Volný lay MĚSÍCE - Listopad

20. ledna 2018 v 16:58 | Dincie |  Volný lay MĚSÍCE
Ahojky! :-) S novým měsícem se připomíná i můj dlouhodobý a oblíbený projekt VOLNÝ lay měsíce. ;-) Pokud by vás zajímaly laye předchozích měsíců (či let) celý souhrn najdete klasicky ZDE (a podívat se i na velký náhled každého laye). ;-) V souvislosti s předposledním měsícem roku jsem měla chuť vyzdvihnout lay s tématikou zasněnou, jemnou a tak nějak kouzelnou. :-) Po dlouhém a spletitém přemítání a váhání padla má volba na jeden z mých oblíbených starších layů, patřící do úplně první kolekce vůbec. Ale to už spoileruju, více zajímavostí se dočtete v celém článku. ;-) Teď přichází Smaragdové jezero...:-D ;-) :-)

---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------

Zajímavosti k layi :


1.) Tento lay patří do mé úplně první layové kolekce Diamant a jezero, která založila mou chuť tvořit layové kolekce - skupinu něčím podobných a charakteristických designů, což je jenom tak mimochodem, zcela originální prvek, který jsem v layích vymyslela a který proto jinde nenajdete... ;-) V kolekci Diamant a jezero se momentálně nachází celkem 4 laye, mám ovšem v plánu ji do budoucna ještě trošku rozšířit. :-)

2.) Layové kolekce vznikly z mé odvěké oblíbenosti sbírání jakýchkoliv jiných kolekcí...:-) ;-) :-D

3.) Lay má na sobě pro mě až atypicky velké množství postranních proužků, které začínají rovněž neobvykle dříve, ještě než obrázek dosáhne nerolujících se okrajů. :-)

4.) Lay si můžete prohlédnout také ve velkém náhledu, a rozhodnout se, zda se vám líbí, a to hned na dvou místech tohoto blogu - první místo + druhé možné místo k prohlédnutí...;-)

5.) Lay je ideální pro všechny romantiky a věčné snílky, kteří si oblíbili něžnost a jemné až pastelové tóny barev...;-)

---------------------------------------------------------------------------
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter