Říjen 2015

Lay na přání - Prosba

11. října 2015 v 14:50 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) A máme tady II. lay na přání pro Dede, :-D opět v pastelových a jemných barvách. :-) Protože má Dede blogů více, udělala jsem jí laye s anime tématikou dva. Základní obrázky si Dede určila (vybrala) sama, že by na layích chtěla mít. :-) (Ten první si můžete prohlédnout mimochodem zde...;-) ) A teď už záleží pouze a jenom na Dede, jestli se jí lay bude líbit a zda ho bude chtít. Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 9 propagací blogu, které se dají použít i jako buttonky - klikačky, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. :-) To bude asi všechno. :-) Pokud máte chuť, všechny bonusky si klasicky zase můžete prohlédnout i ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně, Ahoj! :-D ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Popelka

11. října 2015 v 13:34 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Po layích do zásoby je tady zase nějaký na přání. :-D Tentokráte po hoooodně dlouhé době s bohatým anime tématem pro Dede, v pastelově jemných barvách. :-) A teď už záleží pouze a jenom na Dede, jestli se jí lay bude líbit a zda ho bude chtít. Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 9 propagací blogu, které se dají použít i jako buttonky - klikačky, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. :-) To bude asi všechno. :-) Pokud máte chuť, všechny bonusky si klasicky zase můžete prohlédnout i ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně, Ahoj! :-D ;-) :-)Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Tmavomodré moře

9. října 2015 v 19:19 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Nedávno jsem narazila na sérii naprosto nádherných obrázků, které mě inspirovaly k nápadu vytvořit úplně novou kolekci...:-D Layových kolekcí není nikdy dost, že? :-D A tak vznikly Barvy moře, které přinášejí nové pohledy na tento úžasný živel a tématicky mi k létu prostě patří. Právě se díváte na v pořadí výroby 5. lay této kolekce, Tmavomodré moře. :-) Laye této kolekce jsou vyrobeny jako volné, takže si můžete klidně o kterýkoliv z nich napsat → ZDE ← ! ;-) Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. :-) Také si můžete vybrat, zda chcete tento lay s horním menu, nebo bez něj. ;-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 6 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Once upon a time

9. října 2015 v 17:53 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Nálada layů Once upon a time mě nepustila, takže jsem se rozhodla vytvořit si ještě jeden jen tak pro radost :-D, jako volný, kde by byly všechny hlavní postavy z OUAT. :-D Hrozně moc jsem si vyhrála s těmi barevně odlišenými kolečky u jednotlivých postav - chtěla jsem, aby to bylo zase něco trošku jiného, nápaditého a hravého. :-D Pokud máte Once rádi a lay se vám líbí, klidně si o něj můžete napsat! Jak? To už si můžete přečíst ZDE !!! ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 12 avatarů, 12 propagací blogu, které se dají použít i jako buttonky - klikačky, 15 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. :-) To bude asi všechno...:-D, pokud ne, tak se o tom nejlépe přesvědčíte ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně! ;-) :-D :-DTento lay je :

Lay na přání - Bylo nebylo

2. října 2015 v 17:12 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Pátá manekýnka právě oblékla nový lay na přání pro Juliet Rocks, který je opět sladěný do tématiky parádního seriálu Once upon a time. V layi měl být někde umístěn typický hrad/zámek pověstných Krasoňových a ladění do modré barvy. Tématiku Once mám ráda, jak už jsem se asi zmínila minule, a proto jsem si tvorbu tohoto laye opravdu užila. :-) Nyní už záleží na Juliet, jak se bude lay líbit jí. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 11 avatarů, 9 propagací blogu, které se dají zároveň použít i jako buttonky (2 v 1 :-D), 3 popisků do komentářů, 18 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. To bude z mé strany patrně všechno. Mějte se moc krásně, ba přímo pohádkově, ahoj! :-D ;-) :-DTento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Říjen

2. října 2015 v 17:11 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Nový měsíc, nový lay do projektu Volného laye měsíce. :-D Souhrn celého projektu naleznete mimochodem jako vždycky ZDE. ;-) Lay, který jsem tentokrát vybrala, patří spíše do kolekce tmavších, jednoduchých designů, laděných více do noční atmosféry. :-) Snažím se pozvolna uvést lay Noční město, který dostal za úkol zastupovat měsíc říjen. Měsíc, kdy pomalu a nenápadně začíná vítězit noc, nade dnem... ;-) :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter