Laye = designy na přání

Lay na přání - V opojení květů

20. ledna 2018 v 20:58 | Dincie
Ahoj! :-) Po hodně dlouhé době se můžou manekýnky konečně zaradovat. :-D Přichází série layů na přání pro Doramaqueen, s tématikou jejích oblíbených seriálů. Právě se díváte na poslední, šestý z nich, pojmenovaný jako: V opojení květů. :-) Co se týče zbývajících designů v sérii, tak se postupně objeví na všech ostatních čtyřech manekýnkách...:-D Pokud se na ně tedy chcete kouknout, stačí procestovat na ostatní manekýnky. Součástí tohoto laye jsou samozřejmě také klasické bonusky, v podobě: 7 avatarů, 5 buttonů - klikaček, které současně slouží také jako propagace blogu, 13 popisků do menu, 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se krásně, ahoj! :-) :-D ;-)
Tento lay je:

Lay na přání - Královská láska

20. ledna 2018 v 18:50 | Dincie
Ahoj! :-) Po hodně dlouhé době se můžou manekýnky konečně zaradovat. :-D Přichází série layů na přání pro Doramaqueen, s tématikou jejích oblíbených seriálů. Právě se díváte na první z nich, pojmenovaný jako Královská láska. :-) Co se týče zbývajících designů v sérii, tak se postupně objeví na všech ostatních čtyřech manekýnkách...:-D Pokud se na ně tedy chcete kouknout, stačí procestovat na ostatní manekýnky. Součástí tohoto laye jsou samozřejmě také klasické bonusky, v podobě: 5 avatarů, 4 buttonů - klikaček, které současně slouží také jako propagace blogu, 13 popisků do menu, 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se krásně, ahoj! :-) :-D ;-)
Tento lay je:

Lay na přání - Lesní láska 1

20. ledna 2018 v 18:43 | Dincie
Ahoj! :-) Po hodně dlouhé době se můžou manekýnky konečně zaradovat. :-D Přichází série layů na přání pro Doramaqueen, s tématikou jejích oblíbených seriálů. Právě se díváte na druhý z nich, pojmenovaný jako Lesní láska 1. :-) Co se týče zbývajících designů v sérii, tak se postupně objeví na všech ostatních čtyřech manekýnkách...:-D Pokud se na ně tedy chcete kouknout, stačí procestovat na ostatní manekýnky. Součástí tohoto laye jsou samozřejmě také klasické bonusky, v podobě: 8 avatarů, 5 buttonů - klikaček, které současně slouží také jako propagace blogu, 13 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se krásně, ahoj! :-) :-D ;-)
Tento lay je:

Lay na přání - Lesní láska 2

20. ledna 2018 v 18:43 | Dincie
Ahoj! :-) Po hodně dlouhé době se můžou manekýnky konečně zaradovat. :-D Přichází série layů na přání pro Doramaqueen, s tématikou jejích oblíbených seriálů. Právě se díváte na třetí z nich, pojmenovaný jako Lesní láska 2. :-) Co se týče zbývajících designů v sérii, tak se postupně objeví na všech ostatních čtyřech manekýnkách...:-D Pokud se na ně tedy chcete kouknout, stačí procestovat na ostatní manekýnky. Součástí tohoto laye jsou samozřejmě také klasické bonusky, v podobě: 7 avatarů, 5 buttonů - klikaček, které současně slouží také jako propagace blogu, 13 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se krásně, ahoj! :-) :-D ;-)Tento lay je:

Lay na přání - Láska na cestě 2

20. ledna 2018 v 18:40 | Dincie
Ahoj! :-) Po hodně dlouhé době se můžou manekýnky konečně zaradovat. :-D Přichází série layů na přání pro Doramaqueen, s tématikou jejích oblíbených seriálů. Právě se díváte na pátý z nich, pojmenovaný jako Láska na cestě 2. :-) Co se týče jednotlivých zbývajících designů v sérii, tak se postupně objeví na všech ostatních čtyřech manekýnkách...:-D Pokud se na ně tedy chcete kouknout, stačí procestovat na ostatní manekýnky. Součástí tohoto laye jsou samozřejmě také klasické bonusky, v podobě: 6 avatarů, 4 buttonů - klikaček, které současně slouží také jako propagace blogu, 13 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se krásně, ahoj! :-) :-D ;-)Tento lay je:

Lay na přání - Láska na cestě 1

20. ledna 2018 v 18:40 | Dincie
Ahoj! :-) Po hodně dlouhé době se můžou manekýnky konečně zaradovat. :-D Přichází série layů na přání pro Doramaqueen, s tématikou jejích oblíbených seriálů. Právě se díváte na čtvrtý z nich, pojmenovaný jako Láska na cestě 1. :-) Co se týče zbývajících designů v sérii, tak se postupně objeví na všech ostatních čtyřech manekýnkách...:-D Pokud se na ně tedy chcete kouknout, stačí procestovat na ostatní manekýnky. Součástí tohoto laye jsou samozřejmě také klasické bonusky, v podobě: 6 avatarů, 4 buttonů - klikaček, které současně slouží také jako propagace blogu, 13 popisků do menu, 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se krásně, ahoj! :-) :-D ;-)Tento lay je:

Lay na přání - Třešňový květ

24. března 2017 v 16:33 | Dincie
Ahojky! :-D Jak už jsem psala, laye s třešňovou tématikou se pro mě ukázaly jako pěkný oříšek... :-D V čem je takový problém? Inu, nejtěžší je na tom vystihnout to správné sladění - aby lay nepůsobil příliš přeslazeně, ale přitom aby barevně ladil, aby nebyl přeplácaný, nebo naopak strašně prázdný. :-) Tohle všechno u rozkvetlých třešňových květů strašně rychle hrozí a vybalancovat to tak, abych byla s výsledkem v závěru spokojená, mi trvalo opravdu hodně dlouho. :-D :-) Nakonec vznikly dva třešňové laye, vy se právě díváte na první variantu. Druhou najdete zde. ;-) I tento lay se pokusím nabídnout Opici, :-) a až pokud jej odmítne, poputuje do volných designů, odkud si o něj může už kdokoliv další napsat...:-) ;-), bonusky k němu jsou v podobě: 8 avatarů, 6 propagací blogu (které současně mohou plnit i funkci buttonků), 3 popisků do komentářů, 15 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do textu + 1 do menu a 2 malých náhledů. To bude asi všechno, mějte se moc krásně, s opojením prvních jarních dní, ahoj! ;-) ;-) :-DTento lay je :

(!!! - Lay se přesunuje do volných - !!!)

Lay na přání - Třešňové okouzlení

24. března 2017 v 16:31 | Dincie
Ahojky! :-) :-D :-D Po zase nějaké té době se konečně vracím s novým layem na přání. :-) Layem na téma, které mě neskutečně potrápilo svou obtížností, ač na první pohled vypadá nesmírně něžně a poeticky - rozkvetlé třešně, sakury. Právě se díváte na druhou variantu laye na toto téma, kdy jsem byla konečně spokojená s výsledkem. :-) :-D Lay bych ráda nabídla Opici, které jsem lay na přání tak před sto lety slíbila. :-( Z toho důvodu vůbec netuším, zda o něj bude mít ještě vůbec zájem a zda se jí bude líbit. Pokud ne, poputuje Třešňové okouzlení do volných layů, odkud si ho může vybrat jiný zájemce. :-) Bonusky k layi jsou v podobě: 9 avatarů, 7 propagací blogu (které mohou současně sloužit i jako buttonky), 2 předělovaček - 1 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 15 popisků do menu. To bude asi vše, mějte se moc krásně, nejlépe jako rozkvétající třešeň, ahoj! ;-) :-D ;-)Tento lay je :

(!!! - Lay se přesunuje do volných - !!!)

Lay na přání - Milenci II.

21. ledna 2017 v 22:51 | Dincie
Ahojky! :-) Konečně se tady objevuje nový lay na přání! Je pro DoramaQueen s tématikou seriálu MoonLovers a existuje k němu dokonce i druhá verze - Milenci III., kterou si DoramaQueen vybrala na blog jako první. :-) Bonusky k layi (a v podstatě k oběma layům) jsou v podobě: 7 avatarů, 4 propagace blogu (které se dají současně použít i jako buttonky - klikačky), 2 předělovačky - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 13 popisků do menu, 3 popisků do komentářů...to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, ideálně...zamilovaně! :-D Ahoj! :-D :-D ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Milenci III.

21. ledna 2017 v 22:44 | Dincie
Ahojky! :-) A tady se můžete podívat na další lay na přání pro DoramaQueen, s tématikou MoonLovers, verze Milenci III., kterou si DoramaQueen vybrala na blog jako první. :-) Existuje i jiná verze, Milenci II., kterou najdete → ZDE ← . Bonusky k layi (a v podstatě k oběma layům) jsou v podobě: 4 avatarů, 4 propagace blogu (které se dají současně použít i jako buttonky - klikačky), 2 předělovačky - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 13 popisků do menu, 3 popisků do komentářů...to bude asi všechno, když tak se můžete kouknout do velkého náhledu ↓ níže. :-) Mějte se moc krásně, ideálně...zamilovaně! :-D Ahoj! :-D :-D ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Norsko

12. září 2016 v 14:10 | Dincie
Ahojky! :-) II. manekýnka po více, než roce zase oblékla lay na přání! :-D Tentokrát je pro Terezu se sympatickou a jednoduchou tématikou Norska. :-) Lay je vytvořen přímo z jejích krásných fotek, které mi poslala - a tudíž je plně autorský. Tak jenom doufám, že se jí bude líbit. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 7 avatarů, 9 propagací blogu (které slouží současně i jako buttonky - klikačky), 3 popisků do komentářů, 11 popisků do menu, 2 malých náhledů a 2 předělovaček. :-) Mějte se moc krásně, nejlépe jako spokojení cestovatelé, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Lay na přání - Vintage

11. září 2016 v 13:15 | Dincie
Ahojky! :-) Po delší odmlce je tady další lay na přání, tentokrát s tématikou stylu Vintage pro Míšu a její kreativní svět. :-) V layi jsou tak zakomponovány přímo Míšiny krásné výrobky - náušnice, dekorační květy a unikátní obšívané kuličky. :-) Více z její nápadité práce najdete ZDE. ;-) Doufám jen, že se jí bude lay líbit. Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 7 propagací blogu; které se dají současně použít i jako buttonky-klikačky, 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů na lay, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a to bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, s nádechem romantiky minulých let, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Design na přání - Sen o jednorožci (verze B)

20. července 2016 v 11:18 | Dincie
Ahojky! :-D Další lay = design na přání je tady a pod jeho poetickým označením Sen o jednorožci se neskrývá nic jiného, než jistý bájný, kouzlami opředený tvor...:-D Lay je na přání pro báječnou blogerku Mnišku, bonusky k němu jsou podobě: 10 avatarů, 6 buttonků - klikaček (které současně slouží i jako propagace blogu), 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 12 popisků do menu. To bude asi všechno. ;-) :-D Mějte se moc krásně, ba přímo snově, ahoj! ;-) :-) ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Sen o jednorožci (verze A)

4. července 2016 v 13:49 | Dincie
Ahojky! :-D Další lay = design na přání je tady a pod jeho poetickým označením Sen o jednorožci se neskrývá nic jiného, než jistý bájný, kouzlami opředený tvor...:-D Lay je na přání pro báječnou blogerku Mnišku, bonusky k němu jsou podobě: 10 avatarů, 6 buttonků - klikaček (které současně slouží i jako propagace blogu), 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 12 popisků do menu. ;-) A menší poznámka na závěr : Lay byl už ze startu vytvořen hned ve dvou variantách. :-) Právě si prohlížíte tu světlejší variantu A, brzy se můžete těšit na variantu B, která je podstatně tmavší...:-D Mějte se moc krásně, ba přímo snově, ahoj! ;-) :-) ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Odpuštění

30. dubna 2016 v 23:34 | Dincie
Ahojky! :-) Po delší odmlce se na I. manekýnce objevuje další lay na přání! :D Z rozjásaných a optimistických Kačenek ovšem kloužeme k čistému krvavému pesimismu a ponurosti temného fantasy jako takového. :-) Lay s názvem Odpuštění je pro Kikču a já už můžu jenom doufat, že se jí bude líbit. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 10 avatarů, 10 propagací blogu, které se dají současně použít i jako buttonky-klikačky, dále 3 popisků do komentářů, 14 popisků do menu, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu...a to bude asi všechno. Pokud jsem něco vynechala, kompletní sadu všech bonusků si můžete tradičně prohlédnout ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) ;-) :-DTento lay je :

Lay na přání - Město budoucnosti

11. ledna 2016 v 12:30 | Dincie
Ahoj! :-D A je tady první lay nového roku 2016, konkrétně lay na přání pro Morriardy, se zajímavou a sympatickou tématikou temného akčního Sci-fi. :-) Teď už tedy jenom záleží, jestli se jí lay bude líbit..., pokud ne, poputuje do volných. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 10 avatarů, 10 propagací blogu, které se současně dají použít i jako buttonky - klikačky, 3 předělovaček - 2 do textu + 1 do menu, 24 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Jestli jsem něco vynechala, jistě to odhalíte, jako vždycky, ve velkém náhledu. ;-) Mějte se krásně, ahoj, v nádechu zasnění města, které bude patřit až dnům budoucím...:-D :-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Kačenky

2. ledna 2016 v 17:14 | Dincie
Ahojky! :-) Po nějakém tom plynutí času oblékla I. manekýnka nový lay, vytvořený na přání pro Káťuli s tématem gumových kachniček. :-D Vždycky si při tomto tématu vzpomenu na Harryho Pottera a Tajemnou komnatu (film), kdy se pan Weasley ptá hlavního hrdiny, k čemu přesně slouží gumová kachnička...:-D :-D :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 11 avatarů, 12 propagací blogu (které se dají využít i jako buttonky), 3 předělovačky - 2 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, 17 popisků do menu..., a to bude asi všechno. :-) Tuším. :-D Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :D :-DTento lay je :

Lay na přání - Prosba

11. října 2015 v 14:50 | Dincie
Ahojky! :-) A máme tady II. lay na přání pro Dede, :-D opět v pastelových a jemných barvách. :-) Protože má Dede blogů více, udělala jsem jí laye s anime tématikou dva. Základní obrázky si Dede určila (vybrala) sama, že by na layích chtěla mít. :-) (Ten první si můžete prohlédnout mimochodem zde...;-) ) A teď už záleží pouze a jenom na Dede, jestli se jí lay bude líbit a zda ho bude chtít. Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 9 propagací blogu, které se dají použít i jako buttonky - klikačky, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. :-) To bude asi všechno. :-) Pokud máte chuť, všechny bonusky si klasicky zase můžete prohlédnout i ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně, Ahoj! :-D ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Popelka

11. října 2015 v 13:34 | Dincie
Ahojky! :-) Po layích do zásoby je tady zase nějaký na přání. :-D Tentokráte po hoooodně dlouhé době s bohatým anime tématem pro Dede, v pastelově jemných barvách. :-) A teď už záleží pouze a jenom na Dede, jestli se jí lay bude líbit a zda ho bude chtít. Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 9 propagací blogu, které se dají použít i jako buttonky - klikačky, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. :-) To bude asi všechno. :-) Pokud máte chuť, všechny bonusky si klasicky zase můžete prohlédnout i ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně, Ahoj! :-D ;-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Bylo nebylo

2. října 2015 v 17:12 | Dincie
Ahojky! :-) Pátá manekýnka právě oblékla nový lay na přání pro Juliet Rocks, který je opět sladěný do tématiky parádního seriálu Once upon a time. V layi měl být někde umístěn typický hrad/zámek pověstných Krasoňových a ladění do modré barvy. Tématiku Once mám ráda, jak už jsem se asi zmínila minule, a proto jsem si tvorbu tohoto laye opravdu užila. :-) Nyní už záleží na Juliet, jak se bude lay líbit jí. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 11 avatarů, 9 propagací blogu, které se dají zároveň použít i jako buttonky (2 v 1 :-D), 3 popisků do komentářů, 18 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. To bude z mé strany patrně všechno. Mějte se moc krásně, ba přímo pohádkově, ahoj! :-D ;-) :-DTento lay je :

Lay na přání - Regina

9. září 2015 v 21:12 | Dincie
Ahojky! :-) Na první manekýnku po hodně dlouhé době zavítal zase nějaký ten lay na přání! :-D A po delší době v temném stylu. :-D Jedná se o lay s tématikou Zlé královny alias Reginy z báječného seriálu Once upon a time pro Evil panda Lissea, které touto postavou žijí. :-) Bonusky k layi jsou zastoupeny a nastoupeny v podobě : 8 avatarů, 13 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů a 3 popisků do komentářů, to bude patrně všechno. Pokud jsem něco vynechala, kompletní přehled všech bonusků je možno si prohlédnout ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně - a nezapomeňte si přitom dávat i pozor na zlé královny, ahoj! ;-) :-) ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Elfové

4. září 2015 v 18:57 | Dincie
Ahojky! :-) Přednostně vytvořený lay na přání pro Gilandhel za výhru KLK, je tady! :-D A tak již nyní zbývá pouze otázka, zda se jí bude lay líbit. :-) Kdyby ne, poputuje do volných...:-) Bonusky k němu jsou i nyní zastoupeny v hojné podobě : 14 popisků do menu, 6 avatarů, 7 propagací blogu bez nápisů, 10 propagací blogu s runovými i normálními nápisy (všechny propagace blogu se dají využít i jako buttonky! ;-)), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 3 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, to bude všechno. :-) Pokud si chcete prohlédnout všechny bonusky najednou, můžete jako vždycky využít velký náhled. :-) Mějte se moc krásně, jako s romantikou chystaného elfského polibku...! Ahoj! ;-) :-D :-)Tento lay je :

Lay na přání - Ledové meče

10. července 2015 v 18:47 | Dincie
Ahojky! :-) Představuji vám lay na přání pro Neyru Calene s tématikou zasněženého a mírně středověkého fantasy, které je zde zastoupeno nejen hradem, ale také meči a vůbec celkovou atmosférou. :-D Nyní už jsem zbývá doufat, že se Neyře bude lay líbit. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 17 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 3 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. :-) To bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, jako byste se ocitli v pozoruhodné krajině fantasy...;-) :-D :-DTento lay je :

Lay na přání - Čaromocný svět

22. června 2015 v 20:55 | Dincie
Ahojky! :-) Představuji vám další lay na přání! :-D Tentokráte se jednalo o fantasy knižní tématiku s laděním do fialové, pro Barču. :-) Měla jsem na podobné téma zrovna náladu a tak jsem si s layem dost vyhrála. ;-) Dokonce jsem ho vytvořila ve třech nepatrně se lišících verzích, které budou ale k dispozici až později, až lay skončí ve volných. :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu.., to bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně a relaxujte ve svém vymyšleném čaromocném světě! Ahojky! :-) ;-) :-DTento lay je :

Lay na přání - Vesmír

10. června 2015 v 22:02 | Dincie
Ahojky! :-) Barvy nového laye na přání (zelená) pro Verču V., které se jí nelíbily tolik jako ty původní (tedy modrá + fialová), mě inspirovaly k tomu, že jí udělám radost (snad) a vytvořím druhou možnost, která se k těmto tónům duhy bude vracet! :-D Nemohla jsem odolat to nezkusit! :-D A tak si teď Verča může vybrat, který se jí líbí více a který tedy zvolí na svůj blog - ten druhý poputuje do volných. :-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 popisků do komentářů, 3 předělovaček - 2 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 21 popisků do menu, 6 propagací blogu...a to bude asi všechno. ;-) Další perlička tohoto nového laye je přizpůsobení velikosti pro větší monitory (2560 x 1600 = 30'' obrazovka) - no, nedovedu si představit, že někdo sedí ještě u většího monitoru a prohlíží si blogy...:-D :-D :-D Mějte se moc krásně. ;-) Komu se moje laye líbí, tomu se líbí a komu se nelíbí, ten ať si políbí! (Klidně i tu velkou obrazovku!) :-D :-D :-DTento lay je :

Lay na přání - Nálady Vesmíru

5. června 2015 v 14:06 | Dincie
Ahojky! :-D Po určité odmlce layů na přání je tady konečně další, který toto kritérium splňuje. :-) Tentokrát je s vesmírnou tématikou pro Verču V., tak už mi zbývá jenom doufat, že se jí bude líbit. ;-) Bonusky k němu jsou i tentokrát v podobě : 10 avatarů, 5 propagací blogu, 4 buttonků - klikaček, 21 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. Všechny si je můžete prohlédnout (jako vždycky) ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně, ba přímo vesmírně, ahojky! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Dračí květ

22. března 2015 v 16:27 | Dincie
Ahojky! :-) A je tady konečně další lay na přání! :-D Dragon's flower, nebo-li Dračí květ je vlastně takovou pomyslnou oslavou světlého pozitivního fantasy a všeho, co k tomu patří. Lay jsem zamýšlela na přání pro Hermi a Efi, ale netuším, jestli se jim bude líbit a jestli ho budou chtít..., ostatně, můžou si vybrat, jestli jim bude třeba více vyhovovat tento, nebo druhý pro ně zamýšlený lay. To už nechám na nich. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 6 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. :-D To bude asi všechno, mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Karneval květů

22. března 2015 v 14:35 | Dincie
Ahojky! :-) V rámci mého menšího layového návratu jsem vyrobila ještě druhou možnost laye na přání pro Hermi a Efi, takže si můžou vybrat, který (pokud nějaký) se jim bude líbit. ;-) První pro ně zamýšlený lay najdete na V. manekýnce. ;-) Výběr už nechám na nich, pokud jim laye nebudou vyhovovat, přesunou se do volných... :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. :-D To bude asi všechno, mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Houpačka snů

2. ledna 2015 v 16:17 | Dincie
Ahojky! :-) A je tady historicky první lay letošního roku, poeticky vytvořený 1.1. 2015! :-D Plánovala jsem jej pro Gilandhel, tak jenom doufám, že se jí bude líbit. :-D Kdyby ne, poputuje lay do volných. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 13 popisků do menu. To bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, houpejte se na vlnách optimismu a jenom všechno nejlepší do nového roku, ahoj! :-D ;-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Dotek anděla

28. listopadu 2014 v 13:00 | Dincie
Ahoj! :-) Po mé delší layovací nečinnosti je tady konečně zase jeden na přání s doslova andělským tématem. :-D Je pro Káťuli a já jenom doufám, že se jí bude líbit. Bonusky k němu zastávají podobu : 5 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentáře, 16 popisků do menu a 2 malých náhledů. :-) Snad jsem na nic nezapomněla - a i kdyby ano, všechny bonusky si můžete dle libosti a zájmu prohlédnout také ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Lay na přání - Soumrak

28. listopadu 2014 v 12:55 | Dincie
Ahojky! :-) Po poněkud dlouhé době je tady další lay. Na přání. :-D Pro Styxe, ačkoliv vůbec a absolutně netuším, zda se mu bude líbit. Pokud ne, tak lay poputuje do volných, však už to znáte...;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 6 propagací blogu, 2 předělovaček - 1do menu + 1 do textu, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Kdybych něco vynechala, všechny bonusky najdete ve velkém náhledu. Mějte se moc a moc krásně - a nezapomeňte si vybrat svou stranu, přidat se k jejím zástupcům a společně bojovat...Ahoj! ;-) ;-) :-)Tento lay je:

Lay na přání - Baletka

6. srpna 2014 v 13:41 | Dincie
Ahojky! :-) Protože čas kvapí, pustila jsem se mimo šablon blog.cz i do layů na přání. :-D A vzešla z toho Baletka pro Melanii, která je na přání inspirovaná a naskládaná z fotek Lidsey Stirling z tohoto klipu. Lay měl mít minimum růžové barvy, což se mi povedlo splnit tak asi na 50%...:-D, jelikož jiná barva k oné slečně moc nešla a působila tvrdě, tak jsem se alespoň snažila, aby to nebyla ta typická "barbie" růžová. :-D Takže teď už záleží jenom a pouze na Melanii, jestli se jí lay bude líbit a jestli ho bude chtít. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 5 avatarů, 4 buttonky - klikačky, 12 popisků do menu, 3 propagace blogu, 3 popisky do komentářů, 3 předělovačky - 2 do textu + 2 do menu a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! :-) ;-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Zahrada snů

20. června 2014 v 22:14 | Dincie
Ahoj! :-) Po řadě volných layů a layů do zásoby, si také konečně III. manekýnka oblékla lay na přání. :-D Je pro Pauli, s tématikou nádherných obrázků zahrad a květinových zátiší v doprovodných odstínech převažující světle zelené. ;-) Takže nyní už jen záleží na tom, zda se jí bude lay líbit. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 9 popisků do menu. To bude pravděpodobně všechno. :-D Doufám. :-D Mějte se moc krásně, jako byste se rozhodli odpočívat a čerpat inspirující atmosféru ze zahrad samotného snění...,ahoj! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Most pro hvězdy

18. června 2014 v 19:37 | Dincie
Ahoj! :-) A ještě jeden lay na přání pro Mnišku. :-D Vytvořila jsem podle jejích představ totiž hned dva, aby si mohla vybrat, který se jí líbí víc. :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 9 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagace blogu, 2 předělovačky - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 13 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, no, to bude asi už pomalu vše. Mějte se moc krásně, jako byste mohli přecházet po jedinečném mostě, po němž se trousí samotné hvězdy..., ahoj! :-D ;-) :-DTento lay je :

Lay na přání - Útěk do ráje

18. června 2014 v 14:04 | Dincie
Ahoj! :-) I. manekýnka oblékla další lay na přání, tentokrát pro Mnišku s tématikou světel hvězd, svobody, odstínů bílé kávy a jednorožce. ;-) Lay měl být prodchnutý tajemnem, fantazií a něžným nekonečnem snění. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 8 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 13 popisků do menu, to bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste se mohli projet na tom vznešeném tvorovi vstříc snům a fantazii. Ahoj! :-D ;-) ;-)Tento lay je :

Lay na přání - Kočičí strážce

20. dubna 2014 v 20:19 | Dincie
Ahoj! :-) Aby toho pro dnešní den nebylo málo, mám pro vás i jeden lay na přání. :-D Zamýšlela jsem jej pro Leu, ale netuším, jestli se jí bude líbit a jestli ho tedy bude i chtít. :-) Kdyby ne, lay poputuje do volných. Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 3 propagací blogu, 4 buttonků - klikaček, 12 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, čímž nejspíše výčet bonusků končí. :-D Kdybych něco zapomněla...však to znáte. :-) Mějte se moc krásně, užívejte si Velikonoc a slavte, jako byste za měsičné noci kamenným výklenkem pozorovali skřehotajícího havrana, sedícího si na lebkách z pozice oné kočky...ahoj! :-D :-D :-)Tento lay je :

Lay na přání - Báseň jara

13. dubna 2014 v 17:43 | Dincie
Ahoj! :-D Po menší odmlce se I. manekýnka rozhodla převléknout do trochu veselejších, jarních barev. :-D Zapříčinil to lay s poetickým názvem Báseň jara. :-) Plánovala jsem jej pro Kate, ale netuším, jestli se jí bude líbit. :-) Neměla jsem její konkrétnější představu, jenom, že chtěla světlejší v odstínech bílé kávy, takže jsem se snažila tuto představu splnit a zároveň dát do laye první jarní okouzlení. :-) No, tak uvidíme. :-) Pokud se jí lay líbit nebude, poputuje nejspíše do volných. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 5 předělovaček - 2 do textu + 3 do menu, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 propagací blogu, 4 buttonků - klikaček, 2 malých náhledů...a to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, jako byste seděli v rozkvetlé jarní zahradě a poslouchali, jak vám váš oblíbený hlas přednáší svou báseň..., ;-) ahoj! ;-) :-D :-DTento lay je :

Lay na přání - Riker Lynch

29. března 2014 v 21:59 | Dincie
Ahoj! :-) Po delší odmlce jsem vytvořila další lay na přání - pro Katie s tématikou zpěváka Rikera Lynche. :-D Šla mi k němu nejlépe modrá a fialová, takže jsem lay sladila převážně do těchto odstínů. :-) A nyní už můžu jenom doufat, že se bude Katie líbit. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 3 předělovaček - 2 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 17 popisků do menu. Snad jsem nic nevynechala. :-D A kdyby ano, víte, že všechny bonusky si můžete prohlédnout ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně, ahoj, jako by tento sympatický mladý slavík zpíval jenom pro vás...:-D Ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Toulky Vesmírem

2. března 2014 v 11:17 | Dincie
Ahoj! :-) IV. manekýnka se zase převlékla a tak nyní nosí lay na přání pro Verču V., který jsem pojmenovala Toulky Vesmírem. Jak už jméno napovídá, jde především o Vesmírnou tématiku, laděnou do převažující modré s podtóny fialové barvy. ;-) Vesmírné laye dělám ráda a tak jsem se snažila, aby byl zase trošku jiný. :-) A nyní můžu už jenom doufat, že se jí bude líbit. :-D Bonusky k němu jsou v podobě : 5 buttonků - klikaček, 13 avatarů, 20 popisků do menu, 3 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Už mě nic jiného nenapadá a kompletní přehled stejně víte, že najdete ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste se mohli jenom tak vydat na fascinující toulky a putování nekonečnými krásami Vesmíru...ahoj! ;-) :-) :-)Tento lay je :

Lay na přání - Večernice

2. února 2014 v 15:40 | Dincie
Ahoj! :-) Manekýnka si v poměrně ještě krátké době oblékla nové šatičky, které jsou současně i layem na přání pro Erin. ;-) Erin už sice viděla rozdělanou verzi, tak jenom můžu doufat, že i hotový lay se jí bude líbit. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 10 popisků do menu, 3 popisků motta, 4 předělovaček - 3 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. Kdybych něco vynechala, víte, kde si můžete ještě bonusky prohlédnout. ;-) Mějte se moc krásně, jako byste při fascinovaném pozorování večerního nebe, spatřili nadevše krásnou Večernici...Ahoj! :-D ;-) ;-)Tento lay je :
 
 

Reklama

Vážím si vaší návštěvy...ať už jste odkudkoliv! ;-) :-D ;-)

Flag Counter