Leden 2017

Lay na přání - Milenci II.

21. ledna 2017 v 22:51 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) Konečně se tady objevuje nový lay na přání! Je pro DoramaQueen s tématikou seriálu MoonLovers a existuje k němu dokonce i druhá verze - Milenci III., kterou si DoramaQueen vybrala na blog jako první. :-) Bonusky k layi (a v podstatě k oběma layům) jsou v podobě: 7 avatarů, 4 propagace blogu (které se dají současně použít i jako buttonky - klikačky), 2 předělovačky - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 13 popisků do menu, 3 popisků do komentářů...to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, ideálně...zamilovaně! :-D Ahoj! :-D :-D ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Milenci III.

21. ledna 2017 v 22:44 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) A tady se můžete podívat na další lay na přání pro DoramaQueen, s tématikou MoonLovers, verze Milenci III., kterou si DoramaQueen vybrala na blog jako první. :-) Existuje i jiná verze, Milenci II., kterou najdete → ZDE ← . Bonusky k layi (a v podstatě k oběma layům) jsou v podobě: 4 avatarů, 4 propagace blogu (které se dají současně použít i jako buttonky - klikačky), 2 předělovačky - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 13 popisků do menu, 3 popisků do komentářů...to bude asi všechno, když tak se můžete kouknout do velkého náhledu ↓ níže. :-) Mějte se moc krásně, ideálně...zamilovaně! :-D Ahoj! :-D :-D ;-)Tento lay je :

Volný lay MĚSÍCE - Leden

17. ledna 2017 v 13:19 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahoj! ;-) Moc vás všechny zdravím v novém roce ;-), mám radost, že jsme se ho dočkali a že se tak úplně od začátku rozjede zase i tradiční Portálový projekt VOLNÉHO laye měsíce. :-D Myslím, že už snad ani nemusím připomínat, že součástí tohoto projektu jsou také velké náhledy na každý z layů, který kdy projektem prošel! ;-) Ale o tom už se můžete ostatně sami přesvědčit ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Pro úplně první měsíc roku 2017 jsem zvolila čistě seriálový lay plný chladu, nevyzpytatelnosti a především...zimy. ;-) :-D :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Volný lay MĚSÍCE - Prosinec

17. ledna 2017 v 13:00 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Ani zpětně vás nemůžu okrást o další lay z mého oblíbeného projektu VOLNÝ lay měsíce, který vám chci nyní představit. :-D Opět neodolám připomenout, že jsem tento projekt vylepšila a zpřehlednila, takže zde najdete dokonce i velké náhledy na každý z layů, který kdy projektem prošel! ;-) Ale o tom už se můžete sami přesvědčit ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Když už jde o prosinec, rozhodla jsem se trošku porušit zažité konvence a navrhnout na něj lay, který v sobě schovává určitou kouzelnou i mrazivou atmosféru, ač není prvoplánově zasněžený, nebo rozzářený od stromečku...:-D ;-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter