Únor 2016

Výhody pro věrné

11. února 2016 v 14:44 | Dincie


Krásný den! :-) Přemýšlela jsem už dlouho nad tím, že by měli být věrní odběratelé mých layů nějak odměněni, oceněni - a dneska jsem se rozhodla tuto myšlenku realizovat. :-) Zavedla jsem tuto výsadu jako nový projekt do jejich databáze, neboť se bude jednat o výhodu, která zůstane na Portálu trvale. Máte tedy jedinečnou možnost za své zásluhy získat nějaký ten bonus navíc! Přitom není vůbec obtížné stát se tzv. věrným uživatelem! ;-) :-) :-)

Koho vlastně považuji za věrného uživatele / odběratele?

1.) Každého, kdo měl na svém blogu více, než dva mé laye na přání, nebo volné laye.
a / nebo
2.) Každého, kdo měl můj lay (na přání, či volný) déle, než půl roku.

Splňujete alespoň jedno z těchto kritérií? Gratuluju, pak se z vás stal tzv. věrný uživatel! ;-) Jaké má pro vás tento status nyní výhody?

( ↓ Můžete si na blog umístnit moji ikonku, jako důkaz Věrného uživatele. ↓)


- VÝHODY pro VĚRNÉ uživatele -

1.) Pokud si o nějaký lay napíšete (volný či na přání) budete bráni přednostně a lay pro vás vytvořím prioritně rychleji!

2.) Budete-li mít o to zájem, můžu vám vytvořit hned dvě varianty laye na přání podle vašich představ, o jaký si napíšete! Vy si pak už jen vyberete, který se vám líbí více a který tedy chcete...

3.) Přemístíte-li se na prázdný nový blog, vytvořím či nastavím vám lay - i přestože zde ještě nebudete mít nic, než základní nastavení.


Lay "do zásoby" - volný - Princ temnoty

9. února 2016 v 15:32 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahoj! :-) Po delší době jsem dostala chuť na pořádné temné fantasy - díky čemuž vznikl aktuální lay, Princ temnoty. :-D Vytvořila jsem ho už jako "volný", což zmanená, že je hned ze startu k mání! ;-) Pokud se vám líbí a rádi byste se na něj koukali na svém blogu, můžete si o něj klidně napsat! ;-) JAK to můžete udělat už se dočtete, jako vždycky, → ZDE ←. Lay je velmi variabilní - můžete si vybrat hned ze 3 verzí! První verzi vidíte nastavenou - tedy s horním i bočním menu, ve 2. verzi však zůstalo už jen boční menu a v té třetí naopak jen horní menu. Náhledy na jednotlivé verze naleznete rovněž → ZDE ←. K layi patří dále bonusky v následujícím složení : 9 avatarů, 8 propagací blogu a současně i buttonků - klikaček, 14 popisků do menu, 4 předělovaček - 3 do textu + 1 do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi vše, když tak koukněte do velkého náhledu. Mějte se moc krásně, v letmém nádechu tajemna, ahoj! ;-) :-D ;-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Únor

1. února 2016 v 17:31 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) S dalším pozvolna přicházejícím měsícem je tady další volný lay z projektu VOLNÉHO laye měsíce, který prošel nedávno velkou inovací a jehož přehled s velkými náhledy všech minulých layů projektu tak jistě stojí za okouknutí ZDE. ;-) Tento měsíc jsem zvolila doslova ledový lay, jehož tématika krásně ladí s chladnou nestálostí letos trošku delšího únoru...:-D :-) :-) Tímto vám představuji Ledové meče, jenž jsem pověřila nelehkým úkolem zastoupit druhý měsíc roku 2016...;-) :-D :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter