Volný lay MĚSÍCE - Září

28. října 2017 v 17:44 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) Opět se hlásí další článek ke stálici z mých projektů, což je právě VOLNÝ lay měsíce. ;-) Pokud by vás zajímaly laye předchozích měsíců (či let) celý souhrn najdete klasicky ZDE (kde najdete mimochodem i velké náhledy každého laye). ;-) Září mám obecně spojené s česáním dozrávajícího ovoce, posledním ještě příjemným sluníčkem i začátkem školy... no a taky tak nějak s lítostí, že skončilo léto. A přesně tento aspekt devátého měsíce roku krásně vystihuje lay, příhodně pojmenovaný jako Vzpomínka...:-D ;-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------Zajímavosti k layi :

1.) Tento lay ještě patří do mého období tzv. "užších stránek", kdy jsem dělala pole pro blogový text poněkud menší, aby více vyníkla spíše grafická stránka okrajů...:-D

2.) Lay vznikl jako propojení romantiky, něžnosti, ale i bolesti a ztráty, takže jej lze řadit mezi depresivnější zasněné laye, i mezi poeticky a fantasy orientované laye. Stačí si jen vybrat, z jakého úhlu pohledu na něj chcete nahlížet...;-)

3.) Delší čas jsem váhala, jak v layi uchopit velmi dlouhé šaty oné slečny. Toužila jsem využít celý jejich rozsah, ale pak by se velmi zkrátila část pro samotný text admina blogu, a proto jsem nakonec nechala šaty dopadat tak nějak doztracena, aby splynuly se stránkou...:-D

4.) Lay byl nastavený jen na pár blozích (kromě manekýnky) - a nyní opět nadšeně čeká na svého budoucího majitele...;-)

5.) Lay je ideální pro všechny romantiky a věčné snílky, kteří touží po bezmezné krajině něžnosti, fantazie a současně i pro ty, kteří rádi vzpomínají - ať už na léto, lidi, nebo cokoliv pěkného, co je potkalo...;-)

---------------------------------------------------------------------------
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter