Leden 2016

Volný lay MĚSÍCE - Leden

11. ledna 2016 v 16:39 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Nadešel první měsíc nového roku, který otevírá možnost dalšího VOLNÉHO laye do projektu Volného laye měsíce. :-) Pokud máte chuť vybrat si nějaký volný lay, můžete se nechat tímto projektem inspirovat - souhrn celého projektu naleznete mimochodem jako vždycky ZDE. ;-) Nyní jsem zvolila lay čistě tématický předpokládanému ročnímu období, tedy design plný jiskření sněhu, zasněné krajiny a modro-bílého ladění. :-D Dovolte, abych vám představila Království polární záře, které zastupuje probíhající leden... :-D :-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Projekt : Volný lay MĚSÍCE prošel inovací

11. ledna 2016 v 16:31 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahojky! :-D Možná jste si už někdy vybrali lay z mé nabídky na základě tohoto projektu, kdy vás připomenutý lay třeba zaujal a dokázali jste si ho představit jako výchozí dess svého blogu...:-) Tato myšlenka mě inspirovala k upravení souhrnu celého projektu tak, aby byl přehlednější, nabídl nově například VELKÝ NÁHLED na lay :-), k němuž se dalo dosud sice proklikat, ale předpokládám, že se do této zdlouhavé cesty nikomu nechtělo, popřípadě došlo k zamotání v mých manekýnkách. :-D

Také jsem pro lepší přehlednost dodala k layům jejich zmenšené avatary, jako vlastně takový prvotní náhled o jaký lay se jedná, a zavedla jsem rychlejší možnost odkazu na to, jak si o lay napsat. ;-)

Pro úplnost, nebo spíše takové dovysvětlení, jsem ještě dodělala 3 bodový systém, jak to celé funguje, kdyby se náhodou někdo v tom mém pověstném bludišti ztratil a chtěl se skrze čtení najít...:-D ;-) :-)


Lay na přání - Město budoucnosti

11. ledna 2016 v 12:30 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahoj! :-D A je tady první lay nového roku 2016, konkrétně lay na přání pro Morriardy, se zajímavou a sympatickou tématikou temného akčního Sci-fi. :-) Teď už tedy jenom záleží, jestli se jí lay bude líbit..., pokud ne, poputuje do volných. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 10 avatarů, 10 propagací blogu, které se současně dají použít i jako buttonky - klikačky, 3 předělovaček - 2 do textu + 1 do menu, 24 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Jestli jsem něco vynechala, jistě to odhalíte, jako vždycky, ve velkém náhledu. ;-) Mějte se krásně, ahoj, v nádechu zasnění města, které bude patřit až dnům budoucím...:-D :-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Kačenky

2. ledna 2016 v 17:14 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Po nějakém tom plynutí času oblékla I. manekýnka nový lay, vytvořený na přání pro Káťuli s tématem gumových kachniček. :-D Vždycky si při tomto tématu vzpomenu na Harryho Pottera a Tajemnou komnatu (film), kdy se pan Weasley ptá hlavního hrdiny, k čemu přesně slouží gumová kachnička...:-D :-D :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 11 avatarů, 12 propagací blogu (které se dají využít i jako buttonky), 3 předělovačky - 2 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, 17 popisků do menu..., a to bude asi všechno. :-) Tuším. :-D Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :D :-DTento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter