Březen 2017

Lay na přání - Třešňový květ

24. března 2017 v 16:33 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-D Jak už jsem psala, laye s třešňovou tématikou se pro mě ukázaly jako pěkný oříšek... :-D V čem je takový problém? Inu, nejtěžší je na tom vystihnout to správné sladění - aby lay nepůsobil příliš přeslazeně, ale přitom aby barevně ladil, aby nebyl přeplácaný, nebo naopak strašně prázdný. :-) Tohle všechno u rozkvetlých třešňových květů strašně rychle hrozí a vybalancovat to tak, abych byla s výsledkem v závěru spokojená, mi trvalo opravdu hodně dlouho. :-D :-) Nakonec vznikly dva třešňové laye, vy se právě díváte na první variantu. Druhou najdete zde. ;-) I tento lay se pokusím nabídnout Opici, :-) a až pokud jej odmítne, poputuje do volných designů, odkud si o něj může už kdokoliv další napsat...:-) ;-), bonusky k němu jsou v podobě: 8 avatarů, 6 propagací blogu (které současně mohou plnit i funkci buttonků), 3 popisků do komentářů, 15 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do textu + 1 do menu a 2 malých náhledů. To bude asi všechno, mějte se moc krásně, s opojením prvních jarních dní, ahoj! ;-) ;-) :-DTento lay je :

(!!! - Lay se přesunuje do volných - !!!)

Lay na přání - Třešňové okouzlení

24. března 2017 v 16:31 | Dincie |  Laye = designy na přání
Ahojky! :-) :-D :-D Po zase nějaké té době se konečně vracím s novým layem na přání. :-) Layem na téma, které mě neskutečně potrápilo svou obtížností, ač na první pohled vypadá nesmírně něžně a poeticky - rozkvetlé třešně, sakury. Právě se díváte na druhou variantu laye na toto téma, kdy jsem byla konečně spokojená s výsledkem. :-) :-D Lay bych ráda nabídla Opici, které jsem lay na přání tak před sto lety slíbila. :-( Z toho důvodu vůbec netuším, zda o něj bude mít ještě vůbec zájem a zda se jí bude líbit. Pokud ne, poputuje Třešňové okouzlení do volných layů, odkud si ho může vybrat jiný zájemce. :-) Bonusky k layi jsou v podobě: 9 avatarů, 7 propagací blogu (které mohou současně sloužit i jako buttonky), 2 předělovaček - 1 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 15 popisků do menu. To bude asi vše, mějte se moc krásně, nejlépe jako rozkvétající třešeň, ahoj! ;-) :-D ;-)Tento lay je :

(!!! - Lay se přesunuje do volných - !!!)

Volný lay MĚSÍCE - Březen

24. března 2017 v 16:19 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Opět přidávám další lay do mého nejdelšího projektu VOLNÝ lay měsíce, konkrétně jeho březnovou variantu. :-D Opět neodolám připomenout, že jsem tento projekt vylepšila a zpřehlednila, ale o tom už se můžete sami přesvědčit ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Když už jde o třetí měsíc roku, chtěla jsem nějaký jarnější přírodní lay, ze kterého by se šířila pohoda, klid a zároveň určitá živost..., dlouho jsem hledala toho správného adepta, ale nakonec mě přesvědčil rozverný Zvonek...:-D ;-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Volný lay MĚSÍCE - Únor

24. března 2017 v 16:18 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Opět bych vás nerada připravila o další díl z portálového projektu VOLNÝ lay měsíce, který vám chci nyní dodat. :-D Pokud o to máte zájem, můžete zabruslit i do hlubší minulosti projektu a okouknout celý přehled různých layů ZDE (a podívat se tak i na velký náhled každého laye). ;-) Pro druhý měsíc roku jsem tentokrát vybrala unikátní Sci-fi lay, Město budoucnosti, zařazený do nabídky volných teprve nedávno...:-D ;-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter