Červen 2015

Lay na přání - Čaromocný svět

22. června 2015 v 20:55 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Představuji vám další lay na přání! :-D Tentokráte se jednalo o fantasy knižní tématiku s laděním do fialové, pro Barču. :-) Měla jsem na podobné téma zrovna náladu a tak jsem si s layem dost vyhrála. ;-) Dokonce jsem ho vytvořila ve třech nepatrně se lišících verzích, které budou ale k dispozici až později, až lay skončí ve volných. :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu.., to bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně a relaxujte ve svém vymyšleném čaromocném světě! Ahojky! :-) ;-) :-DTento lay je :

Lay na přání - Vesmír

10. června 2015 v 22:02 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Barvy nového laye na přání (zelená) pro Verču V., které se jí nelíbily tolik jako ty původní (tedy modrá + fialová), mě inspirovaly k tomu, že jí udělám radost (snad) a vytvořím druhou možnost, která se k těmto tónům duhy bude vracet! :-D Nemohla jsem odolat to nezkusit! :-D A tak si teď Verča může vybrat, který se jí líbí více a který tedy zvolí na svůj blog - ten druhý poputuje do volných. :-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 popisků do komentářů, 3 předělovaček - 2 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 21 popisků do menu, 6 propagací blogu...a to bude asi všechno. ;-) Další perlička tohoto nového laye je přizpůsobení velikosti pro větší monitory (2560 x 1600 = 30'' obrazovka) - no, nedovedu si představit, že někdo sedí ještě u většího monitoru a prohlíží si blogy...:-D :-D :-D Mějte se moc krásně. ;-) Komu se moje laye líbí, tomu se líbí a komu se nelíbí, ten ať si políbí! (Klidně i tu velkou obrazovku!) :-D :-D :-DTento lay je :

Lay na přání - Nálady Vesmíru

5. června 2015 v 14:06 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-D Po určité odmlce layů na přání je tady konečně další, který toto kritérium splňuje. :-) Tentokrát je s vesmírnou tématikou pro Verču V., tak už mi zbývá jenom doufat, že se jí bude líbit. ;-) Bonusky k němu jsou i tentokrát v podobě : 10 avatarů, 5 propagací blogu, 4 buttonků - klikaček, 21 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. Všechny si je můžete prohlédnout (jako vždycky) ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně, ba přímo vesmírně, ahojky! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Červen

4. června 2015 v 13:47 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! :-) I tento měsíc se projekt Volného laye měsíce rozroste o další lay, kterým se tentokrát bude moci chlubit červen... :-D (Souhrn celého projektu naleznete jako vždycky ZDE. ;-) ) Záměrně jsem zvolila lay, který trochu popírá horko tohoto měsíce, protože na druhou stranu zdůrazňuje spíše jeho předpokládatelný noční život - období zábav a lehkosti letních nocí. Tak nějak by se dal popsat Karneval květů, který právě vstupuje do projektu... ;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter