Září 2016

Lay "do zásoby" - volný - Noční chlad

15. září 2016 v 13:55 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Tímto vám představuji další lay z kolekce Trojí pohled noci. :-) Měla jsem chuť kolekci obohatit o něco lezavě temného, tajuplného, až mírně zlověstného či chladného...To vše by se dalo říci o layi Noční chlad. :-D Pokud se vám líbí, můžete si o něj napsat! Jak? To už se dočtete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 7 propagací blogu (které jsou současně i buttonky - klikačky), 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 4 předělovaček - 2 do menu + 2 do textu...a to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, jako byste se nechali unést záhadnou noční atmosférou potemnělých větví..., ahoj! ;-) :-D :-)Tento lay je :

(Líbí se vám? Napište si o něj! Více ZDE ! )

Lay "do zásoby" - volný - Malý cestovatel

12. září 2016 v 20:14 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-) Tímto vám představuji nejnovější volný lay - temný a další z kolekce Trojí pohled noci. :-) Pokud se vám líbí, můžete si o něj napsat! Jak už se dočtete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 6 propagací blogu (které jsou současně i buttonky - klikačky), 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 4 předělovaček - 2 do menu + 2 do textu...a to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, jako byste cestovali za svým štěstím, ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

(Líbí se vám? Napište si o něj! Více ZDE ! )

Lay na přání - Norsko

12. září 2016 v 14:10 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) II. manekýnka po více, než roce zase oblékla lay na přání! :-D Tentokrát je pro Terezu se sympatickou a jednoduchou tématikou Norska. :-) Lay je vytvořen přímo z jejích krásných fotek, které mi poslala - a tudíž je plně autorský. Tak jenom doufám, že se jí bude líbit. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 7 avatarů, 9 propagací blogu (které slouží současně i jako buttonky - klikačky), 3 popisků do komentářů, 11 popisků do menu, 2 malých náhledů a 2 předělovaček. :-) Mějte se moc krásně, nejlépe jako spokojení cestovatelé, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Lay na přání - Vintage

11. září 2016 v 13:15 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Po delší odmlce je tady další lay na přání, tentokrát s tématikou stylu Vintage pro Míšu a její kreativní svět. :-) V layi jsou tak zakomponovány přímo Míšiny krásné výrobky - náušnice, dekorační květy a unikátní obšívané kuličky. :-) Více z její nápadité práce najdete ZDE. ;-) Doufám jen, že se jí bude lay líbit. Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 7 propagací blogu; které se dají současně použít i jako buttonky-klikačky, 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů na lay, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a to bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, s nádechem romantiky minulých let, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Září

8. září 2016 v 11:21 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) S novým měsícem se zase může zaradovat můj dlouhodobý projekt VOLNÉHO laye měsíce. :-D Opět neodolám připomenout, že jsem tento projekt vylepšila a zpřehlednila, takže zde najdete dokonce i velké náhledy na každý z layů, který kdy projektem prošel! ;-) Ale o tom už se můžete sami přesvědčit ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Pro devátý měsíc roku jsem zvolila tajemný a něžný lay, pojmenovaný jako Tajemství knihovny, který dostal za úkol zastoupit měsíc září, kdy se všichni k těm knížkám tak nějak upínáme...;-) :-D :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter