Volný lay MĚSÍCE - Říjen

28. října 2017 v 17:56 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) S novým měsícem se probouzí i můj dávný projekt VOLNÝ lay měsíce. ;-) Pokud by vás zajímaly laye předchozích měsíců (či let) celý souhrn najdete klasicky ZDE (a můžete se také podívat i na velký náhled každého laye). ;-) V souvislosti s desátým měsícem roku jsem měla chuť vybrat lay opět tématicky. A to nejlépe tak, aby odrážel typickou podzimní atmosféru, tmavší barvy - vzhledem k ubývající intenzitě světla - a jako poslední deatil, aby také ladil s halloweenským svátkem! :-D A co by mohlo znamenat lepší volbu, než lay z originální layové kolekce - Dvojčata protikladů? :-D Přivítejte, prosím, Šepot lesního smutku...:-) ;-) ;-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------


Zajímavosti k layi :


1.) Tento lay patří do layové kolekce Dvojčata protikladů, která náleží sice k méně početným kolekcím, ale za to s originálnějším podtextem. :-D V budoucnu mám mimochodem v plánu tuto kolekci ještě rozšířit. ;-)

2.) Lay vznikl jako inspirace pro ty z blogerů či blogerek, kteří mají chuť měnit svůj design v souladu s právě probíhajícím ročním obdobím, hlavně s tématikou sychravých podzimních dní a nebo milovníků Halloweenského svátku, kteří si design mění právě v souladu s touto příležitostí. :-) ;-) :-D

3.) Lay má k sobě také svého pomyslného sourozence, který celou výše zmíněnou kolekci založil. Schválně, říká vám něco lay Dvě čarodějky? A který se vám líbí víc? :-D

4.) Lay zatím nebyl nastavený na žádném blogu (kromě manekýnky) - takže dosud nadšeně čeká na svého budoucího majitele...;-)

5.) Lay je ideální pro všechny, které tato tématika zaujme, vtáhne a nebo prostě a jednoduše, osloví...;-)

---------------------------------------------------------------------------
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter