, verze B

22. března 2015 v 14:32 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojte! :-) A v rámci nových layů na přání jsou tady i dva laye volné. :-) Jedná se o velmi podobné verze 1 designu, které se liší maximálně v tom, že jedna je temná a ta druhá ještě temnější. :-D :-D :-D Ale vznikly, protože jsem se nemohla rozhodnout, na kterou stranu tu slečnu umístit...Původně jsem tyto laye plánovala na přání, ale bohužel všichni mí adepti, kteří by měli zájem o temné fantasy, zrušili blog. :-( Takže tento lay - verze B, putuje do volných a pokud vás zaujal a uvítali byste ho na svém blogu, budu jedině ráda. :-) Jak si o něj napsat už se dozvíte ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 5 propagací blogu, 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů..., no a to bude asi všechno. ;-) :-) :-)Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Černý hrad, verze A

22. března 2015 v 14:30 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojte! :-) A v rámci nových layů na přání jsou tady i dva laye volné. :-) Jedná se o velmi podobné verze 1 designu, které se liší maximálně v tom, že jedna je temná a ta druhá ještě temnější. :-D :-D :-D Ale vznikly, protože jsem se nemohla rozhodnout, na kterou stranu tu slečnu umístit...Původně jsem tyto laye plánovala na přání, ale bohužel všichni mí adepti, kteří by měli zájem o temné fantasy, zrušili blog. :-( Takže tento lay - verze A, putuje do volných a pokud vás zaujal a uvítali byste ho na svém blogu, budu jedině ráda. :-) Jak si o něj napsat už se dozvíte ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 5 propagací blogu, 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů..., no a to bude asi všechno. ;-) :-) :-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Březen

16. března 2015 v 12:40 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Tak jsem více legitimně, než legálně, vyšetřila trošku času na laye a na blog jako takový. :-D Zase nám uběhl měsíc, a proto se nám opět rozrůstá projekt Volného laye měsíce. Souhrn celého projektu naleznete jako vždycky ZDE. ;-) Lay, který jsem tentokrát vybrala, je starý necelý rok a zastupuje v této chvíli měsíc optimismu, prvních hřejivých paprsků (ačkoliv jich je zatím hrozně málo), řeč není o žádném jiné, než o poetické Básni jara... ;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter