Volný lay MĚSÍCE - Březen

24. března 2017 v 16:19 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Opět přidávám další lay do mého nejdelšího projektu VOLNÝ lay měsíce, konkrétně jeho březnovou variantu. :-D Opět neodolám připomenout, že jsem tento projekt vylepšila a zpřehlednila, ale o tom už se můžete sami přesvědčit ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Když už jde o třetí měsíc roku, chtěla jsem nějaký jarnější přírodní lay, ze kterého by se šířila pohoda, klid a zároveň určitá živost..., dlouho jsem hledala toho správného adepta, ale nakonec mě přesvědčil rozverný Zvonek...:-D ;-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :


1.) Lay vznikl jako druhý do specifické a svěží přírodní kolekce Kouzla květin, kterou mám v plánu do budoucna ještě více rozšířit. :-D
2.) Celý vzhled vznikl jenom díky onomu obrázku ptáčka, který mě hned na první pohled okouzlil a přesvědčil, že si rozhodně zaslouží vlastní lay... :-D :-D :-)
3.) Design existuje hned ve třech drobně se lišících variantách - čistý (jak můžete vidět na malém náhledu níže ↓) s tužkou, a nebo s tužkou a gramofonem v záhlaví, jak si můžete prohlédnout v tomto článku. :-D
4.) Lay zatím nebyl nastavený na žádném blogu (kromě manekýnky) - takže dosud nadšeně čeká na svého budoucího majitele...;-)
5.) Lay je ideální pro ty, kteří se rádi nechávají unést vlastní fantazií, preferují spíše volnost a jednoduchost, aby mohli co nejvíce roztáhnout křídla svých myšlenek...;-)

---------------------------------------------------------------------------


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter