Říjen 2016

Lay "do zásoby" - volný - Opuštěný hrad

29. října 2016 v 18:25 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Kolekce temných layů mě dosud nepřestala bavit (počasí a roční období tomu dost napomáhají! :-D ) a tak je tady další s příznačným názvem : "Opuštěný hrad"! Patří opět do kolekce Trojí pohled noci a je vytvořený jako VOLNÝ, takže pokud se vám líbí, můžete si o něj napsat! Jak? To už se dočteteZDE . ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 6 propagací blogu, 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 4 předělovaček - 2 do menu + 2 do textu...a to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj - a občas si udělejte tajuplný výlet do nějakého opuštěného hradu...;-) :-D ;-)Tento lay je :

(Líbí se vám? Napište si o něj! Více ZDE ! )

Volný lay MĚSÍCE - Říjen

29. října 2016 v 18:24 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Tentorkát jsem se rozhodla projekt VOLNÉHO laye měsíce (kde naleznete celý přehled i s velkými náhledy!) rozšířit o poněkud temnější lay. ;-) Obecně bych mohla přiznat, že pro pozdější měsíce roku obvykle sahám do kategorie "temné fantasy"; které mi připadá, že odráží jejich aktuální náladu a nádech nejvěrněji. Pro desátý měsíc roku jsem zvolila můj oblíbený lay - Havrana a růži, který patří k té nejklasičtější temné klasice mojí sbírky...:-D ;-) ;-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Lay "do zásoby" - volný - Podzimní den

15. října 2016 v 14:15 | Dincie |  Volné laye = designy
Ahojky! :-D Měla jsem strašnou chuť vytvořit nějaký lay, který by byl tématický k právě probíhajícímu ročnímu období! :-) Už dlouho jsem se na to chystala, hlavně proto, že se celkem logicky zvedl zájem o už vytvořené laye s podzimní tématikou - kterých mám v databázi bohužel celkem málo; pouhé dva. Čas na změnu tedy nadešel a tak jsem sáhla do svého layového archivu a KONEČNĚ dodělala a kompletně předělala tento lay. :-D Dostal poetické jméno Podzimní den, protože velmi jemně a jednoduše vystihuje to, co je na podzimu nejkrásnější! ;-) Lay je přímo vytvořený jako VOLNÝ - takže si o něj můžete napsat a bude váš! Jak? To už si můžete přečíst ZDE! ;-) Mějte se moc krásně a užívejte si co nejvíce těch krásných podzimních dnů!!! ;-) :-D :-DTento lay je :

(Líbí se vám? Napište si o něj! Více ZDE ! )

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter