Červen 2016

Lay "do zásoby" - volný - Makové pole

4. června 2016 v 17:16 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D A je tady další přírůstek do unikátní kolekce Putování časem, kde Makové pole, představuje typické období léta! :-D Líbí se vám? Je to design vytvořený jako volný, takže pokud ano, klidně si o něj můžete napsat a bude váš! ;-) Jak si o něj napsat a další informace už najdete ZDE :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 9 avatarů, 7 propagací blogu, které současně fungují i jako buttonky - klikačky, 14 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. :-) Mějte se krásně, ahoj! ;-) :-D :DTento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Červen

4. června 2016 v 16:06 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) S novým měsícem se zase může zaradovat můj dlouhodobý projekt VOLNÉHO laye měsíce. :-D Ještě naposledy musím připomenout, že jsem tento projekt před nedávnem vylepšila a zpřehlednila, takže zde najdete nově dokonce i velké náhledy na každý z layů, který kdy projektem prošel! ;-) Ale o tom už se můžete sami přesvědčit ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Pro šestý měsíc roku jsem tentokrát zvolila hravý jemný fantasy lay, pojmenovaný jako Zelený drak, který dostal za úkol zastoupit červen...;-) :-D :-)

---------------------------------------------------------------------------
(A současně i v této kategorii...:-D )
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay "do zásoby" - volný - Sedmiberušky

4. června 2016 v 15:36 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! ;-) Kolekce Putování časem se tímto rozrostla o další něžný a jednoduchounký lay - Sedmiberušky. :-) Pokud se vám tento přechod od jara k létu líbí, můžete si o něj napsat a lay bude váš! ;-) Jak? To už se všechno dozvíte ZDE . :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 10 avatarů, 7 propagací blogu, které jsou současně i buttonky - klikačky, 14 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu...a to bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) ;-) :-DTento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter