Srpen 2015

Lay "do zásoby" - volný - Zlaté moře

21. srpna 2015 v 15:59 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Nedávno jsem narazila na sérii naprosto nádherných obrázků, které mě inspirovaly k nápadu vytvořit úplně novou kolekci...:-D Layových kolekcí není nikdy dost, že? :-D A tak vznikly Barvy moře, které přinášejí nové pohledy na tento úžasný živel a tématicky mi k létu prostě patří. Právě se díváte na v pořadí výroby 5. lay této kolekce, Zlaté moře. :-) Laye této kolekce jsou vyrobeny jako volné, takže si můžete klidně o kterýkoliv z nich napsat → ZDE ← ! ;-) Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. :-) Také si můžete vybrat, zda chcete tento lay s horním menu, nebo bez něj. ;-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 5 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Růžové moře

14. srpna 2015 v 14:44 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Nedávno jsem narazila na sérii naprosto nádherných obrázků, které mě inspirovaly k nápadu vytvořit úplně novou kolekci...:-D Layových kolekcí není nikdy dost, že? :-D A tak vznikly Barvy moře, které přinášejí nové pohledy na tento úžasný živel a tématicky mi k létu prostě patří. Právě se díváte na v pořadí výroby 2. lay této kolekce, Růžové moře. :-) Laye této kolekce jsou vyrobeny jako volné, takže si můžete klidně o kterýkoliv z nich napsat → ZDE ← ! ;-) Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. :-) Také si můžete vybrat, zda chcete tento lay s horním menu, nebo bez něj. ;-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 5 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Rudé moře

14. srpna 2015 v 13:25 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Nedávno jsem narazila na sérii naprosto nádherných obrázků, které mě inspirovaly k nápadu vytvořit úplně novou kolekci...:-D Layových kolekcí není nikdy dost, že? :-D A tak vznikly Barvy moře, které přinášejí nové pohledy na tento úžasný živel a tématicky mi k létu prostě patří. Právě se díváte na v pořadí výroby 3. lay této kolekce, Rudé moře, které si vychutnává už takřka noční pohled. :-) Laye této kolekce jsou vyrobeny jako volné, takže si můžete klidně o kterýkoliv z nich napsat → ZDE ← ! ;-) Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. :-) Také si můžete vybrat, zda chcete tento lay s horním menu, nebo bez něj. ;-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 5 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Kolekce : Barvy moře

14. srpna 2015 v 13:13 | Dincie
KOLEKCE : BARVY MOŘE

Krátce o kolekci : Poměrně letní kolekce, která si vychutnává tématiku moře a všech jeho podob - od nočního, přes rozbouřené, usínající až k vycházejícímu slunci, které se v něm koupe a zpěněným vlnám. Kolekce doslova oslavuje tento živel a snaží se vás unést do krajin relaxace a příjemného odpočinku. Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. Také si můžete vybrat, zda chcete laye této kolekce s horním menu, nebo bez něj...
...

V této kolekci :
...

Volný lay MĚSÍCE - Srpen

10. srpna 2015 v 14:40 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Právě tento měsíc oslavil projekt Volného laye měsíce výročí 2 let od svého založení! :-D Souhrn celého projektu, jak se postupem času rozrostl, si můžete jako vždycky prohlédnout ZDE. ;-) Tento měsíc jsem vybrala lehoučký, jednoduchý lay, který mi svou pohodovou atmosférou ladí k srpnu. :-D Dokonce i pojmenování si lay vysloužil velice prosté : Kočky... ;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :


Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter