Volný lay MĚSÍCE - Červen

30. července 2017 v 23:09 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Opět přidávám další lay do mého nejdelšího projektu VOLNÝ lay měsíce, konkrétně jeho červnovou variantu. :-D A stejně tak neodolám připomenout, že jsem tento projekt vylepšila a zpřehlednila, ale o tom už se můžete sami přesvědčit ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Když už jde o šestý měsíc roku, chtěla jsem nějaký lay na pomezí končícího jara a zdvíhajícího se léta, ze kterého by se šířila letní pohoda, energie, klid a zároveň určitá živost..., dlouho jsem hledala toho správného adepta, ale nakonec mě upoutalo typicky letní Makové pole...:-D ;-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :


1.) Lay vznikl jako pátý do příjemně svěží přírodní kolekce všech ročních období - Putování časem, kterou mám v plánu do budoucna ještě více rozšířit (ideálně o podzim a zimu). :-D
2.) Při vytváření se jako paradoxní oříšek ukázalo dopasovat k sobě různé obrázky máků tak, aby dohromady ladily v jeden celek, zaplnily celé záhlaví, ale zároveň přitom nepůsobily přesyceně a nesourodě... :-) :-D
3.) Vlčí mák patří už od dětství k mým oblíbeným letním květům. :-D Miluju jeho barvu a věřím, že se určitě najdou i další, kteří tuto sympatii sdílejí. ;-)
4.) Lay zatím nebyl nastavený na žádném blogu (kromě manekýnky) - takže dosud nadšeně čeká na svého budoucího majitele...;-)
5.) Lay je ideální zejména pro ty, kteří si oblíbili poetiku léta, sní v trávě s otevřenýma očima a nechávají se unášet vlastní fantazií za souladu rozkvetlých luk a horkého vyprahlého sluníčka...;-)

---------------------------------------------------------------------------
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Psychopat Kurumi Bloody Psychopat Kurumi Bloody | Web | 8. září 2017 v 5:18 | Reagovat

Krásný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter