Červenec 2015

Lay "do zásoby" - volný - Paprsek naděje

13. července 2015 v 13:48 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Po hodně dlouhé odmlce, co se týče layů "do zásoby"- volných, jsem vytvořila jeden, díky němuž se zase trošku rozroste kolekce Hrdinové okamžiku. ;-) :-D Lay jsem měla už delší dobu rozpracovaný, i když v úplně jiné podobě, ale až nyní jsem ho dokončila. :-) Pokud se vám lay zalíbil, můžete si o něj napsat - je vytvořený jako volný. :-D Jak si o něj napsat a další podrobnosti už si můžete přečíst → ZDE ←. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 4 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 11 popisků do menu, 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Kdybych něco vynechala, můžete si veškeré bonusky prohlédnout ve velkém náhledu níže. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste objevili kouzelnou studánku ozářenou paprskem naděje...:-D ;-) ;-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Červenec

13. července 2015 v 13:36 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Tento měsíc jsem na projekt Volného laye měsíce málem zapomněla, ale byla by škoda vynechat. :-D Souhrn celého projektu naleznete jako vždycky ZDE. ;-) Lay, který jsem tentokrát vybrala, patří spíše do kolekce temných designů, letos oslavil druhé narozeniny svého vzniku a těší ho hra s barevným kontrastem rudé a černé. :-D Ano, přesně takto by se daly popsat Růže v trní, kterým jsem svěřila zastupovat červenec... ;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay na přání - Ledové meče

10. července 2015 v 18:47 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Představuji vám lay na přání pro Neyru Calene s tématikou zasněženého a mírně středověkého fantasy, které je zde zastoupeno nejen hradem, ale také meči a vůbec celkovou atmosférou. :-D Nyní už jsem zbývá doufat, že se Neyře bude lay líbit. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 17 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 3 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. :-) To bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, jako byste se ocitli v pozoruhodné krajině fantasy...;-) :-D :-DTento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter