Září 2015

Lay "do zásoby" - volný - Usínající moře

26. září 2015 v 17:41 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Nedávno jsem narazila na sérii naprosto nádherných obrázků, které mě inspirovaly k nápadu vytvořit úplně novou kolekci...:-D Layových kolekcí není nikdy dost, že? :-D A tak vznikly Barvy moře, které přinášejí nové pohledy na tento úžasný živel a tématicky mi k létu prostě patří. Právě se díváte na v pořadí výroby 6. lay této kolekce, Usínající moře. :-) Laye této kolekce jsou vyrobeny jako volné, takže si můžete klidně o kterýkoliv z nich napsat → ZDE ← ! ;-) Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. :-) Také si můžete vybrat, zda chcete tento lay s horním menu, nebo bez něj. ;-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 6 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Nové otravné reklamy a jak se jich zbavit

9. září 2015 v 21:52 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahojky! :-) Když se tak poslední dobou toulám po blozích, zaráží mě, kolik z nich si stále nechává otravnou boční reklamu, tzv. "overlay reklamu", která kazí celkový dojem z blogu a mnohdy zakrývá podstatnou část designu. :-( Připadá mi to jako hrozná škoda, která je způsobovaná úplně zbytečně, protože vypnutí této reklamy netrvá ani minutu. Stačí k tomu pouze odškrknout políčko pro její zobrazování - a máte klid. ;-) Samozřejmě je to každého věc - a pokud se vám reklama líbí, nemusíte si s ničím lámat hlavu, ale já neodolám a zcela sobecky doporučuju její vypnutí zejména všem, kteří nosí kabátek z dílny Dincie... :-D


Jak reklamu vypnout?

Nastavení → Obecné → Zobrazování overlay reklamy


Lay na přání - Regina

9. září 2015 v 21:12 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Na první manekýnku po hodně dlouhé době zavítal zase nějaký ten lay na přání! :-D A po delší době v temném stylu. :-D Jedná se o lay s tématikou Zlé královny alias Reginy z báječného seriálu Once upon a time pro Evil panda Lissea, které touto postavou žijí. :-) Bonusky k layi jsou zastoupeny a nastoupeny v podobě : 8 avatarů, 13 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů a 3 popisků do komentářů, to bude patrně všechno. Pokud jsem něco vynechala, kompletní přehled všech bonusků je možno si prohlédnout ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně - a nezapomeňte si přitom dávat i pozor na zlé královny, ahoj! ;-) :-) ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Elfové

4. září 2015 v 18:57 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Přednostně vytvořený lay na přání pro Gilandhel za výhru KLK, je tady! :-D A tak již nyní zbývá pouze otázka, zda se jí bude lay líbit. :-) Kdyby ne, poputuje do volných...:-) Bonusky k němu jsou i nyní zastoupeny v hojné podobě : 14 popisků do menu, 6 avatarů, 7 propagací blogu bez nápisů, 10 propagací blogu s runovými i normálními nápisy (všechny propagace blogu se dají využít i jako buttonky! ;-)), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 3 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, to bude všechno. :-) Pokud si chcete prohlédnout všechny bonusky najednou, můžete jako vždycky využít velký náhled. :-) Mějte se moc krásně, jako s romantikou chystaného elfského polibku...! Ahoj! ;-) :-D :-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Září

3. září 2015 v 18:14 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) S dalším měsícem je třeba rozšířit řady projektu Volného laye měsíce, k čemuž jsem se snažila vybrat lay, který pro mě hned díky dvěma prvkům symbolizuje září. :-D Souhrn celého projektu si můžete, jako vždycky, prohlédnout ZDE. ;-) Jednoduchý a něžný lay s názvem Jablko a kniha na mě působí v první řadě jako takový návrat do školních lavic (jak typické 1. září...), ale také upozorňuje, že právě v tomto měsíci dozrává úžasný druh ovoce, který miluju a který jezdíme každoročně do sadů trhat - což pro mě byla vždycky alespoň nějaká pozitivní záležitost spojená s aktuálním měsícem... :-D :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay "do zásoby" - volný - Tyrkysová vlna

3. září 2015 v 18:12 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Nedávno jsem narazila na sérii naprosto nádherných obrázků, které mě inspirovaly k nápadu vytvořit úplně novou kolekci...:-D Layových kolekcí není nikdy dost, že? :-D A tak vznikly Barvy moře, které přinášejí nové pohledy na tento úžasný živel a tématicky mi k létu prostě patří. Právě se díváte na v pořadí výroby 1. lay této kolekce, Tyrkysovou vlnu. :-) Laye této kolekce jsou vyrobeny jako volné, takže si můžete klidně o kterýkoliv z nich napsat → ZDE ← ! ;-) Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. :-) Také si můžete vybrat, zda chcete tento lay s horním menu, nebo bez něj. ;-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 5 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter