Červenec 2016

Motýluška

30. července 2016 v 20:19 | Dincie |  Ohledně blogu
Krásný podvečer! :-) Po neuvěřitelné době 2 let a 3 měsíců jsem se konečně odhodlala ke změně výchozího designu! :-) Viktorii jsem milovala, a proto tady také vydržela tak neuvěřitelně dlouhou dobu a trhla tím celkový rekord. :-D ALE, nedá se nic dělat, změnu už to chtělo a tak se zde poprvé v dějinách Portálu, objevuje zelený design, pojmenovaný jako Motýluška. Myslím, že není tak těžké uhádnout proč se jmenuje zrovna takto. :-D Se změnou laye jsem se také dostala ke slibovaným organizačním změnám, které by měly dění i orientaci na Portálu ulehčit a zjednodušit. Zavedla jsem praktičtěji vysvětlené VOLBY - Rozcestník, upravila jsem informace i evidenci layů. Doufám, že se vám tady bude proklikávat lépe, než předtím. :-D Změnila se také ikonka, ale funkční zůstává i ta stará - jen ve své zelené variantě. ;-)
Před těmi 2 roky, jsem se zmínila, že by mohl být budoucí design Portálu sladěný do zelené. Při vytváření Motýlušky jsem si na tohle své předsevzetí nevzpomněla, ale je vtipné, že se nakonec splnilo. Tak jaká barva to bude příště? Hm...jak se znám..., tak patrně zase modro-fialová...:-D Mějte se moc krásně, přeji vám co nejvíce sluníčka, pohody a letní relaxace, ahoj! ;-) :-D :-)Design "do zásoby" - volný - Hra o trůny - Lannisteři - Jaime

24. července 2016 v 14:27 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Nyní nastal čas i na (zatím) poslední dess z nejnovější designové kolekce HRY O TRŮNY! :-D Když se mluví o Hře o trůny, vždycky už si vzpomenu na matku Howarda Wolowitze a její pověstné :
"Howarde, a kdo je to ta Otrůna?" :-D :-D :-D
Aktuální design zobrazuje mužskou osobnost, která prošla zajímavou změnou a získala si tak moje sympatie. :-) Pokud se vám design líbí a máte o něj zájem, nebo si chcete prohlédnout zbývající laye s touto tématikou, koukněte se ZDE . ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! :-)Tento lay je :

(Líbí se vám? Napište si o něj! Více ZDE ! )

Design "do zásoby" - volný - Hra o trůny - Starkové - Jon

20. července 2016 v 18:04 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Tímto vám slavnostně představuji další dess z nejnovější designové kolekce HRY O TRŮNY! :-D Tentokrát se jedná o mužskou postavu, u jejíhož zařazení do některého z rodů vznikal už od samého počátku otazník. Teď se zdá, že je záhada konečně odhalena, ale na to jsem při vytváření designu nebrala zřetel. Zařazení Jona Sněha je tak čistě moje, subjektivní, protože už ho mám natolik spojeného se Starky. :-) Navíc říká větu "Winter is coming," tolikrát, že jsem prostě neodolala... :-D Mějte se moc krásně, ahoj! :-)Tento lay je :

(Líbí se vám? Napište si o něj! Více ZDE ! )

Design "do zásoby" - volný - Hra o trůny - Lannisteři - Cersei

20. července 2016 v 12:21 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Tímto vám slavnostně představuji další dess z nejnovější designové kolekce HRY O TRŮNY! :-D Jedná se i do třetice o ženskou postavu, ale opět úplně změníme rod. :-) Na novém layi není nikdo jiný, než Cersei (dosud dlouhovlasá :-D)...U designů vás vždycky čeká zástupce slavného rodu + hrad + logo rodu. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 14 avatarů, 10 propagací blogu (= které slouží současně i jako buttonky - klikačky), 3 předělovaček - 2 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 11 popisků do menu. :-) To bude z bonusků všechno. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! :-)Tento lay je :


(Líbí se vám? Napište si o něj! Více ZDE ! )

Design na přání - Sen o jednorožci (verze B)

20. července 2016 v 11:18 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-D Další lay = design na přání je tady a pod jeho poetickým označením Sen o jednorožci se neskrývá nic jiného, než jistý bájný, kouzlami opředený tvor...:-D Lay je na přání pro báječnou blogerku Mnišku, bonusky k němu jsou podobě: 10 avatarů, 6 buttonků - klikaček (které současně slouží i jako propagace blogu), 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 12 popisků do menu. To bude asi všechno. ;-) :-D Mějte se moc krásně, ba přímo snově, ahoj! ;-) :-) ;-)Tento lay je :

Design "do zásoby" - volný - Hra o trůny - Starkové - Sansa

19. července 2016 v 23:12 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Tímto vám slavnostně představuji další dess z nejnovější designové kolekce HRY O TRŮNY! :-D Jedná se zase o dívku, tentokrát ale zavítáme do zcela jiného rodu. :-) Rodu, který si dlouho tahal pověstného Černého Petra...U designů vás vždycky čeká zástupce slavného rodu + hrad + logo rodu. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 9 avatarů, 10 propagací blogu (= které slouží současně i jako buttonky - klikačky), 3 předělovaček - 2 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 11 popisků do menu. :-) To bude z bonusků všechno. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! :-)Tento lay je :

(Líbí se vám? Napište si o něj! Více ZDE ! )


Kolekce : Hra o trůny

19. července 2016 v 19:03 | Dincie
KOLEKCE : HRA O TRŮNY

Krátce o kolekci : Unikátní designová kolekce, která nabízí celistvý pohled na vybrané osobnosti a postavy z Hry o trůny. Každý design provází konkrétní osobnost, znaky a symboly jejího rodu a rodinné sídlo. Osobnosti ze stejného rodu jsou zasazeny do stejného prostředí, aby tím vynikly spojitosti jednotlivých rodů. Laye z této kolekce jsou typické širokou stránkou, bohatým záhlavím a nenásilnými doplňky. Jedná se o úplně první kolekci se seriálovou tématikou.
...

V této kolekci :
...


Design "do zásoby" - volný - Hra o trůny - Tyrellové - Margaery

13. července 2016 v 22:41 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Slibované kolekce designů ze slavné HRY O TRŮNY jsou konečně tady! :-D Jako první jsem si vzala na starost krásnou a sympatickou Margaery, která patřila k mým oblíbeným postavám...:-( Hm...co se dá dělat. U designů vás vždycky čeká zástupce slavného rodu + hrad + logo rodu. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 11 avatarů, 10 propagací blogu (= které slouží současně i jako buttonky - klikačky), 3 předělovaček - 2 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 11 popisků do menu. :-) To bude z bonusků všechno. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! :-)Tento lay je :

(Líbí se vám? Napište si o něj! Více ZDE ! )

Volný lay MĚSÍCE - Červenec

11. července 2016 v 12:29 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) S novým měsícem se zase může zaradovat můj dlouhodobý projekt VOLNÉHO laye měsíce. :-D Ještě naposledy musím připomenout, že jsem tento projekt před nedávnem vylepšila a zpřehlednila, takže zde najdete nově dokonce i velké náhledy na každý z layů, který kdy projektem prošel! ;-) Ale o tom už se můžete sami přesvědčit ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Pro sedmý měsíc roku jsem tentokrát zvolila slunný něžný lay, pojmenovaný jako Růžové moře, který dostal za úkol zastoupit červenec...;-) :-D :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Nová kolekce designů ze HRY O TRŮNY

10. července 2016 v 12:32 | Dincie |  Ohledně blogu
Ahojky! Už brzy se můžete těšit na nejnovější kolekci a vlastně úplně první kolekci s filmovou/seriálovou tématikou! :-D Bude totiž inspirovaná samotnou Hrou o trůny. Představí se vám tak 5 layů s 5 různými postavami! ;-) Na koho se můžete v designové podobě těšit? To vám prozradí menší ochutnávka...:-D ;-)

Hra o trůny ale není to jediné, co na Portál v nejbližší době zavítá. :-) Již nadešel nejvyšší čas na nový výchozí design Portálu a s ním mám naplánované velké organizační změny. :-) Především celkové zpřehlednění nabídky všech layů, ujasnění terminologie a praktičtější hledání pro nové zájemce. :-) Už brzy...;-)


Malá ochutnávka :
Lay na přání - Sen o jednorožci (verze A)

4. července 2016 v 13:49 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-D Další lay = design na přání je tady a pod jeho poetickým označením Sen o jednorožci se neskrývá nic jiného, než jistý bájný, kouzlami opředený tvor...:-D Lay je na přání pro báječnou blogerku Mnišku, bonusky k němu jsou podobě: 10 avatarů, 6 buttonků - klikaček (které současně slouží i jako propagace blogu), 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 12 popisků do menu. ;-) A menší poznámka na závěr : Lay byl už ze startu vytvořen hned ve dvou variantách. :-) Právě si prohlížíte tu světlejší variantu A, brzy se můžete těšit na variantu B, která je podstatně tmavší...:-D Mějte se moc krásně, ba přímo snově, ahoj! ;-) :-) ;-)Tento lay je :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter