Květen 2015

Lay "do zásoby" - volný - Kapka fialky

23. května 2015 v 13:24 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Vyšetřila jsem zase nějakou tu chvíli času, a protože jsem už hrozně dlouho neudělala žádný lehký pozitivní (jarní) design :-), neodolala jsem a předpřipravila novou kolekci právě takovýchto layů. :-D Druhým z nich je Kapka fialky (zase reprezentuje jaro) a pokud se vám líbí, může být vaše! ;-) Stačí si jenom o ni napsat. Jak? Všechny podrobnosti už naleznete jako vždycky na PORTÁLU. Bonusky k layi jsou v podobě : 5 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 6 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, 14 popisků do menu...a to bude asi všechno. Kdybych něco vynechala, na všechny bonusky se můžete podívat ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně, nechť vaše dny provoní sladké fialky! ;-) ;-) :-D Ahojky!Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Jarní svítání

23. května 2015 v 13:20 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Vyšetřila jsem zase nějakou tu chvíli času, a protože jsem už hrozně dlouho neudělala žádný lehký pozitivní (jarní) design :-), neodolala jsem a předpřipravila novou kolekci právě takovýchto layů. :-D Prvním z nich je Jarní svítání (začínáme layi, které reprezentují jaro) a pokud se vám líbí, může být tento lay váš! ;-) Stačí si o něj jenom napsat. Jak? Všechny podrobnosti už naleznete jako vždycky na PORTÁLU. Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 6 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, 14 popisků do menu...a to bude asi všechno. Kdybych něco vynechala, na všechny bonusky se můžete podívat ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně a užívejte si provoněné barevné a duhové jaro! ;-) ;-) :-D Ahojky! :-DTento lay je :

Kolekce : Putování časem

23. května 2015 v 12:52 | Dincie
KOLEKCE : PUTOVÁNÍ ČASEM

Krátce o kolekci : První kolekce, která unikátně mapuje všechna roční období ze stejného úhlu pohledu. Nejprve se představí odstíny a něžnost jara, potom bude následovat ohnivost a žár léta, který uklidní stále ještě barevně pestrý podzim a ukončí ledová zima. Takové jsou plány této kolekce, která by vás ráda provedla jednotlivými ročními obdobími - putovala s vámi časem a pokaždé by vám chtěla nabídnout jiný pohled na určitou drobnost, která danou dobu reprezentuje...
...

V této kolekci :
...

Volný lay MĚSÍCE - Květen

18. května 2015 v 13:00 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) S květnem tady přibude další lay, v rámci unikátního projektu Volného laye měsíce, který brzy oslaví další výročí svého založení. :-D Mimochodem, souhrn celého projektu naleznete jako vždycky ZDE. ;-) Lay, který jsem tentokrát vybrala, je poměrně nový a otevírá už hřejivé letní období, pro které je typické teplo, voda a sluneční svit, slavnostně vám představuji Leknínové nebe... ;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Volný lay MĚSÍCE - Duben

18. května 2015 v 12:41 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) Je tady další měsíc a s ním i další lay, kterým se zase o kousek rozroste v současné době největší projekt na Portálu. :-D Souhrn celého projektu naleznete jako vždycky ZDE. ;-) Lay, který tentokrát vstupuje do projektu, je plný světlých pozitivních barev, radosti ze života a optimismu, proto nám právě duben zastupuje Jaspisové jezero... ;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter