Květen 2016

Lay "do zásoby" - volný - Čajový dýchánek

26. května 2016 v 14:17 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Po delší době zase III. manekýnka oblékla něco světlejšího. :-D Obecně by se dalo říct, že vždycky platila za manekýnku s nejčastějšími tmavými, depresivními či jenom ponurými designy. To se nyní změnilo příchodem Čajového dýchánku. Jemného a decentního, lehce cute laye, který je vyrobený jako volný - a tudíž si o něj můžete napsat, pokud se vám líbí! ;-) Jak si o něj můžete napsat už se dozvíte ZDE na Portálu. ;-) Lay také patří do unikátní kolekce Putování časem, kde snově vyplňuje přechod od jara k hřejivějšímu létu. :-) Bonusky k layi jsou v podobě: 10 avatarů, 9 propagací blogu (které současně fungují i jako buttonky - klikačky), 3 předělovaček - 2 do menu + 1 do textu, 14 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů...a to bude asi všechno, mějte se krásně, ahoj! ;-) :-D :-)Tento lay je :

Lay "do zásoby" - volný - Probouzející se moře

25. května 2016 v 21:44 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) S blížícím se létem jsem dostala chuť trošku rozšířit layové kolekce. :-D Těšte se na hotovou smršť nových volných layů! :-D Nejprve jsem se vrátila ke klidnému a lákavému volání moře, což mě inspirovalo vytvořit další lay do kolekce Barvy moře, které přinášejí nové pohledy na tento úžasný živel a tématicky mi k létu prostě patří. :-D Právě se koukáte na v pořadí výroby 7. lay této kolekce, Probouzející se moře. :-) Laye této kolekce jsou vyrobeny jako volné, takže si můžete klidně o kterýkoliv z nich napsat → ZDE ← ! ;-) Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. :-) Také si můžete vybrat, zda chcete tento lay s horním menu, nebo bez něj. ;-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 9 avatarů, 7 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Ohledně vyrábění layů

24. května 2016 v 23:56 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahoj! :-) V poslední době jsem z doručených emailů vypozorovala často se opakující mylnou informaci. Netuším proč, ale panuje přesvědčení, že : "Už laye na přání nedělám a nedělám ani žádné jiné laye." Jelikož se toto přesvědčení objevilo ve více zdrojích, ráda bych tuto zmatenou informaci uvedla nyní na pravou míru. Laye samozřejmě ještě pořád dělám a pravděpodobně i v budoucnu dál dělat budu. ;-) :-) ;-) Samozřejmě, že už nejsem v jejich vyrábění takový rychlík, jako například ve svých začátcích, kdy v podstatě platilo : objednávka i lay v jednom týdnu. Celkem ideál a kdyby to bylo jen trochu reálné, ráda bych se k němu zase někdy vrátila. :-) Utopie. :-D Nicméně, víte, že studuju, že odjíždím mimo domov, a proto aktuálně funguju spíše návalově v příznivých chvílích volných víkendů apod., ale ani to není stále důvod k tomu, abych s layováním skončila. Laye stále vytvářím a to jak VOLNÉ laye, tak laye NA PŘÁNÍ. Dokonce pořád ještě přijímám objednávky na nové laye na přání, pokud mě objednávka zaujme.

Čas na layování si budu snažit najít vždycky, nemusíte se tedy bát. ;-) Mějte se krásně a doufám, že už se podobné zvěsti šířit nebudou. ;-) :-D :-D

PS. Chtělo by to už nový design Portálu, nemyslíte? :-DVolný lay MĚSÍCE - Květen

15. května 2016 v 16:35 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Čas zase ukázal svou nemilosrdnou rychlost a s novým měsícem se tak opět rozrůstá trvalý (a skoro už i tradiční :-D) projekt VOLNÉHO laye měsíce. Tento unikátní projekt jsem před pár měsíci ještě vylepšila o lepší náhledy a zřetelnější postup, jak si o daný volný lay napsat...;-) Však už se můžete sami přesvědčit ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Pátý měsíc roku doslova nabízí něco něžného, jemného a ideálně i rozkvetlého. :-D Všechna tato zmíněná kritéria nejideálněji splňuje Houpačka snů, která v projektu letos zastoupí měsíc květen...;-) :-D :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter