Volný lay MĚSÍCE - Červenec

30. července 2017 v 23:10 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Přišel čas na další volný dal do projektu VOLNÝ lay měsíce. :-) Pokud byste si chtěli prohlédnout celý projekt, můžete kouknout ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) Pro sedmý měsíc roku jsem zvolila lay v ryze cestovatelském duchu a přitom současně plný letní energie, sluníčka a přírody. Zkrátka přesně takový je Tyranovec rubínový - a vy se o tom můžete v celém článku níže sami přesvědčit!!! :-D ;-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :


1.) Lay vznikl pod záštitou soutěže vyhlášené blog.cz o nové šablony pro začínající blogery či blogerky. Ani já jsem tak samozřejmě nemohla odolat a do soutěže jsem se zapojila. Nakonec sice žádný z mých 16 (ano. 16! :-D) návrhů zvolen nebyl, ale to vůbec nevadí, protože se nakonec do šablon blog.cz nedostaly ani ty, které zvítězily...! :-x Dodnes to moc nechápu a přemítám, jaký smysl tedy celá tato akce měla?! Možná šlo o nenápadnou snahu založit nové blogy a rozšířit tak kolonii blog.cz, protože každý design musel být nastavený na samostatném nově založeném blogu..., ale nevadí. Já jsem si alespoň zkusila vyrobit něco jednoduchounkého a teď vám tak můžu nabídnout alespoň typově více designů...:-D ;-) ;-)

2.) Celý vzhled vznikl jenom díky onomu obrázku ptáčka, který mě hned na první pohled okouzlil a přesvědčil, že si rozhodně zaslouží vlastní lay... :-D :-D :-)

3.) Obrázek a celkově lay je jedinečný a čistě autorský. Autorem fotografie je úžasný cestovatel Ján Geist, který byl tak hodný a poskytl mi k jeho použití na lay autorská práva. :-) Moc si toho vážím a opětovně mu touto cestou děkuju. :-) Musím ještě připsat, že procestoval už skoro celý svět - a pořád v tom dál s chutí a neúnavně pokračuje, za což má můj plný obdiv. :-)

4.) Lay zatím nebyl nastavený na žádném blogu (kromě manekýnky) - takže dosud nadšeně čeká na svého budoucího majitele...;-)

5.) Lay je ideální pro ty, kteří se rádi nechávají unést vlastní fantazií, preferují spíše volnost a jednoduchost, aby mohli co nejvíce roztáhnout křídla svých myšlenek...;-)

---------------------------------------------------------------------------

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter